Προς το περιεχόμενο

[δωρεαν συνδρομη] 7 ημερες δοκιμαστικη-πληρης στο F1 TV PRO, δωρεαν και ο αγωνας σημερα στο Bahrain


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πληρης προσβαση σε ολα για 7 ημερες.

Στο θεμα που ειχαμε πριν 15 μερες, ειχε γραφτει οτι εχουν βελτιωσει το streaming σε 1080 50Ηz, για να δουμε στην πραξη πως θα παει!

Ενεργοποιηση μεχρι αυριο, αν το κανετε σημερα βλεπετε live και τον αγωνα που ξεκινα σε 1 ωρα! Πρεμιερα στο Bahrain σημερα! Το ελαβα στο emai μου χθες βραδυ, τωρα το προσεξα. Συνδεσμο δεν δινω γιατι ειναι trackable, φανταζομαι οτι βρισκεται ευκολα η ενεργοποιηση στην σελιδα τους.

 

 

Lids down. Lights out. Showtime. This is your last chance to secure your 7-day FREE trial of F1 TV Pro in time for the Bahrain GP. Don’t miss out on road-testing the immersive features for the first full-throttle fight of the year. And experience the biggest upgrade to F1 TV since it’s launch in 2018. Let’s go!

Do race day, your way. Watch the Grand Prix live or on-demand. Wherever, however. Or cast to the big screen* and amplify the on-track action. All weekend.

*Available from web platform only. Casting from F1 TV app is coming later this season
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η ποιοτητα εικονας ως αναλυση ειναι φετος μια χαρα, ιδια περιπου με την ΕΡΤ, ενω προπερσι μου ειχε τρομερα προβληματα σπανια "κλειδωνε" σε 1080. Ηταν στα 720 και επεφτε αρκετες φορες στον αγωνα σε SD. Τωρα ειναι συνεχως 1080, εχω δει μια ωρα και. Ιδιο ιντερνετ εχω, η βελτιωση ειναι σε αυτους προφανως.

Αλλα 50Hz, εγω προσωπικα ΔΕΝ βλεπω, η κινηση ειναι πολυ κακη, οπως ηταν και προπερσι, καμια βελτιωση δεν βλεπω σε αυτο. Πολυ χειροτερη απο της ΕΡΤ. 

Παει και για νικη ο Lewis, ολα καλα! :) 

Απο τον επομενο αγωνα θα ακουω Ποπη! 😛 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρεσει κανεις το οτι ακουμε την Ποπη , η αναλυση της ΕΡΤ και η περιγραφη του event ειναι μια χαρα ! Πολυ καλη προσφορα παντως εστω για 7 μερες με full access.

ΥΓ. Τετοια προσπεραση σημερα οπως του verstappen αν την καναμε ολοι , θα μασταν παγκοσμιοι πρωταθλητες :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 λεπτά πριν, Filippos12 είπε

ΥΓ. Τετοια προσπεραση σημερα οπως του verstappen αν την καναμε ολοι , θα μασταν παγκοσμιοι πρωταθλητες :lol: 

Να κοβαμε απο τον παραδρομο; 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο ErtFlix για όποιον θέλει να το δεί ετεροχρονισμένα (το είδα Κυριακή βράδι)
https://www.ertflix.gr/category/athlhtika/formula-1/

κάνει και Cast σε ChromeCast ή άλλο,  μέσα απο browser (και απο κινητό) ,
   ενώ μέσα απο το ErtFlix app δεν μου βγάζει cast

Επίσης, λογικά θα παίζει και μέσω HybridTV, για όσους η TV το υποστηρίζει,  που έχει ErtFlix κατευθείαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

H Πόπη νομίζω έχει απομακρυνθεί από την F1. 

Ο Νικος Κοροβηλας ηταν αυτος που παντα ηταν ευστοχος και χαιρομαι να ακουω στις μεταδοσεις της ΕΡΤ στην F1. Η Ποπη σχεδον παντα μου την "εσπαγε" προσωπικα (γουστα ειναι αυτα) μιας και ηταν νομιζω πολυ biased "υπερ" μιας ομαδας ή αν θελετε πολυ "εναντιων" καποιων οδηγων (ή ομαδας; ). Ο Νικος ειναι αψογος, γνώστης και αντικειμενικοτατος. 

Οποτε χαιρομαι γενικα!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να τους ακουσω αυτους στην ΕΡΤ.Δεν το λεω απο αποψη γνωσεων όμως  ειναι υποτονικοι , νομιζω οτι θα με παρει ο υπνος.Τακη Πουρναρακη λείπεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, PanosP28 είπε

Δεν μπορω να τους ακουσω αυτους στην ΕΡΤ.Δεν το λεω απο αποψη γνωσεων όμως  ειναι υποτονικοι , νομιζω οτι θα με παρει ο υπνος.Τακη Πουρναρακη λείπεις!

Εμένα με εκνεύριζε πολύ ο Τάκης (πολύ Ferraristi ρε παιδί μου) αλλά τελικά έχεις δίκιο. Έδινε οπαδικό χρώμα και μάλλον λείπει...

5 ώρες πριν, MakisCE είπε

και στο ErtFlix για όποιον θέλει να το δεί ετεροχρονισμένα (το είδα Κυριακή βράδι)
https://www.ertflix.gr/category/athlhtika/formula-1/

κάνει και Cast σε ChromeCast ή άλλο,  μέσα απο browser (και απο κινητό) ,
   ενώ μέσα απο το ErtFlix app δεν μου βγάζει cast

Επίσης, λογικά θα παίζει και μέσω HybridTV, για όσους η TV το υποστηρίζει,  που έχει ErtFlix κατευθείαν.

Πολύ καλό αυτό και χρήσιμο! Thanks.

Επεξ/σία από Johndos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κακη η ποιοτητα του ertflix δυστυχως. Φουλ συμπιεση, χαμηλη ευκρινεια ειδικα σε κινουμενες εικονες. Οπως ηταν παντα η ert webtv. Δεν εχει καμια σχεση με το επιγειο σημα σαν ποιοτητα. Εκλεισαν το ERT sport HD, μεγαλο φαουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Α, υποψιν, καντε ακυρωση της συνδρομης για να μην σας χρεωσει μετα το 7ημερο. 

Μπορειτε να την ακυρωσετε απο τωρα και θα εχετε προσβαση κανονικα μεχρι το τελος του 7ημερου. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...