Προς το περιεχόμενο

ΕΠΟΠ Ερωτηση.


Logically829

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εχω κανει αιτηση για εποπ σε ολα τα σωματα (ΓΕΣ, ΣΞ, ΠΑ, ΠΝ), ειχα μπει φανταρος πριν κανα χρονο αλλα χωρις να ορκιστω πηρα μια αναβολη ενός ετου για ψυχολογικους λόγους (την πηρα ενω ημουν κανονικα μεσα, εκατσα 20 μερες), ημουν κανονικα Ι1, θα υπαρξει καποιο προβλημα σχετικα με αυτο; (Η αναβολη δεν εχει ληξει ακομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Logically829 είπε

Καλησπερα, εχω κανει αιτηση για εποπ σε ολα τα σωματα (ΓΕΣ, ΣΞ, ΠΑ, ΠΝ), ειχα μπει φανταρος πριν κανα χρονο αλλα χωρις να ορκιστω πηρα μια αναβολη ενός ετου για ψυχολογικους λόγους (την πηρα ενω ημουν κανονικα μεσα, εκατσα 20 μερες), ημουν κανονικα Ι1, θα υπαρξει καποιο προβλημα σχετικα με αυτο; (Η αναβολη δεν εχει ληξει ακομα)

Χωρίς να είμαι ειδικός εγώ θα έλεγα ότι θα μέτραγε.Αν για ψυχολογικούς λογους δεν μπορείς για 9 μήνες θα μπορέσεις για 5ποσα χρόνια κάνει ο ΕΠΟΠ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Χωρίς να είμαι ειδικός εγώ θα έλεγα ότι θα μέτραγε.Αν για ψυχολογικούς λογους δεν μπορείς για 9 μήνες θα μπορέσεις για 5ποσα χρόνια κάνει ο ΕΠΟΠ?

Ειχε τυχει θεμα οικογενειακό κι επρεπε να φυγω κι βρηκα απλα την ευκολη λυση για εναν χρονο αλλα ολα καλα ειναι πλεον μηνες τωρα οποτε προσωπικά δεν με ενοχλει αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, αλλά λέω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Είναι γνωστό ότι αναβολή παίρνουν για πολλούς και διάφορους άσχετους λόγους. Δεν είναι λόγος αποκλεισμού όμως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Δεν ξερω, αλλά λέω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Είναι γνωστό ότι αναβολή παίρνουν για πολλούς και διάφορους άσχετους λόγους. Δεν είναι λόγος αποκλεισμού όμως. 

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...