Προς το περιεχόμενο

Κατεβασμα windows 7


GH 61

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμ, βάλε και το λινκ. Τα iso των 7 δεν είναι παράνομα. :)

https://archive.org/download/windows7greekmsdn/el_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677318.iso

Θέλει όμως download manager γιατί οι ταχύτητες είναι λίγο χαμηλές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Δηλαδή;

Το κατέβασμα από το archive γίνεται με αργές ταχύτητες. Τώρα που το δοκιμάζω δεν πιάνει πάνω από 150KBps. Ένας download manager όπως π.χ. τα δωρεάν free download manager (fdm) ή το jdownloader2 προσπαθούν να συνδεθούν πετύχουν παραπάνω από μια σύνδεση και με αυτό, αν ο σέρβερ περιορίζει το upload ανά σύνδεση στα 150, αν ο manager πετύχει 5 συνδέσεις θα κατεβάζει με 750KBps.

Επεξ/σία από micos000
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2021 στις 6:41 ΜΜ, Τέρης Α. είπε

Πάρτε μια ιδέα από εδώ.

Νομίζω αυτό δεν δουλεύει πια 

 

Στις 29/3/2021 στις 7:06 ΜΜ, micos000 είπε

Εμ, βάλε και το λινκ. Τα iso των 7 δεν είναι παράνομα. :)

https://archive.org/download/windows7greekmsdn/el_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677318.iso

Θέλει όμως download manager γιατί οι ταχύτητες είναι λίγο χαμηλές.

Αυτό είναι ωραίο τσίμπησα και εγώ ένα μήπως υπάρχει και version 32bit iso να έχουμε και μια τέτοια;

Α και κάτι άλλο αυτά είναι ενεργοποιημένα; Ή θέλουν κλειδί/crack;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Α και κάτι άλλο αυτά είναι ενεργοποιημένα; Ή θέλουν κλειδί/crack;

Εννοεις αν το επισημο iso απο την microsoft ειναι ενεργοποιημενο , ερχεται μαζι με δωρεαν κλειδι ή σου παρεχει το crack μαζι με το αρχειο ? Σε ποια διασταση γινεται αυτο αν ειναι να μεταβω αμεσα... ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mphxths είπε

Εννοεις αν το επισημο iso απο την microsoft ειναι ενεργοποιημενο , ερχεται μαζι με δωρεαν κλειδι ή σου παρεχει το crack μαζι με το αρχειο ? Σε ποια διασταση γινεται αυτο αν ειναι να μεταβω αμεσα... ;) 

Α οκ έλεγα μήπως 😂😂 

Χωρίς κλειδί θα μπορώ να κάνω εγκατάσταση υποθέτω έτσι; Κάτι σαν trial έκδοση ή παίζει και χωρίς κλειδί κανονικά ; Έλεγα να έκανα την εγκατάσταση να έβρισκα κάποιο κρακ ή κάτι τέτοιο ώστε να ενεργοποιηθούν μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Α οκ έλεγα μήπως 😂😂 

Χωρίς κλειδί θα μπορώ να κάνω εγκατάσταση υποθέτω έτσι; Κάτι σαν trial έκδοση ή παίζει και χωρίς κλειδί κανονικά ; Έλεγα να έκανα την εγκατάσταση να έβρισκα κάποιο κρακ ή κάτι τέτοιο ώστε να ενεργοποιηθούν μετά 

Ρωτας πραγματα με τα οποια ασχολουμασταν πριν 10 χρονια. Που να θυμομαστε ? Νομιζω χωρις κλειδι παιζει για καποιες μερες..μετα πρηζει @@ και μετα κλειδωνουν ή κατι τετοιο. Πηγαινε βαλε τιποτα 10αρια που αγοραζεις κλειδια με 5-10 ευρω και δεν ασχολεισαι με τετοια θεματα... Εχετε ξεθαψει ολη την σαβουρα απο τα παταρια και ασχολειστε με λειτουργικα δεκαετιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mphxths είπε

Ρωτας πραγματα με τα οποια ασχολουμασταν πριν 10 χρονια. Που να θυμομαστε ? Νομιζω χωρις κλειδι παιζει για καποιες μερες..μετα πρηζει @@ και μετα κλειδωνουν ή κατι τετοιο. Πηγαινε βαλε τιποτα 10αρια που αγοραζεις κλειδια με 5-10 ευρω και δεν ασχολεισαι με τετοια θεματα... Εχετε ξεθαψει ολη την σαβουρα απο τα παταρια και ασχολειστε με λειτουργικα δεκαετιας...

Βρε ρωτάω για κάνα παλιό μηχάνημα σε περίπτωση που πέσει στα χέρια μου να μπορώ να του βάλω ένα λειτουργικό που να τρέχει καλά και όχι να σέρνετε με windows 10 μα μια χαρά λειτουργικό είναι τα windows 7 απλά δεν έχουν support που εμένα δεν με νοιάζει μιας και δεν θα κάνω κάτι σε τέτοιο pc που να φοβάμαι μην μου πάρει στοιχεία κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Βρε ρωτάω για κάνα παλιό μηχάνημα

 

5 λεπτά πριν, mphxths είπε

Εχετε ξεθαψει ολη την σαβουρα απο τα παταρια

Γιατι , εγω μιλαω για κατι αλλο ? :) Ανοιγεις μεγαλο θεμα..υπαρχουν χρεπια και χρεπια..σε καποια μπορει τα 7αρια να παιζουν καλα σε καποια αλλα οχι και ισως η λυση του λινουξ να ειναι πιο βελτιστη. Αν θες να το αναλυσουμε ανοιξε δικο σου θεμα με συγκεκριμενες πληροφοριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...