Προς το περιεχόμενο

Συνδρομητική τηλεόραση


GiwrgosP-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω επιλογές για συνδρομητική τηλεόραση. Γενικά με ενδιαφέρει το περιεχόμενο που έχουν cosmote/vodafone αλλά απο τη μία (cosmote) δε θέλω τη δέσμευση συμβολαίου και απο την άλλη (vodafone) δεν εχει app να βλέπω το περιεχόμενο που θα πληρώνω σε τηλεόραση (παρά μόνο σε κινητο και ταμπλετ). 

Ξέρω ότι δίνει εξοπλισμό η vodafone για τηλεόραση αλλά υποθέτω ότι θα έχει κάποια δέσμευση.. Δε θα ειναι δηλαδή σαν το netflix που το κοβεις τον εναν μηνα το συνεχίζεις τον άλλον.

Υπάρχει κάποια επιλογή άλλη για ξένη συνδρομητική τηλεόραση διαθεσιμη στην Ελλάδα;

Σκεφτόμουν επίσης την επιλογή του VPN/Samsung TV Plus (μιας και έχω samsung smart tv). Το έχει δοκιμασει κανείς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλαιοτερα οι "δορυφορικαδες" ειχανε συνδρομες για BE ARABIA και το σερβοκροατικο ARENA αλλα και αλλων πακετων .Τοτε απαιτουσε φυσικα δορυφορικο δεκτη και CI modulator.Τωρα με την προσθηκη των ιντερνετικων πακετων θα εχουν προστεθει επιλογες.Χρονικα ομως,προυποθετουν 6μηνη ή και ετησια δεσμευση. 

Απο κει και περα,υπαρχουν παντα οι επιλογες που αφορουν δεκτες οπως οι MAG και αντιστοιχοι αυτων.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...