Προς το περιεχόμενο

Το Xiaomi Mi Band 6 περιέχει αισθητήρες GPS και οξυγόνου αίματος με μόλις $35


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, kosterop είπε

συγνωμη ρε παιδια εγω εχω το honor band 5...1 χρονο και ολα αυτα τα εχει απο που και ως που γραφουν μεσα ερχεται ο βασιλιαs των band??και οξυμετρο εχει και απιστευτο Gps και απολυτη αποκριση στα βηματα και φοβερη μπαταρια δλδ τι εφερε καινουριο το band της xiaomi?

Δεν έχει GPS. Το έχω και γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Του 4 μπαίνουν στου 5, για του 3 δεν θυμάμαι 

λάθος...τα 3 και 4 εχόυν το ίδιο μέγεθος άρα και το ίδιο λουράκι ...το 5 είναι πιο μεγάλο και απ οτι καταλαβαίνω το 6 θα ΄ναι ακόμα πιο μεγάλο. ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, briemann είπε

λάθος...τα 3 και 4 εχόυν το ίδιο μέγεθος άρα και το ίδιο λουράκι ...το 5 είναι πιο μεγάλο και απ οτι καταλαβαίνω το 6 θα ΄ναι ακόμα πιο μεγάλο. ...

Το λουράκι είναι λαστιχενιο και εχει ανοχή, εχω το 4 και το 5 και στο 5 μπαίνει κανονικά. Και το 3 το χα αλλα το έδωσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή θέλω να αγοράσω το πρώτο μου fitness tracker και δεν έχω ιδέα για κάποια πράγματα, αξίζει το 6 τα παραπάνω -σχεδόν 80% παραπάνω- χρήματα σε σχέση με το Mi Band 5; Ο λόγος που κοιτάω το 6 είναι επειδή λέει πως έχει πολύ περισσότερα αθλήματα και θα το ήθελα για το γυμναστήριο που κάνω πράγματα που δε βλέπω να υποστηρίζει το Mi Band 5. Είναι τόσο μεγάλο θέμα η υποστήριξη ή όχι ενός αθλήματος; Κάνει μεγάλη διαφορά στα δεδομένα που τελικά σου αποτυπώνει το tracker;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...