Προς το περιεχόμενο

Η Volkswagen είπε "ψέματα" ότι θα μετονομαστεί σε Voltswagen


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

“Η Volkswagen είπε "ψέματα" ότι θα μετονομαστεί σε Voltswagen”

Να την κάνετε ντά.

Έχουμε πει, από την αρχή της μετάβασής μας σε ένα ηλεκτρικό μέλλον, ότι θα κατασκευάσουμε EV για εκατομμύρια ανθρώπους, όχι μόνο για εκατομμυριούχους

Καλά άμα είστε τόσο καλοί γιατί δεν κάνετε και εκατομμύρια ανθρώπους εκατομμυριούχους.

Αυτή η αλλαγή ονόματος δηλώνει τη σταθερή μας πεποίθηση ότι το μέλλον μας είναι να είμαστε το ηλεκτρικό αυτοκίνητου «του λαού» ”.

Αν και είστε πολύ προσεκτικοί με το τη γράφετε θα ήθελα να γράφατε το ίδιο με την εξής διαφορά.

Αυτή η αλλαγή ονόματος δηλώνει τη σταθερή μας πεποίθηση ότι το μέλλον μας είναι να είμαστε το ηλεκτρικό αυτοκίνητου «του φτωχού λαού» .

Αν και η τελευταία έκφραση μπορεί να θεωρηθεί πιο λαϊκίστικη θα την προτιμούσα για να επισημάνουμε πιο έντονα την σημαντική διαφορά «του λαού» με αυτούς που χαρακτηρίζονται «όχι λαός».

That’s ALL FOLKS.

Επεξ/σία από alexpap
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tlykog είπε

Λάθος timing. Αν το έλεγε αύριο κανένας δε θα έλεγε τίποτα.

Τουλάχιστον με τα ηλεκτρικά δε θα έχει θέμα με τους ρύπους...

Λάθος ή μήπως σωστό timing? Φαντάζομαι δεν θα το είχαμε ακούσει καν αν γινόταν πρωταπριλιά, γιατί είμαστε υποψιασμένοι όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους το είχα το χιούμορ των Γερμανων......πολύ καλό! η πλάκα είναι οτι οταν ρωταω στο Mercedes μου Hey Mercedes tell me a joke....ενα απο αυτα που μου είπε ηταν , I can't tell jokes....i was made by Germans! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Θα την φάει ο Ελον όπως τις άλλες;

Ο ελον ακομα ανοιχτος ειναι?

εδω μεσα ειχα διαβασει οτι οπου ναναι κλεινει και αυτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexpap είπε

“Η Volkswagen είπε "ψέματα" ότι θα μετονομαστεί σε Voltswagen”

Να την κάνετε ντά.

Έχουμε πει, από την αρχή της μετάβασής μας σε ένα ηλεκτρικό μέλλον, ότι θα κατασκευάσουμε EV για εκατομμύρια ανθρώπους, όχι μόνο για εκατομμυριούχους

Καλά άμα είστε τόσο καλοί γιατί δεν κάνετε και εκατομμύρια ανθρώπους εκατομμυριούχους.

Αυτή η αλλαγή ονόματος δηλώνει τη σταθερή μας πεποίθηση ότι το μέλλον μας είναι να είμαστε το ηλεκτρικό αυτοκίνητου «του λαού» ”.

Αν και είστε πολύ προσεκτικοί με το τη γράφετε θα ήθελα να γράφατε το ίδιο με την εξής διαφορά.

Αυτή η αλλαγή ονόματος δηλώνει τη σταθερή μας πεποίθηση ότι το μέλλον μας είναι να είμαστε το ηλεκτρικό αυτοκίνητου «του φτωχού λαού» .

Αν και η τελευταία έκφραση μπορεί να θεωρηθεί πιο λαϊκίστικη θα την προτιμούσα για να επισημάνουμε πιο έντονα την σημαντική διαφορά «του λαού» με αυτούς που χαρακτηρίζονται «όχι λαός».

That’s ALL FOLKS.

*(Το κάνω παράθεση γιατί το βρήκα ενδιαφέρον ;) )*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, GeorgBou είπε

Ο ελον ακομα ανοιχτος ειναι?

εδω μεσα ειχα διαβασει οτι οπου ναναι κλεινει και αυτος.

Ο Ελον σπαταλάει χρήματα στείλει ανθρώπους σε αφιλόξενο πλανήτη, φουλ μονοξείδιο και ραδιενέργεια. 

Αφού πρώτα μας μάθει ξανά τι σημαίνει αυτοκίνητο, σωστά;

Υπέροχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Ο Ελον σπαταλάει χρήματα στείλει ανθρώπους σε αφιλόξενο πλανήτη, φουλ μονοξείδιο και ραδιενέργεια. 

Αφού πρώτα μας μάθει ξανά τι σημαίνει αυτοκίνητο, σωστά;

Υπέροχος.

Σιγουρα.

Κατι τετοιοι τυπου δεν βαζουνε ποτε απο την τσεπη τους λεφτα.

Οταν θα αρχισουνε να τον κυνηγανε στα σοκακια του Λος Αντζελες ή στα στενα της Νεας Υορκης θα τα ξαναπουμε.

Καλα να ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, GeorgBou είπε

Σιγουρα.

Κατι τετοιοι τυπου δεν βαζουνε ποτε απο την τσεπη τους λεφτα.

Οταν θα αρχισουνε να τον κυνηγανε στα σοκακια του Λος Αντζελες ή στα στενα της Νεας Υορκης θα τα ξαναπουμε.

Καλα να ειμαστε.

Βρε μακάρι και εγώ δεν είμαι υπέρ των τύπων που φωνάζουν ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ, θέλω ένα πύραυλο όπως ανεβαίνει να κατεβαίνει, θέλω ένα αμάξι να με οηγαινει μόνο του κτλπ καθώς υπογράφω στο γραφείο έγγραφα. Την δουλειά την κάνουν οι nameless faceless πίσω από τις οθόνες με κερασμενα redbull.

Για να δούμε, ο,τι λάμπει δεν είναι χρυσός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kinitos είπε

μην το λες μπορεί να λεει οτι φορτίζει σε χρόνο dt και τρώει μόλις 1 w κατανάλωση σε ολα μπορείς να μαγειρεύεις

και η φόρτιση ρίπος είναι στην τελική

το να έβαλαν κρυφά μέσα έναν 25cc δίχρονο κινητήρα που καίει αποκλειστικά λάδι δεν παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Black Demis είπε

το να έβαλαν κρυφά μέσα έναν 25cc δίχρονο κινητήρα που καίει αποκλειστικά λάδι δεν παιζει?

Αν τραβάει παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...