Προς το περιεχόμενο

IHerb καθυστερήσεις


panosde

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλες και όλες ,

Εχω κάνει 2  παραγγελίες από iHerb 14/2 , 3/3 δείχνει ότι μπήκαν Ελλάδα και από τότε δεν έχουν έρθει ακόμα! 
Τι γίνεται με τις καθυστερήσεις πια ; 
 

Ειναι κάτω από 22€ ευρώ και οι δυο όποτε δεν παίζει για τελωνείο , αλλά τι μπορεί να έγινε ; 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panosde είπε

Καλησπερα σε όλες και όλες ,

Εχω κάνει 2  παραγγελίες από iHerb 14/2 , 3/3 δείχνει ότι μπήκαν Ελλάδα και από τότε δεν έχουν έρθει ακόμα! 
Τι γίνεται με τις καθυστερήσεις πια ; 
 

Ειναι κάτω από 22€ ευρώ και οι δυο όποτε δεν παίζει για τελωνείο , αλλά τι μπορεί να έγινε ; 
 

Τι τρόπο αποστολής εβαλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, panosde είπε

 

Το απλό με dhl 

Αργεί αυτός. Υπομονή θα κάνεις. Aν βάλω τωρα αποστολη με αυτον μου δίνει διάστημα παραλαβης: Από 19/5-3/6. Δηλαδή 2 μήνες περίπου. Δεν έχουν συμπληρωθεί ακόμα σε σένα οι 2 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartak1 είπε

Αργεί αυτός. Υπομονή θα κάνεις. Aν βάλω τωρα αποστολη με αυτον μου δίνει διάστημα παραλαβης: Από 19/5-3/6. Δηλαδή 2 μήνες περίπου. Δεν έχουν συμπληρωθεί ακόμα σε σένα οι 2 μήνες

Απλά με παραξενεύει ότι αργεί εντός Ελλάδας .. περίπου δυο βδομαδες να έρθει Ελλάδα  και 1 μήνα να φτάσει από Αθήνα Βόλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, panosde είπε

Απλά με παραξενεύει ότι αργεί εντός Ελλάδας .. περίπου δυο βδομαδες να έρθει Ελλάδα  και 1 μήνα να φτάσει από Αθήνα Βόλο 

Ολα τα πακέτα απο τρίτες χώρες καθυστερούν μέχρι να ελεγχθούν απο το τελωνείο. Το προσωπικό είναι λίγο εκεί με συνέπεια τεραστιες καθυστερήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...