Προς το περιεχόμενο

ΒΟΉΘΕΙΑ


Marioslaou234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ελπίζω κάποιος να απαντήσει και να με βοηθήσει γιατί δεν βγάζω άκρη εδώ και 8 μέρες! Έχω θέμα με το ινσταγκραμ ξαφνικά ενώ ήταν όλα καλά πήγα να κάνω ανανέωση αρχικής σελίδας με πέταξε εξω και από τότε δεν μπορώ να συνδεθώ βάζω τον σωστό κωδικό και μου λέει ξεχάσατε τον κωδικό; Πατάω να μου έρθει email η μήνυμα στο κινητό για αλλαγή  αλλά μου βγάζει ο χρήστης δεν βρέθηκε! Το προφίλ μου είναι νεκρό μπήκα από έναν φίλο μου και δεν δείχνει τίποτα λέει ότι απενεργοποιηθηκε στην αναζήτηση δεν το βγάζει καν! Ξέρει κανείς τι μπορεί να έγινε;;; Ευχαριστώ πολύ σε όποιον απαντήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Marioslaou234 είπε

Καλησπέρα παιδιά ελπίζω κάποιος να απαντήσει και να με βοηθήσει γιατί δεν βγάζω άκρη εδώ και 8 μέρες! Έχω θέμα με το ινσταγκραμ ξαφνικά ενώ ήταν όλα καλά πήγα να κάνω ανανέωση αρχικής σελίδας με πέταξε εξω και από τότε δεν μπορώ να συνδεθώ βάζω τον σωστό κωδικό και μου λέει ξεχάσατε τον κωδικό; Πατάω να μου έρθει email η μήνυμα στο κινητό για αλλαγή  αλλά μου βγάζει ο χρήστης δεν βρέθηκε! Το προφίλ μου είναι νεκρό μπήκα από έναν φίλο μου και δεν δείχνει τίποτα λέει ότι απενεργοποιηθηκε στην αναζήτηση δεν το βγάζει καν! Ξέρει κανείς τι μπορεί να έγινε;;; Ευχαριστώ πολύ σε όποιον απαντήσει 

Σκέψου τι έχεις κάνει και έχεις παραβεί τους όρους...

Θεωρώ πως αυτός είναι ο λόγος να γίνει αυτό εφόσον ήταν ενεργός κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχημα τα πράγματα...

Αναφορά σε κείμενο

Κλεισμένος λογαριασμός

Αν ο λογαριασμός σας στο Instagram απενεργοποιήθηκε, θα δείτε ένα ενημερωτικό μήνυμα όταν προσπαθήσετε να συνδεθείτε. Οι λογαριασμοί που δεν ακολουθούν τους Κανόνες της κοινότητας ή τους Όρους χρήσης μπορεί να απενεργοποιηθούν χωρίς προειδοποίηση. Προτείνουμε να διαβάσετε προσεκτικά τους Κανόνες της κοινότητας και να ελέγξετε τις δημοσιεύσεις σε όλους τους λογαριασμούς που έχετε δημιουργήσει. Σημειώστε ότι μπορεί να διαγράψουμε οριστικά ένα λογαριασμό που παραβιάζει επανειλημμένα τους Κανόνες της κοινότητας ή τους Όρους χρήσης.

Αν πιστεύετε ότι ο λογαριασμός σας απενεργοποιήθηκε κατά λάθος, μπορείτε να κάνετε ένσταση ως εξής: ανοίξτε την εφαρμογή, συμπληρώστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό σας και ακολουθήστε τις οδηγίες που εμφανίζονται στην οθόνη.

Αν δεν δείτε το μήνυμα απενεργοποίησης, ίσως έχετε πρόβλημα σύνδεσης. Αν ο λογαριασμός σας διαγράφηκε από εσάς ή από κάποιον άλλο με τον κωδικό σας, δεν μπορείτε να τον επαναφέρετε. Μπορείτε να δημιουργήσετε νέο λογαριασμό με την ίδια διεύθυνση email. Ωστόσο, δεν θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το ίδιο όνομα χρήστη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...