Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ultrahd είπε

Φίλε μου την έχεις κάνει κράτηση για παραλαβή από κατάστημα με click away?  Πιθανόν να ενδιαφέρομαι, αναλόγως φυσικά με το σε ποιο μέρος της Ελλάδας είναι το κατάστημα που έχεις κάνει την κράτηση, ώστε να μπορέσω να στείλω κάποιον δικό μου για να πληρώσει στο κατάστημα. 

Στη συνέχεια ελπίζω από το κατάστημα να μπορούν να μου τη στείλουν με courier εδώ που είμαι. 

Καλησπέρα θα παραλάβει άλλο μέλος τελικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, beamex είπε

Που το αναφέρει, μπορείς να με παραπέμψεις κάπου? Ήμουν αρκετή ώρα στα τηλέφωνα τώρα με public και media markt και η απάντηση που πήρα ήταν πως όχι. Δεν ισχύει το 30% για public.

Σε προηγούμενα post στο νήμα το είχαν θιξει εδώ τα παιδιά, και ρωτάω για να δω αν τελικά ξεκαθαριστηκε το θέμα. 

Που πήρες τηλ και σου είπαν πως δεν ισχύει ? Μίλησες με τηλ.κεντρο των  public ?

3 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Καλησπέρα θα παραλάβει άλλο μέλος τελικά!

Δε με θέλει φαίνεται μάλλον!  Χαχα! Ισχύουν κρατήσεις στο thread αν κάποιος άλλος φίλος μετανιώσει και δεν παραλάβει ?!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς.. μίλησα με τηλεφωνικό κέντρο public. Μου είπαν ότι εφόσον δεν αναφέρεται στο site, δεν ισχύει κάτι τέτοιο... Βέβαια από την άλλη βρήκα αυτό στο οποίο αναφέρεσαι και είναι το παρακάτω:

image.png.99008fc758bf0b0e16e5be41b28236f4.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spacestar είπε

παιδιά με την 65άρα προσοχή στην τοποθέτηση, έχει βάρος κ είναι πολύ λεπτεπίλεπτη. έφερα "ειδικό" να την εγκαταστήσει, έβαλε μικρότερα ούπα γιατί "'άσε φίλε, δεν είναι καλά αυτά που δίνουν με τη βάση", ξεκόλλησε όλο το σετάκι από τον τοίχο και βρέθηκα ημικάθισμα με τηλεόραση και βάση στην πλάτη..

Πολύ ειδικός ήταν 🤣.

Εγώ την στερέωσα την 55 με κάτι βίδες και ουπα, που άνετα κρεμιέμαι και εγώ από πάνω. Η βαση από τον τοιχο δεν φευγει. Ο βραχιονας θα σπασει (από τα 95 κιλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, n4sleep είπε

Πολύ ειδικός ήταν 🤣.

Εγώ την στερέωσα την 55 με κάτι βίδες και ουπα, που άνετα κρεμιέμαι και εγώ από πάνω. Η βαση από τον τοιχο δεν φευγει. Ο βραχιονας θα σπασει (από τα 95 κιλά).

Ποια βάση έβαλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vjshadow είπε

Ποια βάση έβαλες;

Μια σχετικα φτηνη (<40€) που είχα πάρει από mediamarkt πριν 6 χρονια. Με βραχιονα τηλεσκοπικο. Βάρος έως 45 κιλά νομίζω. Απλα δεν κολλάει εντελως φλατ στον τοίχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, chocorello είπε

Παίδες μου είπαν από mediamarkt ότι οι αγορασμενες τηλεοράσεις με τιμολόγιο έχουν 1 χρόνο εγγύηση αντί 2. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό;

Λοιπόν, ασχέτως τι λέει το mediamarkt, μόλις μίλησα με LG και μου είπαν πως δεν υπάρχει καμία διαφορά ανάμεσα σε τιμολόγιο και απόδειξη ως προς την εγγύηση (άρα 2 χρόνια και στις 2 περιπτώσεις) και πως μπορεί και το τιμολόγιο να κάνει κανονικά επέκταση εγγύησης από την LG. Ωστόσο μου είπαν επίσης πως αναγράφονται οι όροι που καλό θα είναι να επιβεβαιώσουμε και εμείς πριν προβούμε σε αγορά επέκτασης.

Κάτι άλλο που είναι άσχετο με τιμολόγιο/απόδειξη και αφορά την επέκταση της LG.

Για την απλή εγγύηση, η επέκταση μπορεί να γίνει μέσα στα 2 χρόνια οποιαδήποτε στιγμή από την ημ/νια αγοράς.
Για την premium όμως εγγύηση, η επέκταση πρέπει να γίνει εντός 2 εβδομάδων από την ημ/νια αγοράς, αλλιώς δεν είναι δυνατή.

Αυτά! :)

Επεξ/σία από chocorello
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αν είναι άσχετο με την τηλεόραση του θέματος αλλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις σε αυτούς που ήδη αγόρασαν αν προβώ σε αγορά sony-oled-tv-kd65a8baep-uhd-4k-smart ή την lg-oled65cx6la που κοστίζουν 1773 πρέπει απλά να παραγγείλω online και να πληρώσω με κάρτα εθνικής;

Και οι πόντοι είναι το 30% της τιμής δηλαδή 30%x1773= 531.90 € ή κάνω κάτι λάθος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, για πληρωμή θα βάλεις τα στοιχεία της κάρτας, μη κάνεις κάποιο λάθος και πληρώσεις με PayPal ή κατάθεση

Οι πόντοι είναι όπως το ειπες

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Passionate είπε

Συγνώμη αν είναι άσχετο με την τηλεόραση του θέματος αλλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις σε αυτούς που ήδη αγόρασαν αν προβώ σε αγορά sony-oled-tv-kd65a8baep-uhd-4k-smart ή την lg-oled65cx6la που κοστίζουν 1773 πρέπει απλά να παραγγείλω online και να πληρώσω με κάρτα εθνικής;

Και οι πόντοι είναι το 30% της τιμής δηλαδή 30%x1773= 531.90 € ή κάνω κάτι λάθος; 

Σωστά αλλά καλύτερα να διαβάζεις τους όρους:

https://www.mediamarkt.gr/image/assets/reusables/oikiakes-syskeves/banners/mar21/oroi_energeias_media_markt_tvs_april_2021.pdf

Μς την lg 65CX παίρνεις δώρο και τα ακουστικά, τα βάζεις στο καλάθι και δεν τα χρεώνει

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/aksesouar-kinitn/bluetooth-akoustika/lg-tone-free-fn6-wireless-headphones-black/1587560

 

Επεξ/σία από k_dinos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειδα τον φίλο που παρήγγειλε εξτρά τεμάχιο και εξυπηρέτησε άλλο μέλος εδω μέσα, αμα κάποιος εχει 65άρα για δόσιμο (ειτε ΒΧ, είτε CX) περιοχή Θεσσαλονίκης ας μου στείλει ενα Π.Μ

Τhanks ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chocorello είπε

Λοιπόν, ασχέτως τι λέει το mediamarkt, μόλις μίλησα με LG και μου είπαν πως δεν υπάρχει καμία διαφορά ανάμεσα σε τιμολόγιο και απόδειξη ως προς την εγγύηση (άρα 2 χρόνια και στις 2 περιπτώσεις) και πως μπορεί και το τιμολόγιο να κάνει κανονικά επέκταση εγγύησης από την LG. Ωστόσο μου είπαν επίσης πως αναγράφονται οι όροι που καλό θα είναι να επιβεβαιώσουμε και εμείς πριν προβούμε σε αγορά επέκτασης.

Thank God, back to normal...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, red1 είπε

Επειδή ειδα τον φίλο που παρήγγειλε εξτρά τεμάχιο και εξυπηρέτησε άλλο μέλος εδω μέσα, αμα κάποιος εχει 65άρα για δόσιμο (ειτε ΒΧ, είτε CX) περιοχή Θεσσαλονίκης ας μου στείλει ενα Π.Μ

Τhanks ;) 

Η 65CX διαθέσιμη είναι στα media. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DiamadisT είπε

Εχουν μπει σε κάνεναν οι αρχικοί go4more πόντοι από την αγορά; (όχι του promo). Εγώ με αγορά 6 Απριλίου με χρεωστική δεν έχω δει ακόμα κάτι.

Αν η αγορά έγινε ηλεκτρονικά τότε μπορεί να πάρει 10 εργάσιμες για τους βασικούς πόντους.
Αν η αγορά έγινε στο ταμείο τότε ψάξου :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...