Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω συνδέσει το κινητό μου... σαν ολόκληρο κινητό στην τηλεόραση την ώρα που παίζει κανάλια DTV

 

φαίνεται δηλαδή ότι κάνει το κινητό μου δεξιά σαν μία στήλη. Σα να έχω βάλει το κινητό μέσα στην τηλεόραση κάπως έτσι (poco x3)

από εικόνα δε το συζητώ... εβαλα ταινίες 720 και τις κάνει νομίζω 4Κ και δε καταλαβαίνω διαφορά. 

Εβαλα 8Κ video στο youtube και γέμισε αγρια ζώα το σπίτι.... 

android to lgtv

 

Με το λάπτοπ δε θα έχω καταφέρει ακόμη

Επεξ/σία από coyote2
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, vadergr είπε

για οποιον θελει να παραγγειλει σημερα, ποια προσφορα ισχυει?

Αρχική τιμή - 30 %όφελος σε πόντους - Δωροεπιταγή lg 200€

1199 - (1199*0,3) - 200 = 639,30€

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σημαντικό

Την ανοίγουμε από πάνω.

Βγάζουμε τα πρώτα φελιζόλ. Και μετά μέσα στο κουτί υπάρχει η τιβι και φελιζόλ στον πάτο που την κρατάτει

δε βγάζουμε την τηλεόραση. Βγάζουμε το κουτί που την περιβάλει και μένει η τηλεόραση χωρίς κουτί... από πάνω

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Αρχική τιμή - 30 %όφελος σε πόντους - Δωροεπιταγή lg 200€

1199 - (1199*0,3) - 200 = 639€

 

Ευχαριστω.

Αρα τι ισχυε μεχρι 31/3 που δεν ισχυει τωρα?

Για αυτον τον λογο ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vadergr είπε

 

Ευχαριστω.

Αρα τι ισχυε μεχρι 31/3 που δεν ισχυει τωρα?

Για αυτον τον λογο ρώτησα.

είχε επιπλέον 100€ δωροεπιταγή από mediamarkt

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τηλεοραση ειναι απίθανη να την ευχαριστηθείτε.Εγω την πηρα σε προηγούμενη προσφορά στα 770 με 5ετή.Τα περισσότερα εχουν ειπωθεί εδω μεσα και επιβεβαιώνω την απίθανη εικόνα στο dolby vision netflix & cosmote tv (national geographic κλπ).Το atmos σπανίζει σε ταινιες -σειρές αλλά κανει την διαφορά στον ηχο .Σχετικα με την κατανάλωση ρεύματος να πω οτι σε νετφλιξ  με cinema mode που γυριζει μονο του στα 65watt h 55αρα σε βραδυνη θέαση.Αντίστοιχα σε samsung led ακριβο μοντέλο 10ετιας που είχα ιδιες ιντσες στα 150w.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν κρατήθηκα κι εγώ και την αγόρασα...

έχω τώρα sony xe9005 (android), οπότε η ερώτηση είναι: kodi υπάρχει κάποιος τρόπος να μπει στην τηλεόραση (εκτός από το προφανές... mi box s);

Επεξ/σία από totomis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, northeast είπε

Σχετικα με την κατανάλωση ρεύματος να πω οτι σε νετφλιξ  με cinema mode που γυριζει μονο του στα 65watt h 55αρα σε βραδυνη θέαση.Αντίστοιχα σε samsung led ακριβο μοντέλο 10ετιας που είχα ιδιες ιντσες στα 150w.

Ωραια πληροφορια αυτη, με ενδιεφερε αλλα σκεφτηκα πως δεν θα επαιρνα απαντηση. Να 'σαι καλα λοιπον, το εμαθα χωρις να ρωτησω! Ευχαριστω northeast!

Η συγκριση που κανεις με την 10ετιας δεν εχει και πολυ νοημα. Πλασμα 42αρα 12ετιας fullHD 300W!

Ας δωσω μιας 2-3ετιας 4Κ για συγκριση: 55αρα lcd-led 4K βραδυνη θεαση cinema mode, 50W.  Δεν  ειναι και πολλα τα 65, μια χαρα.

 

(ας δωσω και μιας μικροτερης, περσινο μοντελο, 50αρα 4Κ, 30W σε σχετικα και αυτη χαμηλες ρυθμισεις οπως την δουλευω μερα νυχτα, οχι να μην βλεπεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, totomis είπε

δεν κρατήθηκα κι εγώ και την αγόρασα...

έχω τώρα sony xe9005 (android), οπότε η ερώτηση είναι: kodi υπάρχει κάποιος τρόπος να μπει στην τηλεόραση (εκτός από το προφανές... mi box s);

οχι χωρις εξωτερικη πηγη (Mi box, firestick etc).

Επεξ/σία από Crus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρα να την βάλω κι εγω σε οικονομικό mode όταν βλέπω τηλεόραση

Θα δοκιμάσω και to ipad αλλά με το λάπτοπ δε τα κατάφερα να δώ εικόνα. Μόνο ήχο πέρασα μέσω BlueT

Επεξ/σία από coyote2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή, σε φίλο που την πήρε του ήρθε (μάλλον) ανοιγμένη. Η βάση είχε ένα χτύπημα και έλειπε η ζελατίνα στο πίσω μέρος της TV. Γενικά μου είπε ότι τα σακουλάκια, νάιλον κτλ δεν ήταν σε κατάσταση "εργοστασιακή"

Το να είναι από επιστροφή, μικρό το κακό. Το να είναι εκθεσιακή είναι ανεπίτρεπτο

Μίλησε μαζί τους και του είπαν ότι θα του την αντικαταστήσουν.

Επεξ/σία από k_dinos
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, coyote2 είπε

αρα να την βάλω κι εγω σε οικονομικό mode όταν βλέπω τηλεόραση

Θα δοκιμάσω και to ipad αλλά με το λάπτοπ δε τα κατάφερα να δώ εικόνα. Μόνο ήχο πέρασα μέσω BlueT

Προσωπικα δεν θα την εβαζα σε Eco mode, διοτι αυτο επηρρεαζει την φωτεινοτητα, ειδικα σε HDR περιεχομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, totomis είπε

δεν κρατήθηκα κι εγώ και την αγόρασα...

έχω τώρα sony xe9005 (android), οπότε η ερώτηση είναι: kodi υπάρχει κάποιος τρόπος να μπει στην τηλεόραση (εκτός από το προφανές... mi box s);

Οχι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...