Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, runner69 είπε

Guys η 65αρα που λετε ειναι η BX6LB ενώ για την prepaid λέει για την BX6LΑ. Προσοχή μην την πατήσετε

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-65-bx6lb/1565789

https://www.mediamarkt.gr/image/assets/reusables/tileorasi-psyxagogia/banners/mar21/LG OLED TVs - PrePaid Card.pdf

Τουλάχιστον αυτό έχει ειπωθεί επανειλημμένα από όλους ότι δεν παίζει ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

την προηγούμενη τηλεόραση την πηρα για να δω Εθνική στο Μουντιάλ 2014 πάλι με προσφορά από το insomnia!!!!

Συγκινήθηκα τώρα... θα πάω να κλάψω στην πλάτη του @matrixxx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία όλα αυτά κύριοι αλλά εμείς που δεν έχουμε κάρτα Εθνικής...βλέπω την προσφορά και κλαίω.

Η καλύτερη "προσφορά" για 'μενα απ'οτι βλέπω, ειναι στα 1450 απο Public που δίνουν (προφανώς) τα 300€ δωροκάρτα απο την LG + 5ετή εγγύηση δώρο.

Ειπα να περιμένω τα μοντέλα του 2021 (Philips mini led συγκεκριμένα) αλλά άγνωστο το τι θα πουν καθώς δεν έχουν ακόμα κυκλοφορήσει για να δω review κτλπ.

Με την BX θα μπορούσα να βολευτώ αλλά...1.5 χιλιάρικο για την 65άρα για το υποδεέστερο μοντέλο ( Vs CX)...

Δεν ξέρω τι στον Πεοσφώρο να κάνω αυτή τη στιγμή, η αλήθεια είναι πως με τρώει το χέρι μου αλλά...

 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Είχα κάνει μια ερώτηση χθες -προχθές γιατί τρωγόμουν...Ρε παιδιά δεν θα μείνουμε σε ησυχία...Αν δεν πάρεις 65αρα Oled στα 715 έμμεσα (+ 160 ή 215 5 ετης επέκταση) σύνολο 875 ή 930 αντίστοιχα, πείτε μου σας παρακαλώ με τι καρδιά κάποια στιγμή μπορεί να πας να δώσεις 600+ ευρώ για ένα κινητό τηλέφωνο! Πείτε μου σας παρακαλώ πολύ γιατί θα τρελαθούμε!

Αχχχ αγαπητέ κύριε συντονιστή,αγαπητέ φίλε matrixxx μου απάντησες προχθές και ήσουν πραγματικά η φωνή της λογικής για να με συγκρατήσεις από κάτι που ενδεχομένως δεν μου χρειάζεται άμεσα!Ήταν πραγματικά πολύ σωστή η ανάλυση σου!

Η μπαταρία του κινητού μου τα έχει παίξει και σβήνει σχεδόν αμέσως...Αλλά όχι παιδιά,αν τελικά δεν πάρω oled 65αρα στα 875 ή 930 ευρώ έμμεσα (συμπεριλαβανομένου και της 5ετης) πραγματικά παιδιά σας το λέω νιώθω χαζός να δώσω ακόμα και 300 ευρώ για κινητό τηλέφωνο smartphone! Δηλαδή καταντήσαμε για ένα καλό μαραφέτι κινητό που βάζουμε στην τσέπη να δίνουμε πιο πολλά από oled 65αρα.Θα πάω να αλλάξω την μπαταρία στο παλιό μου sony Z2 !

Το μόνο που με κρατάει κάπως είναι το γεγονός ότι δεν έχω πιστωτική κάρτα εθνικής.Επομένως θα πρέπει να σκάσω τα 1450 "μπροστά" και στη συνέχεια να πάρω 30% πόντους go4more + 300 ευρώ δωροεπιταγή LG.

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, coyote2 είπε

μέχρι να πληρώσεις τον μήνα θα τα πάρεις πίσω τα λεφτά. Αφου σε 30 μέρες πληρώνεις

Δεν έχει πιστωτική και δε θέλει να πληρώσει μετρητής ο άνθρωπος, αλλά να την έβαζε με δόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι? γιατι αναφερουν ολοι για την 5ετη εγγυηση? οσες φορες εχω παρει τηλεοραση δεν εχω βαλει εγγυηση και δεν εχει παθει κατι.. τοσο αναγκαια ειναι ? 160ευρω εχει δεν ειναι και λιγα για το αν και μηπως..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Innersense είπε

Δεν έχει πιστωτική και δε θέλει να πληρώσει μετρητής ο άνθρωπος, αλλά να την έβαζε με δόσεις.

Πιστωτική της Εθνικής δεν έχω! Πιστωτική άλλης τράπεζας έχω!Αν έχω καταλάβει καλά θέλει κάρτα Εθνικής (χρεωστική ή πιστωτική) για το 30% και αν επιπλέον θέλεις και άτοκες δόσεις,τότε θέλει υποχρεωτικά μόνο πιστωτική Εθνικής.Δεν νομίζω να γίνεται κάπως αλλιώς για άτοκες δόσεις + να μην χάσεις το 30%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Πιστωτική της Εθνικής δεν έχω! Πιστωτική άλλης τράπεζας έχω!Αν έχω καταλάβει καλά θέλει κάρτα Εθνικής (χρεωστική ή πιστωτική) για το 30% και αν επιπλέον θέλεις και άτοκες δόσεις,τότε θέλει υποχρεωτικά μόνο πιστωτική Εθνικής.Δεν νομίζω να γίνεται κάπως αλλιώς για άτοκες δόσεις + να μην χάσεις το 30%.

Ναι ακριβώς αυτό εννοούσα φιλε μου, ότι δεν έχεις πιστωτική της Εθνικής προφανώς για να είναι Go for more.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, red1 είπε

Ωραία όλα αυτά κύριοι αλλά εμείς που δεν έχουμε κάρτα Εθνικής...βλέπω την προσφορά και κλαίω.

Η καλύτερη "προσφορά" για 'μενα απ'οτι βλέπω, ειναι στα 1450 απο Public που δίνουν (προφανώς) τα 300€ δωροκάρτα απο την LG + 5ετή εγγύηση δώρο.

Ειπα να περιμένω τα μοντέλα του 2021 (Philips mini led συγκεκριμένα) αλλά άγνωστο το τι θα πουν καθώς δεν έχουν ακόμα κυκλοφορήσει για να δω review κτλπ.

Με την BX θα μπορούσα να βολευτώ αλλά...1.5 χιλιάρικο για την 65άρα για το υποδεέστερο μοντέλο ( Vs CX)...

Δεν ξέρω τι στον Πεοσφώρο να κάνω αυτή τη στιγμή, η αλήθεια είναι πως με τρώει το χέρι μου αλλά...

 

Αν ξεχάσεις κ εσύ όπως εγώ ότι δεν έχεις κάρτα εθνικής,ειδικά εγώ που θέλω άτοκες δόσεις και έχω άλλη πιστωτική και πάλι η προσφορά στα 1150 65αρα 4k oled αν αφαιρέσεις την prepaid κάρτα της lg,είναι πολύ καλή κ πάλι.Επισης επειδή αναφέρεις για το υποδεεστερο μοντελο,μην νομίζεις δεν έχει κ καμία σοβαρή διαφορά από την CX.

Για μένα που δεν έχω πιστωτική εθνικής ήταν μονόδρομος η συγκεκριμένη προσφορά,το μόνο που θα μπορούσα να κάνω είναι να περίμενα να έβαζε η eurobank το 20% επιστροφή,αλλά δεν βλέπω να προλαβαίνει να ξαναμπαίνει στην bx,έτσι πως πάνε θα εξαντληθούν.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

715 η 65ΒΧ την παίρνεις εχθές! Εγω πήρα τόσο την 55 και τη θεωρώ vfm. Για 65αρα δεν το συζητάμε καν. Ούτε led της προκοπής δε βρίσκεις σε τέτοια λεφτά σε 65  ίντσες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, POUARO είπε

Εμενα θα μου παραδωσουν την 55 Αυριο. Προλαβαινω να ακκυρωσω και να παρω την 65?

Κι εμένα ακριβώς το ίδιο και σκέφτομαι είτε για 65αρα BX είτε για 55αρα CX... Εννοείται προλαβαίνουμε!

Και σπίτι σου να έρθει ο μεταφορέας, απλά δεν παραλαμβάνεις.

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, POUARO είπε

Εμενα θα μου παραδωσουν την 55 Αυριο. Προλαβαινω να ακκυρωσω και να παρω την 65?

Υπερβολη ρε παιδιά, όσοι την πήρατε 539€ ήταν εξαιρετική προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...