Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, giorginho είπε

1450 ειχε .... καμποσο καιρο νωριτερα. Απο τοτε που εβαλαν το 30% σε ποντους Εθνικης την ανεβασαν στα 1700τοσα ευρω, τωρα ματσαραν την τιμη του Κωτσου.

Τα ακουστικα που αναφερθηκαν για τις CX, GX που δινει με αγορες απο σημερα η LG εχουν 85€ στο σκρουτζ (60 εξω), ειναι το '6αρι' μοντελο χωρις ANC (το καλο, 7αρι μοντελο, το δινουν με τις πανακριβες 77αρες).

Σαν "εξωτερικος παρατηρητης" (δε ξερω ρε γμτ, δε χρειαζομαι τβ αυτην την περιοδο απαραιτητα...! Θα μπορουσα να πασαρω καμια παλια/φθηνη βεβαια στα γεροντια ως 'λυση' για να παρω καποια😅 -- δεν ειναι πλεον μονο οι LG που αξιζουν πολυ -- ) θα μπορουσα σχεδον να πω οτι εχει χαθει ο μπουσουλας με τις προσφορες σε τηλεορασεις τις τελευταιες μερες, το δε ΜΜ το τερματισε, εαν ολα πανε καλα με το 30% + 300€ προπληρωμενη και δεν χαθει ο μπουσουλας και εντος LG με το θεμα αυτο (που ελπιζω να μην υπαρξει θεμα, γιατι δε θα ειναι προς το συμφερον τους να γεμισουν με νευριασμενους πελατες), βλεπω αρχισατε στελνετε mails να μπειτε σε "λιστα" (?), σας ειπε κανενας οτι οπου να 'ναι τελειωνουν οι 200-300αρες;

Αδερφέ 1450 δεν είχε. 1599 είχε. 1499 είχε στο σκρουτζ ή κάτι τέτοιο. Τώρα έχει 1449 + 30% επιστροφή + 300 ευρώ δωροεπιταγή. Αυτό δεν το είχε ποτέ.

38 λεπτά πριν, red1 είπε

Armor, εκτός και αν μου διαφεύγει κάτι, 1450 είχε και νωρίτερα (?) Σε τι price match αναφέρεσαι ?

Thanks

1599 είχε όταν ξεκίνηση η προσφορά με το 30% για λίγο, έπειτα ανέβηκε στα 1799 και τώρα έπεσε στα 1449. Στα μεγάλα καταστήματα λέμε τώρα αν και στο σκρουτζ πάλι στα 1499 είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον απο πανω απαντησα για να του πω ακριβως αυτο, οτι δεν ειχε 1450 στην προσφορα, τωρα αν ειχε 1599 ή οτιδηποτε αλλο πριν την προσφορα δεν εχει σημασια, σημασια εχει τι εγινε με την τιμη οταν ανεβηκε η προσφορα. Αυτη ηταν απο οτι φανηκε ηδη με τα πρωτα ποστ εδω 1799€, αλλιως δε θα εβγαινε η "εμμεση" τιμη 809€ για λιγες ωρες στις 31/3 αλλά αρκετα λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Aduatiques είπε

715 η 65ΒΧ την παίρνεις εχθές! Εγω πήρα τόσο την 55 και τη θεωρώ vfm. Για 65αρα δεν το συζητάμε καν. Ούτε led της προκοπής δε βρίσκεις σε τέτοια λεφτά σε 65  ίντσες. 

Δλδ η 65άρα βγαίνει 715 και η 77άρα 2700;;; Κάτι χάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Δλδ αν σου έδιναν το iPhone 12 με 300€, και το iPhone 12 pro max στα 900€ θα γέλαγες και πάλι? 

Είδες να γράφω πως η 77άρα είναι αδικαιολόγητα ακριβή; Έτσι κι αλλιώς διαφορά από τις 55 στις 65 σε σχέση με τη διαφορά από τις 65 στις 77 ήταν δυσανάλογη και πριν τις προσφορές. Η διαφορά παρέμεινε ουσιαστικά ίδια και επιμένω, είναι αστεία.

11 λεπτά πριν, Armoral είπε

Αλλης κατηγορίας μοντέλο η CX. 

Το γνωρίζω έχω αλλάξει 3 oled τα τελευταία 4 χρόνια, οπότε τις παρακολουθώ. Αλλά στις 77 η χαμηλότερη κατηγορία είναι η CX, συνεπώς δεν μπορώ να συγκρίνω άλλη με τη ΒΧ

Επεξ/σία από chriskourou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Και πάλι η διαφορά είναι αστεία. 

Ατυχής χαρακτηρισμός το αστεία διαφορά... μάλλον φοβερή ευκαιρία για την 65bx θα έλεγα αφού κανείς δεν αντιλέγει στην αξία των συγκεκριμένων σε αυτές τις τιμές. Είμαστε στην ενότητα των προσφορών. Ένα ευχαριστώ γιατί μου λύθηκαν αρκετές απορίες στο θέμα. Περιμένω μία😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-48-cx6lb/1521984
 

εχω εθνική κάρτα .

μπορει  να μου πει κάποιος ποσο βγαίνει εμμέσως σε τιμή ; 

1208-30%= 845,6€

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες και γω τσιμπησα την 65 BX. Τρελη προσφορα χαρη σε εσας και το υπεροχο forum, αλλιως ουτε θα ειχα παρει χαμπαρι. Μια ερωτηση μονο, πανω στη φουρια μου να την αγορασω, μιας και ειδα οτι η 55 ειχε εξαντληθει, δεν εβαλα 5ετη εγγυηση, λετε να το μετανοιωσω? Σε μια Samsung 4k 55 μεσαιας σειρας που ειχα παρει, στα 3 χρονια μου εβγαλε ledοταινιες και πληρωσα 180  ευρω για να την φτιαξω. Μιας και οι oled εχουν και τον επιπροσθετο φοβο για burn in,  μηπως η 5αετης ειναι Απαραιτητη? Και αν ναι μπορω να την προσθεσω τωρα που ειδη εχω κανει την παραγγελια μου? Ευχαριστω ξανα και.... καλοριζικες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, inuk35 είπε

Μαγκες και γω τσιμπησα την 65 BX. Τρελη προσφορα χαρη σε εσας και το υπεροχο forum, αλλιως ουτε θα ειχα παρει χαμπαρι. Μια ερωτηση μονο, πανω στη φουρια μου να την αγορασω, μιας και ειδα οτι η 55 ειχε εξαντληθει, δεν εβαλα 5ετη εγγυηση, λετε να το μετανοιωσω? Σε μια Samsung 4k 55 μεσαιας σειρας που ειχα παρει, στα 3 χρονια μου εβγαλε ledοταινιες και πληρωσα 180  ευρω για να την φτιαξω. Μιας και οι oled εχουν και τον επιπροσθετο φοβο για burn in,  μηπως η 5αετης ειναι Απαραιτητη? Και αν ναι μπορω να την προσθεσω τωρα που ειδη εχω κανει την παραγγελια μου? Ευχαριστω ξανα και.... καλοριζικες!

 

https://www.lg.com/gr/about-lg/press-and-media/lg-pr-lg-warranty-extension

https://www.service-lg.com/lg/Welcome?l=el-GR

Επεξ/σία από rsttls
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, inuk35 είπε

Μαγκες και γω τσιμπησα την 65 BX. Τρελη προσφορα χαρη σε εσας και το υπεροχο forum, αλλιως ουτε θα ειχα παρει χαμπαρι. Μια ερωτηση μονο, πανω στη φουρια μου να την αγορασω, μιας και ειδα οτι η 55 ειχε εξαντληθει, δεν εβαλα 5ετη εγγυηση, λετε να το μετανοιωσω? Σε μια Samsung 4k 55 μεσαιας σειρας που ειχα παρει, στα 3 χρονια μου εβγαλε ledοταινιες και πληρωσα 180  ευρω για να την φτιαξω. Μιας και οι oled εχουν και τον επιπροσθετο φοβο για burn in,  μηπως η 5αετης ειναι Απαραιτητη? Και αν ναι μπορω να την προσθεσω τωρα που ειδη εχω κανει την παραγγελια μου? Ευχαριστω ξανα και.... καλοριζικες!

Πενταετή επέκταση απο την LG και μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...