Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Προσπάθησες να πεις κάτι προσβλητικό και απορώ που δε το έχεις καταλάβει

Λοιπόν η ερώτηση μου είναι καθαρά τεχνική αλλά δεν έχω VR αυτή τη στιγμή στο σπίτι (για την ακρίβεια μπορεί να έχω πολλά VR). Ισως το ΣΚ να πάρω ένα για να δοκιμάσω.

Η τηλεόραση αυτή λοιπόν (δε ξέρω αν την έχεις) κάνει casting στο κινητό μου αλλά όχι στο laptop μου, σε τεστ που έκανα την παρασκευή και δημοσίευσα στο topic μας

Η τηλεόραση δεν κάνει casting σε windows 10. Το έχουμε συζητήσει στο topic. Το αναφέρουν και στο skroutz

Το αν πρέπει να ψηφίσω τριαντάφυλλο στο survivor δεν έχω καταλάβει ειλικρινά τι σχέση έχει

 

Στην αρχή της απάντησης έγραψα ότι δεν ήθελα να σε προσβάλλω και συνέχισα με απάντηση σε 3 διαφορετικές περιπτώσεις ps/pc/smartphone γιατί δεν ήταν ξεκάθαρη η ερώτησή σου.

Εύχομαι με το καλό να βρεθεί κάποιος χρήστης vr να σου απαντήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Σε μισή ωρίτσα είχες βγάλει νέα χρεωστική από την εθνική (αν είχες έτοιμα τα δικαιολογητικά) που δεν είναι κόπος.

Εγώ δεν θέλω να τα δώσω μπροστά τα λεφτά  με χρεωστική,θέλω δόσεις με πιστωτική και πιστωτική έχω άλλης τράπεζας,δεν μου βγάζουν αλλη με τα εισοδήματα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Στην αρχή της απάντησης έγραψα ότι δεν ήθελα να σε προσβάλλω και συνέχισα με απάντηση σε 3 διαφορετικές περιπτώσεις ps/pc/smartphone γιατί δεν ήταν ξεκάθαρη η ερώτησή σου.

Εύχομαι με το καλό να βρεθεί κάποιος χρήστης vr να σου απαντήσει

αγνοείς ότι η τηλεόραση δεν κάνει casting από υπολογιστή? Αν το αγνοείς ή αν ξέρεις πως κάνει casting σε παρακαλώ να το μοιραστείς μαζί μας (πες μας πως το κάνει δηλαδή)

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση παιδιά. 

Υσχυει ακόμα για αγορά άνω των 499€ θα πάρω δώρο επιταγή από τα media markt? Στον κωτσοβολο ισχύει αυτό; ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Triple_HR21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, coyote2 είπε

αγνοείς ότι η τηλεόραση δεν κάνει casting από υπολογιστή? Αν το αγνοείς ή αν ξέρεις πως κάνει casting σε παρακαλώ να το μοιραστείς μαζί μας (πες μας πως το κάνει δηλαδή)

εξηγησε μου λιγο τι θες ακριβως να κανεις που πιστευεις οτι δεν μπορεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Crus είπε

εξηγησε μου λιγο τι θες ακριβως να κανεις που πιστευεις οτι δεν μπορεις.

Προσπάθησα την Παρασκευή να εμφανίσω την εικόνα του υπολογιστή στην LG σαν wireless dispay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Προσπάθησα την Παρασκευή να εμφανίσω την εικόνα του υπολογιστή στην LG σαν wireless dispay.

Και έχω να πω πως αυτό συνεχίζει να είναι και δική μου απορία ,μιας και θα παραλάβω την 55αρα αύριο ή μεθαύριο. Αυτό το feature το χρησιμοποιώ συχνά πυκνά σε LED SONY του 2013. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δεν θα το κάνει (και μάλιστα πολύ πιο γρήγορα) μια LG του 2020 (η SONY αργεί να συνδεθεί και γενικά το μενού της δεν είναι γρήγορο).

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, coyote2 είπε

αγνοείς ότι η τηλεόραση δεν κάνει casting από υπολογιστή? Αν το αγνοείς ή αν ξέρεις πως κάνει casting σε παρακαλώ να το μοιραστείς μαζί μας (πες μας πως το κάνει δηλαδή)

Έχω την B8 και κάνει κανονικά cast με windows 10 και όχι μόνο. Δεν υπάρχει κάποιο γενικευμένο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη σειρά γιατί με μια απλή αναζήτηση θα σου έβγαζε 10 θέματα.

Το ότι ένας χρήστης στο skroutz δεν μπορεί να το συνδέσει δεν λέει κάτι... Στο redit πχ δεν βρήκα καμία αναφορά.

Και επαναλαμβάνω γιατί μάλλον με έχεις παρεξηγήσει, η αρχική σου ερώτηση ήταν εντελώς γενική. Μην περιμένεις ότι κρατάμε ιστορικό τι είπε κάποιος. Ούτε ο moderator δεν ασχολείται τόσο..

Τώρα που έκανες συγκεκριμένη την ερώτηση: Ασύρματη σύνδεση με Windows 10 θα βρεθεί σίγουρα κάποιος να σου απαντήσει.

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Προσπάθησα την Παρασκευή να εμφανίσω την εικόνα του υπολογιστή στην LG σαν wireless dispay.

Δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να το κανεις, πραγματικα ειναι 2 κλικ υποθεση. Το μονο που χρειαζεται ειναι να εισαι συνδεδεμενος στο ιδιο δικτυο και κανεις απλα connect to wireless display, βρισκει την τηλεοραση και κανει cast.

To ιδιο ευκολο ειναι και με το κινητο, αν και προσωπικα με βολευει καλυτερα το ThinQ app. Βασικα ακομα καλυτερα το LG TV Plus που ηταν η παλιοτερη εφαρμογη.

Επεξ/σία από Crus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Crus είπε

δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να το κανεις, πραγματικα ειναι 2 κλικ υποθεση. Το μονο που χρειαζεται ειναι να εισαι συνδεδεμενος στο ιδιο δικτυο και κανεις απλα connect to wireless display, βρισκει την τηλεοραση και κανει cast.

να προσθέσω, στην Β8 την 1η φορά πρέπει να επιλέξεις την κατάλληλη είσοδο της tv και να κάνεις accept τη σύνδεση

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Crus είπε

ρε φιλος δεν διαβαζεις τι γραφω πανω, μας τρολαρεις?

οκ σε εμένα δε δούλεψε για την OLED55BX6LB που πήρα στις 31.3

Η ερώτηση όμως δεν ήταν για τα windows. Πίστεψα ότι δε κάνει casting και το είχαμε συζητήσει στην αρχή του topic ]. Ο φόβος μου ήταν να μη συνδέονται τα VR . Οταν τσεκάρω διαφορετικές μάρκες θα σας ενημερώσω.

 

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, coyote2 είπε

οκ σε εμένα δε δούλεψε για την OLED55BX6LB

Αν έχω καταλάβει καλά ο Crus έχει την ίδια tv. Υπάρχει περίπτωση να μην έχει την δυνατότητα το pc σου να μεταδώσει εικόνα; Έχεις μεταδώσει εικόνα σε άλλη tv με το συγκεκριμένο pc; Διότι εγώ με το laptop μου μεταδίδω εικόνα σε Sony (του 2013 μοντέλο),αλλά από το desktop μου όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...