Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Antman είπε

Παιδιά λογικά επειδή θα χρησιμοποιήσω την κάρτα της μάνας μου, η οποία είναι μεγάλη γυναίκα και δεν είναι σίγουρη αν είναι στο πρόγραμμα go4fmore, αλλά μου είπε πολλές φορές στο σουπερ μάρκετ της λένε πως έχει εξαργύρωση κάτι 5 ευρω, αρα λογικά είναι οκ η κάρτα? 

Θα πρέπει να πάω από τα ΜΜ γιατί δεν έχει e banking...

Τι αυτοκίνητο? :)

Μπορείς πολύ απλά να μπεις εδώ https://www.nbg.gr/go4more/#/register και στο πάνω μέρος της σελίδας κάνεις είσοδο με τον αριθμό της κάρτας και την ημερομηνία γέννησης του κατόχου. Εάν είναι στο πρόγραμμα η κάρτα θα σου βγάλει το υπόλοιπο των πόντων που έχει και άρα θα είσαι σίγουρος, αλλιώς ένα τηλ. στην Εθνική. Πάντως πρέπει να έχει προηγηθεί εγγραφή στο go4more πρόγραμμα για να μπουν οι πόντοι όπως μου είπαν από την τράπεζα, εγώ δεν είχα κάνει κ έτσι ακύρωσα την παραγγελία και την έκανα ξανά αφού έκανα εγγραφή στο πρόγραμμα πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 λεπτά πριν, diamantis είπε

Καλησπέρα παιδιά! Εγω πηγα σημερα σε κατάστημα στην mediamark και παρόλο που στο site η bx55 ελεγε εξαντλημένη βρήκαν ένα τεμάχιο μαλλον από το public! Παρολα αυτα δεν το λεω για να τρέξετε ολοι να ρωτήσετε στα καταστήματα μην με παρεξηγήσετε απλα ημουν τυχερός! Θέλω να ρωτήσω εάν κατάλαβα σωστά! Την πηρα 966 -30%=676 - 200 δωροεπιταγη= 476 ευρώ??? Οντως μου βγήκε τοσο η τα υπολογίζω λαθος??? 

Αν δεν κανω λαθος....το Plaisio την εδινε 966 χωρις να μπαίνουν οι ποντοι. Το Media την εδινε ακριβοτερα και έβαζε τους ποντους.

1 λεπτό πριν, S90 είπε

Αν δεν κανω λαθος....το Plaisio την εδινε 966 χωρις να μπαίνουν οι ποντοι. Το Media την εδινε ακριβοτερα και έβαζε τους ποντους.

Λογικα μονο την prepaid παιρνειςσε αυτη την τιμη , αξίας 200 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ!!

Την παράγγειλα σήμερα την 65αρα BX χωρίς καν να είμαι Ελλάδα (έρχομαι Πέμπτη) μιας και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.

Η παραγγελία έγινε αρχικά μέσω κράτησης τηλεφωνικά σε κατάστημα στην Αθήνα.

Επειδή δεν εμπιστεύομαι και πολύ το ΜΜ, έστειλα τη γυναίκα με την κάρτα να την πληρώσει επιτόπου αφού τη δει σφραγισμένη και βγάλει φωτό το σειριακό.

Η πληρωμή έγινε με χρεωστική κάρτα της εθνικής και φάνηκαν αμέσως οι 4 πόντοι ανά ευρώ όπως λέει η προωθητική ενέργεια. Οι υπόλοιποι 116 πόντοι ανά ευρώ μέχρι μέσα Μαΐου.

Στο χαρτί της προκαταβολής παραγγελίας που αναφέρεται όλο το πόσο εφάπαξ έχει συμπληρωθεί και το serial ώστε να μην γίνει καμία στραβή με την LG.

Θα μας τη φέρουν Κηφισια Πέμπτη ή Παρασκευή.

1449 - 300 - 435 = 714 ευρώ για 65αρα OLED με 100αρι πάνελ. 
 

Αυτή η προσφορά γίνεται μια φορά στα 4-5 χρόνια και θα μνημονεύεται όπως τα Xbox του Γερμανού πριν κάτι χρόνια.

Το μόνο ερώτημα τώρα είναι ΠΟΙΑ επέκταση εγγύηση να επιλέξω για 5ετη που να περιλαμβάνει και το Burn In.

PS: Να δω σε ποιον θα φορτώσω την 65αρα Qled  4Κ που έχω από το 2018 😂😂

ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Looter είπε

ΠΟΙΑ επέκταση εγγύηση να επιλέξω για 5ετη που να περιλαμβάνει και το Burn In.

Απο την στιγμη που εγινε η αγορα,αναγκαστικα θα κοιταξεις την επεκταση εγγυησης απο την ιδια την LG(που ειναι και καλυτερη αφου μιλας κατευθειαν με αυτους).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Looter είπε

ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ!!

Την παράγγειλα σήμερα την 65αρα BX χωρίς καν να είμαι Ελλάδα (έρχομαι Πέμπτη) μιας και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.

Η παραγγελία έγινε αρχικά μέσω κράτησης τηλεφωνικά σε κατάστημα στην Αθήνα.

Επειδή δεν εμπιστεύομαι και πολύ το ΜΜ, έστειλα τη γυναίκα με την κάρτα να την πληρώσει επιτόπου αφού τη δει σφραγισμένη και βγάλει φωτό το σειριακό.

Η πληρωμή έγινε με χρεωστική κάρτα της εθνικής και φάνηκαν αμέσως οι 4 πόντοι ανά ευρώ όπως λέει η προωθητική ενέργεια. Οι υπόλοιποι 116 πόντοι ανά ευρώ μέχρι μέσα Μαΐου.

Στο χαρτί της προκαταβολής παραγγελίας που αναφέρεται όλο το πόσο εφάπαξ έχει συμπληρωθεί και το serial ώστε να μην γίνει καμία στραβή με την LG.

Θα μας τη φέρουν Κηφισια Πέμπτη ή Παρασκευή.

1449 - 300 - 435 = 714 ευρώ για 65αρα OLED με 100αρι πάνελ. 
 

Αυτή η προσφορά γίνεται μια φορά στα 4-5 χρόνια και θα μνημονεύεται όπως τα Xbox του Γερμανού πριν κάτι χρόνια.

Το μόνο ερώτημα τώρα είναι ΠΟΙΑ επέκταση εγγύηση να επιλέξω για 5ετη που να περιλαμβάνει και το Burn In.

PS: Να δω σε ποιον θα φορτώσω την 65αρα Qled  4Κ που έχω από το 2018 😂😂

ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ!!

120hz panel.

Βάλτη στην κρεβατοκάμαρα. Τοίχο.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Katax8onios_ είπε

Μπορείς πολύ απλά να μπεις εδώ https://www.nbg.gr/go4more/#/register και στο πάνω μέρος της σελίδας κάνεις είσοδο με τον αριθμό της κάρτας και την ημερομηνία γέννησης του κατόχου. Εάν είναι στο πρόγραμμα η κάρτα θα σου βγάλει το υπόλοιπο των πόντων που έχει και άρα θα είσαι σίγουρος, αλλιώς ένα τηλ. στην Εθνική. Πάντως πρέπει να έχει προηγηθεί εγγραφή στο go4more πρόγραμμα για να μπουν οι πόντοι όπως μου είπαν από την τράπεζα, εγώ δεν είχα κάνει κ έτσι ακύρωσα την παραγγελία και την έκανα ξανά αφού έκανα εγγραφή στο πρόγραμμα πρώτα.

Ευχαριστώ, μπήκα και έχει πόντους κανονικά. Αύριο θα πάω από ΜΜ να δω τι έχει απομείνει και βλέπουμε...thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Απο την στιγμη που εγινε η αγορα,αναγκαστικα θα κοιταξεις την επεκταση εγγυησης απο την ιδια την LG(που ειναι και καλυτερη αφου μιλας κατευθειαν με αυτους).

 

Μπορώ να την προσθέσω μέχρι αύριο και αυτή του MM είπαν στη γυναίκα. 
166 χωρίς θραύση 

197 με θραύση 

Η LG δεν ξέρω πόσο πάει , για αυτό ρώτησα.

H εγγύηση του MM παρέχεται από ότι είδα από την Allianz.

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ναι αλλα με 20% και οχι 30% οπως τωρα.

Καλά είσαι κ πάλι.Εγω που δεν είχα εθνική την πήρα 1150 από τον Κωτσοβολο,με τα 300 ευρώ επιστροφή με την κάρτα της lg την 65αρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Looter είπε

Μπορώ να την προσθέσω μέχρι αύριο και αυτή του MM είπαν στη γυναίκα. 
166 χωρίς θραύση 

197 με θραύση 

Η LG δεν ξέρω πόσο πάει , για αυτό ρώτησα.

H εγγύηση του MM παρέχεται από ότι είδα από την Allianz.

Σιγουρα καλυτερη ειναι της LG(λογικα εχει αναφερθει και πιο πισω)μιας και ειναι και οι ιδιοι ξεκαθαροι στο θεμα burn in και φυσικα δεν εχεις να κανεις με Mediamarkt που γενικα δεν ειναι οτι το καλυτερο σε τετοια πραγματα με βαση την προιστορια,αλλα με την ιδια την LG(κοινως πιο αμεση επικοινωνια).

Δεν γνωριζω μονο απο τιμες τι παιζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Crus είπε

Ειδες που σου ελεγα οτι γραφουν μπουρδες? Μα ειναι δυνατον ρε παιδια να εχω την τηλεοραση να μην μπορω  χρησιμοποισω την δυνατοτητα και να σας λεω ψεματα?

Μην πιστευετε οτι διαβαζετε δεξια και αριστερα χωρις αιτιολογηση. Ακομα και ο ανθρωπος εκει στο skroutz πιστευω αλλο ηθελε να κανει, αλλο ηθελε να πει και αλλο τελικα εγραψε...

την βρίσκει την τηλεόραση, βγάζει μήνυμα στην τηλεόραση αποδοχής, πάει να συνδεθεί και τη χάνει....  θα τη βρώ την άκρη πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Σιγουρα καλυτερη ειναι της LG(λογικα εχει αναφερθει και πιο πισω)μιας και ειναι και οι ιδιοι ξεκαθαροι στο θεμα burn in και φυσικα δεν εχεις να κανεις με Mediamarkt που γενικα δεν ειναι οτι το καλυτερο σε τετοια πραγματα με βαση την προιστορια,αλλα με την ιδια την LG(κοινως πιο αμεση επικοινωνια).

Δεν γνωριζω μονο απο τιμες τι παιζει.

 


H LG καλύπτει burn-in ? Αν ναι, ειναι πολύ καλά και μπορείς να ξεγνοιάσεις για 5 χρόνια... 

Ερώτηση : Η CX, ξέρει κανείς αν είχε παίξει  αντίστοιχη προσφορά ? Επαναλαμβάνω, διαβάζω σχετικα πρόσφατα σχόλια σε youtube απο Πολωνούς/Ιταλούς κτλπ οτι η 65άρα (CX) τους στοίχισε 1300/1400€, λέτε να παίξει και εδω κάτι παρόμοιο για να ξεστοκάρουν και αυτές ?

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, red1 said:


H LG καλύπτει burn-in ? Αν ναι, ειναι πολύ καλό.

Ερώτηση : Η CX, ξέρει κανείς αν είχε παίξει  αντίστοιχη προσφορά ? Επαναλαμβάνω, διαβάζω σχετικα πρόσφατα σχόλια σε youtube απο Πολωνούς/Ιταλούς κτλπ οτι η 65άρα (CX) τους στοίχισε 1300/1400€, λέτε να παίξει και εδω κάτι παρόμοιο για να ξεστοκάρουν και αυτές ?

Αν παίξει αυτό, την παίρνω με κλειστά μάτια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιστοιχη προσφορα σε CX δεν εχει ξαναπαιξει ουτε για αστειο,τουλαχιστον στις 48 και 55αρες που κατω απο 1000ευρω(εμεσα)δεν πρεπει να τις εχουμε δει ποτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...