Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Fulgore said:

Αντιστοιχη προσφορα σε CX δεν εχει ξαναπαιξει ουτε για αστειο,τουλαχιστον στις 48 και 55αρες που κατω απο 1000ευρω(εμεσα)δεν πρεπει να τις εχουμε δει ποτε.

 

Μελλοντικά λέω αν συμβεί.

Πχ δωροεπιταγη+εκπτωση

Βέβαια το πιθανότερο είναι να βγει 25% έκπτωση σε πόντους ανταμοιβής αντί για 30 που είναι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Μελλοντικά λέω αν συμβεί.

Κανεις απο εμας δεν γνωριζει,οπως κανεις απο μας δεν γνωριζε οτι λιγο καιρο μετα την προηγουμενη προσφορα με το 20% της Εθνικης,θα εβγαινει 30%.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, red1 είπε


Ερώτηση : Η CX, ξέρει κανείς αν είχε παίξει  αντίστοιχη προσφορά ? Επαναλαμβάνω, διαβάζω σχετικα πρόσφατα σχόλια σε youtube απο Πολωνούς/Ιταλούς κτλπ οτι η 65άρα (CX) τους στοίχισε 1300/1400€, λέτε να παίξει και εδω κάτι παρόμοιο για να ξεστοκάρουν και αυτές ?

 

19 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Αν παίξει αυτό, την παίρνω με κλειστά μάτια. 

Βρε παιδια λεω απο το Σαββατο σε τοπικ που εκλεισε ως "διπλο", αν οχι και νωριτερα στο θεμα αυτο, οτι ειναι προσφορα για ολες το 30%. Πολλοι το εχουν γραψει απο την Τεταρτη μιλαμε για 30%. 

Η cx 65'' που ρωτατε τωρα, βγαινει εμμεσα απο χθες με το price match, 1241€ με το 30% με καρτα εθνικης. 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

και εχει ΚΑΙ δωρο ακουστικα LG tone free

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

 

Βρε παιδια λεω απο το Σαββατο σε τοπικ που εκλεισε ως "διπλο", αν οχι και νωριτερα στο θεμα αυτο, οτι ειναι προσφορα για ολες το 30%. Πολλοι το εχουν γραψει απο την Τεταρτη μιλαμε για 30%. 

Η cx 65'' που ρωτατε τωρα, βγαινει εμμεσα απο χθες με το price match, 1241€ με το 30% με καρτα εθνικης. 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

και εχει ΚΑΙ δωρο ακουστικα LG tone free

Προτιμώ δωροεπιταγη από ακουστικα ;)

 

Θα περιμένω το επόμενο ξεσκαρταρισμα στοκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν βλεπω κανενα ποντο στην (χρεωστικη) καρτα μου go4more. H tv μου παραδωθηκε σημερα. Παραγγελια 02/04/2021 MEDIAMARKT ηλεκτρονικα απο το eshop . Να ανησυχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, matrixxx είπε

 

Βρε παιδια λεω απο το Σαββατο σε τοπικ που εκλεισε ως "διπλο", αν οχι και νωριτερα στο θεμα αυτο, οτι ειναι προσφορα για ολες το 30%. Πολλοι το εχουν γραψει απο την Τεταρτη μιλαμε για 30%. 

Η cx 65'' που ρωτατε τωρα, βγαινει εμμεσα απο χθες με το price match, 1241€ με το 30% με καρτα εθνικης. 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

και εχει ΚΑΙ δωρο ακουστικα LG tone free

Και δώρο ακουστικά των 85€!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, matrixxx είπε

 

Βρε παιδια λεω απο το Σαββατο σε τοπικ που εκλεισε ως "διπλο", αν οχι και νωριτερα στο θεμα αυτο, οτι ειναι προσφορα για ολες το 30%. Πολλοι το εχουν γραψει απο την Τεταρτη μιλαμε για 30%. 

Η cx 65'' που ρωτατε τωρα, βγαινει εμμεσα απο χθες με το price match, 1241€ με το 30% με καρτα εθνικης. 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

και εχει ΚΑΙ δωρο ακουστικα LG tone free

 

Ποσό δίκιο εχεις...Χαχα αλήθεια βρε παιδιά έχει 40 σελίδες θέμα και συνέχεια όλοι ρωτάνε τα ίδια... εντάξει οποιος θέλει να πάρει κάτι τόσο ακριβό ας διαβάσει και λίγο το θεμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, POUARO είπε

Εγω δεν βλεπω κανενα ποντο στην (χρεωστικη) καρτα μου go4more. H tv μου παραδωθηκε σημερα. Παραγγελια 02/04/2021 MEDIAMARKT ηλεκτρονικα απο το eshop . Να ανησυχω?

ούτε εγω έχω πόντους ούτε έχω χρεωθεί την δόση. Μόνο δέσμευση ποσού έγινε. Η τιβι ειναι σπίτι βεβαια. 10 μέρες λεει το app θα κάνουν οι πόντοι οι πρώτοι και 1.5 οι υπόλοιποι

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, coyote2 είπε

ούτε εγω έχω πόντους ούτε έχω χρεωθεί την δόση. Μόνο δέσμευση ποσού έγινε. Η τιβι ειναι σπίτι βεβαια. 10 μέρες λεει το app θα κάνουν οι πόντοι οι πρώτοι και 1.5 οι υπόλοιποι

Και σε μενα, το ποσο ειναι ακομα σε δεσμευση!!! τον "παιζουν"..εκει στην Εθνικη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, williamlawson said:

Ποσό δίκιο εχεις...Χαχα αλήθεια βρε παιδιά έχει 40 σελίδες θέμα και συνέχεια όλοι ρωτάνε τα ίδια... εντάξει οποιος θέλει να πάρει κάτι τόσο ακριβό ας διαβάσει και λίγο το θεμα... 

Δηλαδή η cx έπαιζε/παιζει σε ΙΔΙΑ προσφορά με την bx; 

Δηλαδή ΚΑΙ 30% go4more ΚΑΙ δωροεπιταγη; 

ΔΕ ΝΟΜΊΖΩ.....

Προφανώς όπως προείπα δε με ενδιαφέρει η προσφορά/δώρο των ακουστικών ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Ποσό δίκιο εχεις...Χαχα αλήθεια βρε παιδιά έχει 40 σελίδες θέμα και συνέχεια όλοι ρωτάνε τα ίδια... εντάξει οποιος θέλει να πάρει κάτι τόσο ακριβό ας διαβάσει και λίγο το θεμα... 


Ξεκαθαρίζω : για πολλούς απο εμάς, ΔΕΝ αποτελεί λύση να τρέχουμε εν μέσω covid/lockdown σε τράπεζες με χαρτούρα στην Χ, Ψ τράπεζα για να βγάλουμε καρτούλα αμα λάχει για να ψωνίσουμε μπάνικη γκατζετιά/TV κτλπ, απορώ κύριοι που πρέπει να το εξηγήσουμε κιόλας, δεν είμαστε ολοι στην Εθνική, και όχι, δεν θα τρέξουμε (όλοι) να βγάλουμε καρτούλα απο αυτούς, τι στο καλό, αμα ειναι έτσι, να πάμε να τρέξουμε να βγάλουμε κάρτα σε όλες τις τράπεζες γιατι η μια προσφορά θα είναι με την Εθνική, η αλλη με την Πειραιώς, ή άλλη με την Κύπρου κτλπ κτλπ, δεν είναι λύση - ή μάλλον - είναι μια λύση αλλά δεν σημαίνει πως ειμαστε ολοι διατεθειμένοι να το κάνουμε καθώς έχουμε και άλλα πράματα να ασχοληθούμε, απλά τα πράματα.

Ο Matrix ναι μεν εχει δίκιο αλλά πιστεύω πως αυτό το γνωρίζουμε απο την Τετάρτη, επίσης, οταν μιλάμε για προσφορά, μιλάμε για γενική προσφορά και οχι για συγκεκριμένες φάσεις οπως τώρα που πάει ανάλογα με την τράπεζα στην οποία ειναι καποιος μέσω επιστροφής πόντων και τα σχετικά.

Θέλουν να ξεστοκάρουν ? Ας βάλουν μια fix τιμή X ευρώ, οχι αυτές τις κλαπαρχιδιές με 20%, 30% μείον για συγκεκριμενες τράπεζες, δωροεπιταγές και ακουστικούλια μπλου-τουθ, απλά τα πράματα.

Επεξ/σία από red1
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, sotiriadisc είπε

Η 75αρα 7172 στο MM έχει 725 - 30% επιστροφή ίσως είναι καλύτερη  επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, red1 είπε


Ξεκαθαρίζω : για πολλούς απο εμάς, ΔΕΝ αποτελεί λύση να τρέχουμε εν μέσω covid/lockdown σε τράπεζες με χαρτούρα στην Χ, Ψ τράπεζα για να βγάλουμε καρτούλα αμα λάχει για να ψωνίσουμε μπάνικη γκατζετιά/TV κτλπ, απορώ κύριοι που πρέπει να το εξηγήσουμε κιόλας, δεν είμαστε ολοι στην Εθνική, και όχι, δεν θα τρέξουμε (όλοι) να βγάλουμε καρτούλα απο αυτούς, τι στο καλό, αμα ειναι έτσι, να πάμε να τρέξουμε να βγάλουμε κάρτα σε όλες τις τράπεζες γιατι η μια προσφορά θα είναι με την Εθνική, η αλλη με την Πειραιώς, ή άλλη με την Κύπρου κτλπ κτλπ, δεν είναι λύση - ή μάλλον - είναι μια λύση αλλά δεν σημαίνει πως ειμαστε ολοι διατεθειμένοι να το κάνουμε καθώς έχουμε και άλλα πράματα να ασχοληθούμε, απλά τα πράματα.

Ο Matrix ναι μεν εχει δίκιο αλλά πιστεύω πως αυτό το γνωρίζουμε απο την Τετάρτη, οταν μιλάμε για προσφορά, μιλάμε για γενική προσφορά και οχι για συγκεκριμένες φάσεις οπως τώρα που πάει ανάλογα με την τράπεζα στην οποία κανείς  μεσω επιστροφής πόντων και τα σχετικά.

Θέλουν να ξεστοκάρουν ? Ας βάλουν μια fix τιμή X ευρώ, οχι αυτές τις κλαπαρχιδιές με 20%, 30% μείον για συγκεκριμενες τράπεζες, δωροεπιταγές, ακουστικούλια μπλου-τουθ, απλά πράματα.

Ε με 715 ευρώ σου δίνουν 65αρα OLED , να μη σε βασανίσουν και λιγάκι; 😂🤣

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, matrixxx είπε

 

Βρε παιδια λεω απο προχθες οτι ειναι προσφορα για ολες το 30%.

Η cx 65'' που ρωτατε τωρα, βγαινει εμμεσα απο χθες με το price match, 1241€ με το 30% με καρτα εθνικης

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

 

6 λεπτά πριν, red1 είπε


Ξεκαθαρίζω : για πολλούς απο εμάς, ΔΕΝ αποτελεί λύση να τρέχουμε εν μέσω covid/lockdown σε τράπεζες με χαρτούρα στην Χ, Ψ τράπεζα για να βγάλουμε καρτούλα αμα λάχει για να ψωνίσουμε μπάνικη γκατζετιά/TV κτλπ, απορώ κύριοι που πρέπει να το εξηγήσουμε κιόλας, δεν είμαστε ολοι στην Εθνική, και όχι, δεν θα τρέξουμε (όλοι) να βγάλουμε καρτούλα απο αυτούς, τι στο καλό, αμα ειναι έτσι, να πάμε να τρέξουμε να βγάλουμε κάρτα σε όλες τις τράπεζες γιατι η μια προσφορά θα είναι με την Εθνική, η αλλη με την Πειραιώς, ή άλλη με την Κύπρου κτλπ κτλπ, δεν είναι λύση - ή μάλλον - είναι μια λύση αλλά δεν σημαίνει πως ειμαστε ολοι διατεθειμένοι να το κάνουμε καθώς έχουμε και άλλα πράματα να ασχοληθούμε, απλά τα πράματα.

Ο Matrix ναι μεν εχει δίκιο αλλά πιστεύω πως αυτό το γνωρίζουμε απο την Τετάρτη, επίσης, οταν μιλάμε για προσφορά, μιλάμε για γενική προσφορά και οχι για συγκεκριμένες φάσεις οπως τώρα που πάει ανάλογα με την τράπεζα στην οποία ειναι καποιος μέσω επιστροφής πόντων και τα σχετικά.

Θέλουν να ξεστοκάρουν ? Ας βάλουν μια fix τιμή X ευρώ, οχι αυτές τις κλαπαρχιδιές με 20%, 30% μείον για συγκεκριμενες τράπεζες, δωροεπιταγές και ακουστικούλια μπλου-τουθ, απλά τα πράματα.

Στο συγκεκριμένο θέμα μιλάμε για το -30% της εθνικής κ μ βάση αυτό λέμε προσφορά για όλο το θέμα , οποτε όποιον δε βολεύει δεν το διαβάζει...αν είναι ν μην πούμε γ καμία ,αφού είναι όλες μ την προσφορά της εθνικής... εγώ είπα γ αυτό που είπε ένας φίλος ότι αν πάει 1400 κάπου εκεί θα την πάρει ενώ είναι ήδη 1200+ προφανώς με το -30%

Επισης το σχόλιο ήταν γενικότερο...  pla/plb , το δεν μπήκαν οι πόντοι ακόμα , κ άλλες συνέχεια ίδιες ερωτήσεις οι οποιες έχουν απαντηθεί το λιγότερο 10 φορες κουράζουν το θέμα κ χάνει την ουσία του νομίζω...

22 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Δηλαδή η cx έπαιζε/παιζει σε ΙΔΙΑ προσφορά με την bx; 

Δηλαδή ΚΑΙ 30% go4more ΚΑΙ δωροεπιταγη; 

ΔΕ ΝΟΜΊΖΩ.....

Προφανώς όπως προείπα δε με ενδιαφέρει η προσφορά/δώρο των ακουστικών ;)

 

Πολύ φιλικά ούτε εγώ ΝΟΜΙΖΩ ...δεν έχει καμία σχέση η απάντηση σου μ αυτό που γράφω...προφανώς δεν είναι η ίδια προσφορά,  έχω διαβάσει το θέμα ...η απάντηση μου ήταν στο αν η cx έχει πέσει κάτω από 1400 κ η απάντηση είναι ΝΑΙ 1241e κ στο ότι συνέχεια ρωτάμε τα ίδια... μόνο σ αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Στο εξωτερικό ανέφεραν ότι έπεσε έμμεσα(με πόντους ή δωροεπιταγη)  η τιμή η όχι; 

 

Φαντάζομαι όχι. Τέλος πάντων, κουβέντα κάνουμε. 

Καλορίζικες οι τηλεοράσεις σε όσους πήραν/θα πάρουν! 

3-4  ημέρες έμειναν για το 30%, οπότε κανονίστε τις αγορές σας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...