Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, 26ska είπε

Αυτό λέω επειδή τα πάντα είναι συνδεδεμένα στον ενισχυτή και αυτός με arc στην τηλεόραση,δεν θα παίζει από τον ενισχυτή dts;Σορυ,αλλά μπερδεύομαι...

Αν παίξεις αρχείο από τον media player της τηλεόρασης no audio. Όπως και σε lossless audio(αυτό βέβαια νομίζω δεν το υποστηρίζει καμία τηλεόραση).

Μόλις τώρα, coyote2 είπε

εννοείς να κατεβάσεις άλλο media player αν κατεβάσεις παράδειγμα ταινία που είναι dd την παίζει;

Αν κατεβάσεις ταινία με ήχο Dolby παίζει τον ήχο ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
13 minutes ago, coyote2 said:

εννοείς να κατεβάσεις άλλο media player αν κατεβάσεις παράδειγμα ταινία που είναι dd την παίζει;

Εννοεί ότι αν δεν παίξεις την ταινία από την usb port της LG και χρησιμοποιήσεις άλλη συσκευή (πχ Xiaomi Mi Box S ή Nvidia Shield ή HTPC κτλπ), θα παίξει DTS.

Με το usb port της LG (ή των Samsung) DTS=βουβός κινηματογράφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Εννοεί ότι αν δεν παίξεις την ταινία από την usb port της LG και χρησιμοποιείς άλλη συσκευή (πχ Xiaomi Mi Box S ή Nvidia Shield ή HTPC), θα παίξει το DTS.

Αυτό εννοείται, είναι άλλη συσκευή, ΤΕΣΠΑ dts δε κατεβάζω νομίζω βασικά dd+  είναι τα περισσότερα 

Το timeshift θέλω να δω αν έχει

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, achisael είπε

Ισχύει αυτό?

 

Γνωριζει κάποιος αν έχει pip ? Όπως η q70 ?

Στο skroutz γραφανε κάτι ότι δε κάνει timeshift

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Να ενημερώσω ότι η δωροεπιταγή από τα media 100 ευρώ ήταν μέχρι 31-03 όποτε αυτή η προσφορά έληξε και εμμέσως πλέον είναι 639.

Θα το φτιαξω και στο #1 μιας και ηταν για λιγες ωρες το 100αρικο(150 στην 65αρα) στο τοπικ και δεν αναφερεται στο #1 η διαρκεια ισχυος του, μην την "πατησει" κανεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 26ska είπε

Από eurobank επιστροφή έχει δώσει με την τηλεόραση κανένα κατάστημα;Θα παίξει προσεχώς μήπως;Γιατι μόνο eurobank έχω πιστωτική...

Το πλαίσιο συνήθως κάνει προωθητικές με την eurobank αλλά αν θα παίξει προσεχώς κάτι δεν μπορούμε να ξέρουμε δυστυχώς. Άλλες φορές κάνουν match τις προσφορές άλλες όχι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Πάντως η εθνική το έχει πάρει σερί αυτό ήταν και στο Γερμανό νομίζω το ίδιο

Πραγματικά τόσα χρόνια που την έχω την κάρτα έχει βάλει περισσότερες προσφορές αυτό το τρίμηνο από ότι τα τελευταία τρία χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...