Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
33 λεπτά πριν, Lefteris235 είπε

Δεν μιλάει πουθενά για όριο 300 Ευρώ στην επιστροφή.

Σημερα μπορει να μην το βλεπετε μερικοι καλα, αλλα χθες και δεν γνωριζω και μεχρι τι ωρα σημερα, ειχε ενα σηματακι "επιστροφη αξιας εως 300€" και στην μικρη και στην μεγαλη, κατι που μπερδευε. Αφορα την δωροεπιταγη της LG, αλλα ηταν κατι που μπορουσε κανεις να εκλαβει ως περιορισμο της επιστροφης της Εθνικης, μονο σε αυτα τα 2 μοντελα. Τωρα το εχουν ψιλοκρυψει πισω απο τα αλλα σηματακια της επιστροφης και καλα εκαναν.

Επομενως μην του την πεφτετε μερικοι. Μια χαρα το υπεθεσε, παρατηρητικος και εξυπνος ο συμφορουμιτης. Απλα δεν ειναι αυτο που φαινοταν.

Με το που ανοιξε το θεμα ειχα προβληματιστει και εγω με αυτη τη σημανση ασχετα που δεν εκανα σχολιο και προτιμησα να το ψαξω, μαλιστα τοτε δεν ειχαν ξεκινησει καν να λειτουργουν τα σηματακια της επιστροφης, εβγαινε το filename αντι για την εικονιτσα του 30%. ;) Καποια στιγμη ψιλιαστικα οτι δεν περιοριζει την επιστροφη, αλλα μιλα για της LG που ειναι 200 ή 300 και αφορα μονο τις 55-65ΒΧ6 αντιστοιχα και παλι χωρις να ειμαι 100% σιγουρος, απλα ηταν μια λογικη εξηγηση που δεν ερχοταν σε αντιθεση με κανεναν απο τους ορους ολων των ενεργειων.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Σημερα μπορει να μην το βλεπετε μερικοι καλα, αλλα χθες ειχε ενα σηματακι "επιστροφη αξιας εως 300€" και στην μικρη και στην μεγαλη, κατι που μπερδευε. Αφορα την δωροεπιταγη της LG, αλλα ηταν κατι που μπορουσε κανεις να εκλαβει ως περιορισμο της επιστροφης της Εθνικης, μονο σε αυτα τα 2 μοντελα. Τωρα το εχουν ψιλοκρυψει πισω απο τα αλλα σηματακια της επιστροφης και καλα εκαναν.

Επομενως μην του την πεφτετε μερικοι. Μια χαρα το υπεθεσε, παρατηρητικος και εξυπνος ο συμφορουμιτης. Απλα δεν ειναι αυτο που φαινοταν.

Με το που ανοιξε το θεμα ειχα προβληματιστει και εγω με αυτη τη σημανση ασχετα που δεν εκανα σχολιο και προτιμησα να το ψαξω, μαλιστα τοτε δεν ειχαν ξεκινησει καν να λειτουργουν τα σηματακια της επιστροφης, εβγαινε το filename αντι για την εικονιτσα του 30%. ;) Καποια στιγμη ψιλιαστικα οτι δεν περιοριζει την επιστροφη, αλλα μιλα για της LG που ειναι 200 ή 300 και αφορα μονο τις 55-65ΒΧ6

Δεν την έπεσε κανείς σε κανέναν. Τη λογική του post "μη χαίρεστε γιατί πήρατε μπάλες" καυτηρίασα στο ποστ που σβήστηκε, γιατί το ύφος της ανάρτησής του ήταν  προς το χαιρέκακο.

Εσύ σωστά έκανες και το έψαξες πριν πεις κάτι. 

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, Armoral είπε

Δεν την έπεσε κανείς σε κανέναν. Τη λογική του post "μη χαίρεστε γιατί πήρατε μπάλες" καυτηρίασα στο ποστ που σβήστηκε, γιατί το ύφος της ήταν προς το χαιρέκακο.

Δεν νομιζω πως ηταν χαιρεκακο, να προστατευσει ηθελε, ειμαι σιγουρος. Ο καθενας το λαμβανει με τον τροπο του βεβαια, δεν μπορουμε αυτο να το περιορισουμε. Αρκει να μην γινεται αυτος επιθετικος και μιλαει για κατσικες του γειτονα και οτι χαλαστηκε ο απεναντι που ειναι αλλιως, οπως ηταν το μηνυμα σου που εφυγε. Προσωπικες επιθεσεις δεν νομιζω οτι ειναι ομορφες. Ειμαι σιγουρος οτι τον παρεξηγησατε, αδικα ομως.

Προχωραμε ομως... γι αυτο εκατσα και το εξηγησα, για να προχωρησουμε παρακατω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Προχωραμε ομως... γι αυτο εκατσα και το εξηγησα, για να προχωρησουμε παρακατω. ;)

Συμφωνώ. Σημασία έχει η προσφορά άλλωστε και να επωφεληθούν όσο περισσότεροι μπορούν. Χωρίς να εξαπατηθούν εννοείται. Όλα είναι θέμα τρόπου και προσέγγισης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά οι πόντοι θα πιστωθούν όταν το Media Markt στείλει το αρχείο. Ετσι λεει η εφαρμογή που έχω στο κίνητό από την Εθνική τράπεζα.

 

Επίσης μίλησα με την LG και έκανα καταχώρηση ότι έχω αγοράσει τηλεόραση και περιμένουν τα παραστατικά. Αρα όλα φαίνεται να δουλεύουν για την ώρα 

 

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Απλά οι πόντοι θα πιστωθούν όταν το Media Markt στείλει το αρχείο. Ετσι λεει η εφαρμογή που έχω στο κίνητό από την Εθνική τράπεζα.

 

Επίσης μίλησα με την LG και έκανα καταχώρηση ότι έχω αγοράσει τηλεόραση και περιμένουν τα παραστατικά. Αρα όλα φαίνεται να δουλεύουν για την ώρα 

 

Το μόνο που με ανησυχεί είναι το κουπόνι από το Media Markt αξίας 100EUR για την 55" (ή 150 για την 65") και για όσους έκαναν την παραγγελία μέχρι χθες  στις 31/03. Εγώ εκτέλεσα την παραγγελία στις 31/03 23:45 αλλά όταν πάω μέσα από τον λογαρισμό μου να δω τις παραγγελίες μου γράφει "Ημερομηνία παραγγελίας:01.04.2021" . Υπενθυμίζω οτι το κουπόνι ίσχυε μέχρι 31/03 και για online αγορές. 

Επεξ/σία από dstone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πριν λίγες μέρες η τιμή ήταν 100 ευρώ κάτω και έδιναν και δώρο ακουστικά αξίας 100€.

Τώρα ανέβηκε η αρχική τιμή κατά 100€, έβγαλαν το δώρο και δίνουν 200€ δωροεπιταγή.

Στην ουσία, η προσφορά που την κάνει ξεχωριστή είναι το 30% σε πόντους της εθνικής.

4 λεπτά πριν, dstone είπε

Το μόνο που με ανησυχεί είναι το κουπόνι από το Media Markt αξίας 100EUR για την 55" (ή 150 για την 65") και για όσους έκαναν την παραγγελία μέχρι χθες  στις 31/03. Εγώ εκτέλεσα την παραγγελία στις 31/03 23:45 αλλά όταν πάω μέσα από τον λογαρισμό μου να δω τις παραγγελίες μου γράφει "Ημερομηνία παραγγελίας:01.04.2021" . Υπενθυμίζω οτι το κουπόνι ίσχυε μέχρι 31/03 και για online αγορές. 

Σωστό, και σε φίλο που την πήρε έτσι το εμφανίζει.

Βέβαια υπάρχει και το mail επιβεβαίωσης αν κάτι πάει στραβά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dstone είπε

Το μόνο που με ανησυχεί είναι το κουπόνι από το Media Markt αξίας 100EUR για την 55" (ή 150 για την 65") και για όσους έκαναν την παραγγελία μέχρι χθες  στις 31/03. Εγώ εκτέλεσα την παραγγελία στις 31/03 23:45 αλλά όταν πάω μέσα από τον λογαρισμό μου να δω τις παραγγελίες μου γράφει "Ημερομηνία παραγγελίας:01.04.2021" . Υπενθυμίζω οτι το κουπόνι ίσχυε μέχρι 31/03 και για online αγορές. 

Το δικαιούσαι κανονικότατα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Μέχρι πριν λίγες μέρες η τιμή ήταν 100 ευρώ κάτω και έδιναν και δώρο ακουστικά αξίας 100€.

Τώρα ανέβηκε η αρχική τιμή κατά 100€, έβγαλαν το δώρο και δίνουν 200€ δωροεπιταγή.

Στην ουσία, η προσφορά που την κάνει ξεχωριστή είναι το 30% σε πόντους της εθνικής.

Σωστό, και σε φίλο που την πήρε έτσι το εμφανίζει.

Βέβαια υπάρχει και το mail επιβεβαίωσης αν κάτι πάει στραβά

30% σε πόντους δε το λες και λίγο

 

Οτι αγορές έκανα μέσα στην πανδημία οδηγήθηκα από τέτοιες προσφορές. Θέλω να πω ότι έχεις κίνητρο να αγοράσεις κάτι ακόμη κι όταν δε είσαι έτοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sarevok19 είπε

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε για την προσφορά αρχικά, γνωρίζετε αν αξίζει η συγκεκριμένη τηλεόραση για τις καινούριες κονσόλες?

Με τα 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχώρησε κανείς σε παραγγελία ας πούμε την τελευταία ώρα; Εγώ πριν είχα πρόβλημα στην πληρωμή, τώρα δεν την βάζει στο καλάθι. Ότι να 'ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, majnun είπε

Έχει παίξει κανείς ΚΑΙ με τιμολόγιο;

 

ναι και περιμένω

Μία φοβερή ερώτηση.

όταν έρθει αυτή η τηλεόραση σε κουτί την τραβάτε βίντεο για να αποδείξετε ότι ειναι χτυπημένη? Πως το διαχειρίζεστε το θέμα μίας τόσο ακριβής παραλαβής (?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, anagnoct είπε

ειναι απ' οτι θυμαμαι μια καρτα (σαν χρεωστικη) που μπορεις να τη χρησιμοποιησεις παντου

Δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις την edenred παντου, αλλα θεωρητικα ενα σουπερ θα το πας που εκει τις δεχονται. Και δεν ειναι σαν χρεωστικη. Στο εστιατοριο μας δεν την δεχεται (pos alpha) και δεν εχουμε ασχοληθει μιας και εχουν ερθει 2 ατομα τα τελευταια 3 χρονια να πληρωσουν με αυτην.

Οι edenred ειναι προ πληρωμενες καρτες, που συνηθως δινονται απο εργοδοτες στους υπαλληλους με καποιο χ ποσο μεσα. Επισης, αν δεν κανω λαθος, δεν υπαρχει η δυνατοτητα απο κανενα ΑΤΜ αναληψης. Πρεπει να γινει αναγκαστικα χρηση καρτας στις αγορες.

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...