Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι σήμερα με συνδυασμό 3 προσφορών επιστροφής 30% σε κάρτα εθνικής και 200 ευρώ prepaid από την lg και 100 ευρώ δωροεπιταγή για αγορές από media.  (εληξε η δωροεπιταγη του ΜΜ, ηταν μεχρι 31-3-2021, επομενως η εμμεση ειναι τωρα 639 αντι για 539 που ηταν για λιγες ωρες)

Για την 65αρα βγαίνει στα 809 959 με την ίδια λογική 

 

Εξαιρετικές περιπτώσεις και οι δυο θεωρώ. 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-55-bx6lb/1565788

 

*https://www.mediamarkt.gr/shop/article/oroi-xrisis-kouponion

 

** επίσης μπορείτε να δοκιμάσετε τον κωδικό MARCH10 που είναι για έξτρα 10 ευρώ έκπτωση για αγορές άνω των 100 ευρώ μέχρι σήμερα απλά δεν ξέρω αν ισχύει και για νέους χρήστες.

Επεξ/σία από matrixxx
ληξη της δωροεπιταγης ΜΜ
  • Like 4
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, dstone είπε

Τα 200 πως προκύπτουν;

 

απο την LG

Ως Δώρο της Προωθητικής ενέργειας που θα παρέχεται με την αγορά ενός εκ των παρακάτω μοντέλων που θα πραγματοποιηθεί κατά τη διάρκεια της Προωθητικής ενέργειας, ορίζεται μία προπληρωμένη δωροκάρτα Spendeo της Edenred διάρκειας ενός (1) έτους (εφεξής η «Prepaid Card» ή το «Δώρο»), ως κάτωθι:

1.Με την αγορά του μοντέλου OLED55BX6LΑ/LB, μία δωροκάρτα αξίας 200€

2.Με την αγορά του μοντέλου OLED65BX6LΑ/LB, μία δωροκάρτα αξίας 300€
 

https://www.lg.com/gr/promotion/oled-bx-series-prepaid-cards-gift

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Arkin είπε

Tσαμπα βγαινουν 65αρα oled στα 800 ευρω? Με εψησε ασχημα αλλα που θα την βαλω πρεπει να πεταξω την αλλη 55αρα που εχω.

Ναι έχει μεν μια διαδικασία με τις επιστροφές και δωροεπιταγές που θέλουν κάποιο χρόνο για να πιστωθούν οι πόντοι και να σου έρθει η κάρτα αλλά μπορείς να εξαργυρωσεις σε σούπερ μάρκετ και βενζινάδικα και λοιπά που σχεδόν όλοι μας αγοράζουμε και η prepaid φυσικά παντού μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Η δωροεπιταγή της media βέβαια αν δεν χρειαζεσαι κάτι οκ δεν είναι το ιδιο αλλά πάλι καλοδεχούμενη φυσικά σαν σύνολο προσφορών. Κι εγω είχα πάρει την 55ΒΧ σε άλλη προσφορά αλλά αυτή είναι καλύτερη προσφορά. Δεν ξέρω ποια τηλεόραση έχει τώρα αλλά 65αρα oled σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει, όταν είχα πάρει εγω πριν μήνες στην 65αρα δεν είχαν ανάλογη προσφορά με την 55 όποτε πήρε την 55 😕

Επεξ/σία από Aduatiques
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stats72 είπε

Και που γινεται η εξαργύρωση?

 

Από το go4more στους συνεργάτες της εθνικής μπορείς να το δεις στο site τους. Μασουτη Σκλαβενίτη media markt kotsovolos germanos shell και γενικά αρκετά μεγάλα καταστήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stats72 είπε

Και που γινεται η εξαργύρωση?

 

Εγω με go4more εγω γλιτωσει πανω απο 300 ευρω τα τελευταια χρονια. Τα εξαργυρωνω σε ενα Ελιν που εχουμε εδω πχ αν επερνα την τηλεοραση και ειχα 100000 ποντους 200 ευρω δηλαδη θα πηγαινα στο πρατηριο και θα εβαζα 200 ευρω τσαμπα βενζινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαινεται ειχε μεγαλο στοκ στις συγκεκριμενες τηλεορασεις η LG και ριχνει γερο ξεστοκαρισμα,μιας και δινει μεγαλυτερες δωρο επιταγες απο οτι στην προηγουμενη προσφορα του Κωτσου/Πλαισιου.

Καλυτερη overall σαν προσφορα λογω της τιμης(ακομα και αν καποιος αγορασει επιπλεον την επεκταση εγγυησης),αλλα ειναι λιγο παραπανω μπερδεμα με ποντους/επιταγες,ειδικα μιας και εμπλεκεται και το mediamarkt που ειναι λιγο αστα να πανε αυτο τον καιρο.

Ακομα καλυτερη περιπτωση ειναι και για τα ακριβοτερα μοντελα CX και ειδικα για το μικροτερο 48CX που βγαινει εμεσα κοντα στα 950ευρω.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Ναι έχει μεν μια διαδικασία με τις επιστροφές και δωροεπιταγές που θέλουν κάποιο χρόνο για να πιστωθούν οι πόντοι και να σου έρθει η κάρτα αλλά μπορείς να εξαργυρωσεις σε σούπερ μάρκετ και βενζινάδικα και λοιπά που σχεδόν όλοι μας αγοράζουμε και η prepaid φυσικά παντού μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Η δωροεπιταγή της media βέβαια αν δεν χρειαζεσαι κάτι οκ δεν είναι το ιδιο αλλά πάλι καλοδεχούμενη φυσικά σαν σύνολο προσφορών. Κι εγω είχα πάρει την 55ΒΧ σε άλλη προσφορά αλλά αυτή είναι καλύτερη προσφορά. Δεν ξέρω ποια τηλεόραση έχει τώρα αλλά 65αρα oled σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει, όταν είχα πάρει εγω πριν μήνες στην 65αρα δεν είχαν ανάλογη προσφορά με την 55 όποτε πήρε την 55 😕

Ναι το go4more βολευει παρα πολυ ειδικα σε βενζιναδικα εξαργυρωνεις για πλακα τους ποντους. Οι τιμες ειναι 300-400 ευρω κατω απο τις προηγουμενες χαμηλοτερες δεν υπαρχει 800 ευρω 65αρα oled μεχρι 1200-1300 νομιζω ειχαν παιξει.

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Φαινεται ειχε μεγαλο στοκ στις συγκεκριμενες τηλεορασεις η LG και ριχνει γερο ξεστοκαρισμα,μιας και δινει μεγαλυτερες δωρο επιταγες απο οτι στην προηγουμενη προσφορα του Κωτσου/Πλαισιου.

Καλυτερη overall σαν προσφορα λογω της τιμης(ακομα και αν καποιος αγορασει επιπλεον την επεκταση εγγυησης),αλλα ειναι λιγο παραπανω μπερδεμα με ποντους/επιταγες,ειδικα μιας και εμπλεκεται και το mediamarkt που ειναι λιγο αστα να πανε αυτο τον καιρο.

Η πιο σιγουρη λυση η αγορα με καρτα εθνικης και πιστωση 200/300 ευρω αντιστοιχα σε ποντους. Η εξαργυρωση ειναι παιχνιδακι ενω με δωροεπιταγες σε media εκει σε περιοριζει παρα πολυ ενω οι ποντοι γλιτωνεις 200 300 ευρω αμεσα σε βενζινη super market που συνεργαζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Φαινεται ειχε μεγαλο στοκ στις συγκεκριμενες τηλεορασεις η LG και ριχνει γερο ξεστοκαρισμα,μιας και δινει μεγαλυτερες δωρο επιταγες απο οτι στην προηγουμενη προσφορα του Κωτσου/Πλαισιου.

Καλυτερη overall σαν προσφορα λογω της τιμης(ακομα και αν καποιος αγορασει επιπλεον την επεκταση εγγυησης),αλλα ειναι λιγο παραπανω μπερδεμα με ποντους/επιταγες,ειδικα μιας και εμπλεκεται και το mediamarkt που ειναι λιγο αστα να πανε αυτο τον καιρο.

Ακομα καλυτερη περιπτωση ειναι και για τα ακριβοτερα μοντελα CX και ειδικα για το μικροτερο 48CX που βγαινει εμεσα κοντα στα 950ευρω.

Ναι καλές τιμές και για τις CX αλλά επειδή εκεί δεν παίζει prepaid από lg δεν είναι υπερπροσφορά όπως οι ΒΧ. Η 48 άρα ίσως για μόνιτορ (;) αλλιώς σαν τηλεόραση δεν ξέρω αν αξίζει εφόσον έχει ίδια τιμή με την 55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Aduatiques είπε

Ναι καλές τιμές και για τις CX αλλά επειδή εκεί δεν παίζει prepaid από lg δεν είναι υπερπροσφορά όπως οι ΒΧ. Η 48 άρα ίσως για μόνιτορ (;) αλλιώς σαν τηλεόραση δεν ξέρω αν αξίζει εφόσον έχει ίδια τιμή με την 55

Η 48αρα αξιζει περισσοτερο γιατι ηταν η μοναδικη η οποια εμπαινε το λιγοτερο σε εκπτωση επειδη ηταν πιο ακριβη η παραγωγη της.

Προφανως σαν ιντσες αν καποιος θελει μεγαλυτερες,παει σε 55 στα ιδια λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...