Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, totomis είπε

εξαντλήθηκε στα ΜΜ, αλλά επιτέλους εμφανίστηκε στην καρτέλα πελάτη μου, καθώς από την παρασκευή που έκανα την παραγγελία, μόνο ένα email είχα λάβει...

 

Το ίδιο και σε εμένα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μενα σημερα εμφανιστηκε στις παραγγελιες . Ξερουμε αν στελνουν την αποδειξη με email? για να προλαβουμε την lg?

Επεξ/σία από POUARO
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, POUARO είπε

Και σε μενα σημερα εμφανιστηκε στις παραγγελιες . Ξεουμε αν στελνουν την αποδειξη με email? για να προλαβουμε την lg?

Εγώ είχα εκτελέσει την παραγγελία 31/03 και ακόμη είναι στο status "Ενημέρωση καταστήματος Οι άνθρωποί μας εργάζονται σκληρά για σένα και τα προϊόντα σου".   Η αποστολή είναι για εντός Αττικής. 

Μέχρι πότε ισχύει από LG; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dstone είπε

Εγώ είχα εκτελέσει την παραγγελία 31/03 και ακόμη είναι στο status "Ενημέρωση καταστήματος Οι άνθρωποί μας εργάζονται σκληρά για σένα και τα προϊόντα σου".   Η αποστολή είναι για εντός Αττικής. 

Μέχρι πότε ισχύει από LG; 

Η δικη μου εχει αυτο το status (εγινε 02/04/2021)

Η παραγγελία σου ολοκληρώθηκε!

Ο μεταφορέας μας έχει την παραγγελία σου, σύντομα θα λάβεις ενημέρωση για τον ακριβή χρόνο παράδοσης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, dstone είπε

Εγώ είχα εκτελέσει την παραγγελία 31/03 και ακόμη είναι στο status "Ενημέρωση καταστήματος Οι άνθρωποί μας εργάζονται σκληρά για σένα και τα προϊόντα σου".   Η αποστολή είναι για εντός Αττικής. 

Μέχρι πότε ισχύει από LG; 

Στους όρους της προωθητικής της LG γραφει για αγορες "έως και την 18η Απριλίου 2021 ή μέχρι εξαντλήσεως των σχετικών αποθεμάτων, όποιο από τα δύο επέλθει πρώτο".

Αλλα για δήλωση της αγοράς σου εως:

"Έπειτα από την ολοκλήρωση της αγοράς και απαραιτήτως έως την 02/05/2021"

Εδω οι όροι

 

Επεξ/σία από sportime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μήπως έμαθε κάποιος αν ισχύει και στα public η επιστροφή? Στους όρους λέει μεν mediamarkt αλλά λέει ότι εμπίπτουν και οι αγορές από φυσικά καταστήματα με την εμπορική επωνυμία "Public MediaMarkt"

Στην Εθνική που ρώτησα τηλεφωνικά, δεν ήξεραν. 

Αφενός δεν υπάρχει σχετικό μπανερ στο public.gr, αφετέρου όμως πρόκειται για την ίδια εταιρεία, όπως προαναφέρθηκε, οπότε μπορεί να "δουλέψει" 🤑 

Επεξ/σία από spacestar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sportime είπε

Στους όρους της προωθητικής της LG γραφει για αγορες εως 18η Απριλίου 2021.

Αλλα για δήλωση της αγοράς σου εως:

"Έπειτα από την ολοκλήρωση της αγοράς και απαραιτήτως έως την 02/05/2021"

Εδω οι όροι

 

Αλλα καπου λεει μεχρι ..εξαντλησεως !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, spacestar είπε

μήπως έμαθε κάποιος αν ισχύει και στα public η επιστροφή? Στους όρους λέει μεν mediamarkt αλλά λέει ότι εμπίπτουν και οι αγορές από φυσικά καταστήματα με την εμπορική επωνυμία "Public MediaMarkt"

Στην Εθνική που ρώτησα τηλεφωνικά, δεν ήξεραν. 

Αφενός δεν υπάρχει σχετικό μπανερ στο public.gr, αφετέρου όμως πρόκειται για την ίδια εταιρεία, όπως προαναφέρθηκε, οπότε μπορεί να "δουλέψει" 🤑 

Mακάρι, αλλά δεν το θεωρώ πιθανό.

μετά την συγχώνευση κάποια καταστήματα Public έδιωξαν το στοκ από βιβλία, δίσκους κτλ και έγιναν Media, ίσως να έχουν κρατήσει στα χαρτιά και τις 2 ονομασίες. Αλλά απέξω φαίνεται μόνο media πλεον

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Νακάρι, αλλά δεν το θεωρώ πιθανό.

μετά την συγχώνευση κάποια καταστήματα Public έδιωξαν το στοκ από βιβλία, δίσκους κτλ και έγιναν Media, ίσως να έχουν κρατήσει στα χαρτιά και τις 2 ονομασίες. Αλλά απέξω φαίνεται μόνο media πλεον

Θα την πάρω στα χέρια από το public και θα πώ "συγγνώμη, πάω να πληρώσω δίπλα στο ΜΜ" 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τωρα και το ΜΜ 966 ευρω τη δηλώνει παρ'ότι ειναι εξαντλημενη.

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-55-bx6lb/1565788

Δηλαδη αν δεν παραλαβω από Public Συγγρου θα μεινει 1 τμχ στη σωστή τιμη διαθεσιμο στα ΜΜ... λολ

Επεξ/σία από tonyduke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...