Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Ερώτηση γιατί δεν έχω VR

Το VR γίνεται  casting στην LG BX.... τηλεόραση για να βλέπουν οι άλλοι τι παίζεις? 

Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, είναι σαν να ρωτάω επειδή βλέπω Survivor στην BX αν μπορεί να μου πει κανείς τον κωδικό για να ψηφίσω τον Τριαντάφυλλο...

Η ερώτησή σου έχει να κάνει με το VR και μόνο, και θα σε βοηθήσει κάποιος που έχει PS.
Χωρίς να έχω PS, φαντάζομαι ότι το VR έχει μια hdmi είσοδο και μια έξοδο. παίρνει σήμα από το PS και το βγάζει σε ότι συσκευή με HDMI του βάλεις, είτε αυτή είναι η ΒΧ είναι είναι προτζέκτορας  

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, chocorello είπε

Πριν ποστάρω ακριβώς μίλησα μαζί τους στο τηλέφωνο. Βέβαια δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω και μιας που το αναφέρεις αυτό, πιθανότατα να διεκδικήσω την επέκταση και εγώ αλλά σε άσχετο χρόνο στο μέλλον (αφού υπάρχει η δυνατότητα αγοράς οποιαδήποτε στιγμή στα 2 χρόνια).

Ότι όντως εξαντλήθηκαν οι LG της προσφοράς.

ο ρε φιλε τι εγινε εγω πηρα την τελευταια! πατησα την LG της 65αρα πριν 10 λεπτα. Ελπιζω να μην την ακυρωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να την πάρει κανείς από Κωτσόβολο, δίνει 2πλάσιους πόντους με go4more .

Άρα έχεις το περίπου το μαγικό +2% έκπτωσης

https://www.kotsovolos.gr/go-for-more

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, είναι σαν να ρωτάω επειδή βλέπω Survivor στην BX αν μπορεί να μου πει κανείς τον κωδικό για να ψηφίσω τον Τριαντάφυλλο...

Η ερώτησή σου έχει να κάνει με το VR και μόνο, και θα σε βοηθήσει κάποιος που έχει PS.
Χωρίς να έχω PS, φαντάζομαι ότι το VR έχει μια hdmi είσοδο και μια έξοδο. παίρνει σήμα από το PS και το βγάζει σε ότι συσκευή με HDMI του βάλεις, είτε αυτή είναι η ΒΧ είναι είναι προτζέκτορας  

ρωτάω για ανεξάρτητο VR καμία σχέση η παρατήρηση σου

πχ  oculus

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαντλήθηκαν στο media λογικό,παίζει όμως και του Κωτσοβολου η προσφορά,που δεν είναι τόσο δυνατή,αλλά για όσους δεν έχουν κάρτα εθνικής είναι καλή.1450-300 lg prepaid 1150 η 65αρα.Εγω λόγω έλλειψης κάρτας εθνικής δεν μπορούσα να πάρω την προσφορά από media και πήγα στου Κωτσοβολου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ πλήρωσα με χρεωστική και παίρνοντας τηλ με ενημέρωσαν ότι πρέπει να αποστείλω αποδεικτικό πληρωμής για να ξεμπλοκαριστεί η παραγγελία, για την οποία έλαβα μεν e-mail επιβεβαίωσης, αλλά δεν εμφανίζεται στο site. Eλπίζω να μην ξεκινήσει μια νέα περιπέτεια. 

ερώτηση, sorry αν ειμαι off topic, για βάση τοίχου τί προτείνετε. θα ήθελα σχετικά απλή (χωρίς βραχίονα), αλλά φοβάμαι μήπως δεν έχω πρόσβαση στις θύρες (μιλάω για την 65ΒΧ)

Επεξ/σία από spacestar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ultrahd είπε

Δηλαδή για την αγορά,τη βάζω στο καλάθι,καταχωρώ τα στοιχεία μου (βάζω διευθύνσεις,τηλέφωνα κλπ) και ως τρόπο πληρωμής επιλέγω πληρωμή μέσω κάρτας.Στη συνέχεια καταχωρώ τα στοιχεία της κάρτας μου της Εθνικής και πληρώνω επιτόπου την παραγγελία online.

Για την δωροεπιταγή της LG πρέπει να στείλω e-mail στην LG φαντάζομαι και όχι στο mediamarkt! Αυτό το e-mail στην LG για τη δωροεπιταγή θα πρέπει να το στείλω αφού έχω παραλάβει την τηλεόραση στα χέρια μου,ή επιτόπου αμέσως μετά την καταχώρηση της παραγγελίας στο mediamarkt.gr και την επιτόπου πληρωμή της με κάρτα της Εθνικής?

Καλείς στην LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ακομα η 65αρα bx σε πολλα καταστηματα χωρις να ειναι ενημερωμενο το site. Γνωστος μου πηρε μολις απο Αργυρουπολη. Καντε μια γυρα (με ραντεβου) αν μπορειτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cpetro είπε

παιδια πηρα 2 65αρες. μαλλον το παρακανα. stay tuned μηπως ακυρωσω τη μια 👻

Κατάφερα να έχω 3 55ρες 😅

Βασικά οι 2 θα ακυρωθούν, αλλά προς το παρόν έχω 3 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...