Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παρα τα λιγοστα μειον της, με 30% επιστροφη θα τα παρεβλεπα και θα την χτυπαγα αν ΔΕΝ:

1. Ανεβαζαν 100€ σε σχεση με μεχρι χθες αν δεν κανω λαθος, την τιμη στην μικρη και 200 στην μεγαλη.

2. Αν δεν αφαιρουσαν την δωρεαν 5ετη μεχρι χθες αν δεν κανω παλι λαθος. 

Τιμες και εγγυηση ισχυουν ακομα σε αλλες αλυσιδες. Οποτε με το 30% εδω αρχισαν οι "εκπτωσεις". Ενταξει, λογικο, φευγει το ενα ερχεται το αλλο. Απλα για οσους δεν το γνωριζαν το γραφω. 700 που ηταν η καλυτερη μεχρι σημερα τιμη εμμεσα, ηταν χωρις την 5ετη με τηλεφωνικη στο Πλαισιο πριν κανενα μηνα+, ή με 5ετη; Δεν το θυμαμαι αυτο 100% αυτη τη στιγμη με τις 10-15 διαφορετικες προσφορες που εχουν παιξει στο μοντελο. Το ξεστοκαρισμα θα πρεπει να γινει με την καλυτερη τιμη ολων των εποχων. Αυτο ειναι το λογικο, αναλογα βεβαια και ποσα κομματια μενουν στις αποθηκες τους. 

 

Αν δεν ειχα τηλεοραση ακομα και ετσι μπορει να το σκεφτομουν και να εκανα την κινηση βεβαια, ειναι καλη η τιμη.

 

Αυριο που θα φυγει η 100αρα του ΜΜ, ισως παει η τιμη παλι στα 1099; Η 5ετης ομως; Θα ερθει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η lg έχει φοβερή εξυπηρέτηση. Πριν τα Χριστούγεννα αγόρασα oled από Κωτσόβολο κ είχα δωροεπιταγη 100€. Έκανα όλες τις ενέργειες κ μου είχαν πει μέσα Φεβρουαρίου θα την παραλαβω....οι μέρες πέρασαν κ δεν είχα παραλάβει τίποτα...

Μόλις τους ενόχλησα, πραγματικά ευγενεστατοι, έδειχναν ότι γνωρίζουν την δουλειά τους...με ενημέρωσαν ότι κάποιο λάθος είχε γίνει κ δεν είχε σταλεί από αυτούς...

Ζήτησαν 100 φορές συγνώμη και μου είπαν ότι σε μια εβδομάδα θα την στείλουν...πριν 2 μέρες την παρέλαβα κ όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Παρα τα λιγοστα μειον της, με 30% επιστροφη θα τα παρεβλεπα και θα την χτυπαγα αν ΔΕΝ:

1. Ανεβαζαν 100€ σε σχεση με μεχρι χθες αν δεν κανω λαθος, την τιμη στην μικρη και 200 στην μεγαλη.

2. Αν δεν αφαιρουσαν την δωρεαν 5ετη μεχρι χθες αν δεν κανω παλι λαθος. 

Τιμες και εγγυηση ισχυουν ακομα σε αλλες αλυσιδες. Οποτε με το 30% εδω αρχισαν οι "εκπτωσεις". Ενταξει, λογικο, φευγει το ενα ερχεται το αλλο. Απλα για οσους δεν το γνωριζαν το γραφω. 700 που ηταν η καλυτερη μεχρι σημερα τιμη εμμεσα, ηταν χωρις την 5ετη με τηλεφωνικη στο Πλαισιο πριν κανενα μηνα+, ή με 5ετη; Δεν το θυμαμαι αυτο 100% αυτη τη στιγμη με τις 10-15 διαφορετικες προσφορες που εχουν παιξει στο μοντελο. Το ξεστοκαρισμα θα πρεπει να γινει με την καλυτερη τιμη ολων των εποχων. Αυτο ειναι το λογικο, αναλογα βεβαια και ποσα κομματια μενουν στις αποθηκες τους. 

 

Αν δεν ειχα τηλεοραση ακομα και ετσι μπορει να το σκεφτομουν και να εκανα την κινηση βεβαια, ειναι καλη η τιμη.

 

Αυριο που θα φυγει η 100αρα του ΜΜ, ισως παει η τιμη παλι στα 1099; Η 5ετης ομως; Θα ερθει;

στο σκρουτζ δεν την βλέπω ποτέ κάτω από 1038 ή κάπου εκεί κοντά... ισως χτες να είχε 1099 όπως στο κωτσόβολο... αλλά και πάλι η τελική σήμερα ειναι 540...

Τώρα για την εγγύηση δε θυμάμαι...

Αυριο θα υπάρχουν τα 200 της LG και το 30%... η τιμή εκεί θα ειναι 1199 λογικά... αλλιως έχεις δίκιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Παρα τα λιγοστα μειον της, με 30% επιστροφη θα τα παρεβλεπα και θα την χτυπαγα αν ΔΕΝ:

1. Ανεβαζαν 100€ σε σχεση με μεχρι χθες αν δεν κανω λαθος, την τιμη στην μικρη και 200 στην μεγαλη.

2. Αν δεν αφαιρουσαν την δωρεαν 5ετη μεχρι χθες αν δεν κανω παλι λαθος. 

Τιμες και εγγυηση ισχυουν ακομα σε αλλες αλυσιδες. Οποτε με το 30% εδω αρχισαν οι "εκπτωσεις". Ενταξει, λογικο, φευγει το ενα ερχεται το αλλο. Απλα για οσους δεν το γνωριζαν το γραφω. 700 που ηταν η καλυτερη μεχρι σημερα τιμη εμμεσα, ηταν χωρις την 5ετη με τηλεφωνικη στο Πλαισιο πριν κανενα μηνα+, ή με 5ετη; Δεν το θυμαμαι αυτο 100% αυτη τη στιγμη με τις 10-15 διαφορετικες προσφορες που εχουν παιξει στο μοντελο. Το ξεστοκαρισμα θα πρεπει να γινει με την καλυτερη τιμη ολων των εποχων. Αυτο ειναι το λογικο, αναλογα βεβαια και ποσα κομματια μενουν στις αποθηκες τους. 

 

Αν δεν ειχα τηλεοραση ακομα και ετσι μπορει να το σκεφτομουν και να εκανα την κινηση βεβαια, ειναι καλη η τιμη.

 

Αυριο που θα φυγει η 100αρα του ΜΜ, ισως παει η τιμη παλι στα 1099; Η 5ετης ομως; Θα ερθει;

Στα 700 έπαιξε στον Κωτσόβολο χωρίς την πενταετή και έδιναν με +100 την πενταετή. και στα 800 στο πλαίσιο με την πενταετή. Αυτή η προσφορά είναι καλύτερη συνολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Στα 700 έπαιξε στον Κωτσόβολο χωρίς την πενταετή και έδιναν με +100 την πενταετή. και στα 800 στο πλαίσιο με την πενταετή. Αυτή η προσφορά είναι καλύτερη συνολικά.

Καλυτερη ειπα και εγω οτι ειναι αφου αρχισα να το σκεφτομαι πρωτη φορα. Αλλα μπορουσαν και καλυτερα 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dstone είπε

Ξερεις κάποιος αν μπορείς να αλλάξει το οριο αγορών της Go4More άμεσα; Μου λέει την επομενη εργάσιμη και έτσι δεν μπορείς να παρεις 65" :( 

Ναι είναι για την επόμενη εργάσιμη. Έχεις δοκιμάσει να κανεις αγορά και στην απέρριψε; Γιατί έχει τύχει να κάνω αγορά άνω του ορίου που είχα και την είχε δεχτεί. 

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

Καλυτερη ειπα και εγω οτι ειναι αφου αρχισα να το σκεφτομαι πρωτη φορα. Αλλα μπορουσαν και καλυτερα 😛 

Εντάξει προσωπικά στα 700 μου φαινόταν πολύ καλή προσφορά. Για τώρα μου φαίνεται υπερπροσφορά χαχα. Δεν ξέρω ποσο πιο κάτω να πάει ενώ στα 500 γενικά παίζουν κινεζικές led 😂. Αυτές πρέπει να αρχίσουν να τις χαρίζουν μετά 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Ναι είναι για την επόμενη εργάσιμη. Έχεις δοκιμάσει να κανεις αγορά και στην απέρριψε; Γιατί έχει τύχει να κάνω αγορά άνω του ορίου που είχα και την είχε δεχτεί. 

Ναι, το δοκίμασα αλλά δεν έγινε αποδεκτή η πληρωμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, 26ska είπε

Με το DTS τι παίζει στην συγκεκριμένη;Εγω που θα την έχω συνδεδεμένη με τον πολυκάναλο ενισχυτή μου θα παίζει DTS;

Δεν εχει DTS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν εχει DTS.

Αυτό λέω επειδή τα πάντα είναι συνδεδεμένα στον ενισχυτή και αυτός με arc στην τηλεόραση,δεν θα παίζει από τον ενισχυτή dts;Σορυ,αλλά μπερδεύομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, coyote2 είπε

Από usb τι παίζει; Δεν ακούς ήχο; Δε το κάνει στερεό;

Δεν υποστηρίζει καθόλου dts. Δεν έχει ήχο ούτε αν συνδέσεις ενισχυτή/ηχομπαρα με bitstream. Μόνο με άλλο media player ή με μετατροπή του αρχείου ήχου σε Dolby δυστυχώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aduatiques είπε

Δεν υποστηρίζει καθόλου dts. Δεν έχει ήχο ούτε αν συνδέσεις ενισχυτή/ηχομπαρα με bitstream. Μόνο με άλλο media player ή με μετατροπή του αρχείου ήχου σε Dolby δυστυχώς. 

εννοείς να κατεβάσεις άλλο media player αν κατεβάσεις παράδειγμα ταινία που είναι dd την παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...