Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, k_dinos είπε

πήρα πάλι, τζίφος..

Μου είπαν μάλιστα ότι το site έχει live ενημέρωση και αν υπαρχει κάποιο τεμάχιο θα φανεί και εκει

Εγω πήρα τηλ 9:50. Πήγα 10:20 και τις ειδα με τα ματια μου τις 2 στην Αγια Παρασκευή όπως μου είχε πει η κοπελια στο τηλ. Πήρα τη 1, ως να φυγω στις 11:00 δεν είχε έρθει άλλος. Τωρα δεν ξέρω. Στη θέση σου αν ημουν διπλα θα πεταγομουν Περιστερι που θεωρητικά είχε μία παραπάνω.

Επεξ/σία από n4sleep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Εμένα μπήκαν σήμερα οι πρώτοι πόντοι 4796 για τα 1199 ευρω

και μου είπαν από το Media

Καλησπέρα σας, μάλιστα απο την ημέρα παράδοσης εντός 10 ημερών θα λάβετε την δωροεπιταγή.

Με χρεωστικη η πιστωτικη πληρωσες? Εγω πηρα την Εθνικη, ειδαν την συναλλαγη , και μου ειπαν να τους στειλω email!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε σε κανέναν το παρακατω?

05/04 22:00 Η παραγγελία σου με αριθμό om38368ΧΧΧ μόλις καταχωρήθηκε και έχει ξεκινήσει η επεξεργασία της! Το εκτιμώμενο χρονικό διάστημα παραλαβής της είναι απο 07-Απρ-21 εως 09-Απρ-21

07/04 10:15 Η παραγγελία σου με αριθμό om38368ΧΧΧ που καταχωρήθηκε στις 06/04/2021, έχει τιμολογηθεί και παραδοθεί στην εταιρία courier.

07/04 15:10 Η παραγγελία σου με αριθμό om38582ΧΧΧ (Άλλος αριθμός παραγγελίας) μόλις καταχωρήθηκε και έχει ξεκινήσει η επεξεργασία της! Το εκτιμώμενο χρονικό διάστημα παραλαβής της είναι απο 09-Απρ-21 εως 13-Απρ-21

 

Από την εξυπηρετήση πελατών δεν μου έδωσαν κάποια λογική εξήγηση. Το εκαναν λέει απο τα κεντρικά και θα παραλάβω την πρώτη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους. Εχω ηδη συμβουλευτει το rtings για τις ρυθμισεις εικονας της εν λογω TV γενικα και τις εχω δοκιμασει. Οποιος μπορει και θελει να προτεινει και μερικες ρυθμισεις που εχει σεταρει ο ιδιος η εχει συμβουλευει καποιο site και εχει καταληξει (η ενα οδηγο ρυθμισεων που να ειναι συγκεντρωμενα ολα για την συγκεκριμενη tv ) και ειναι ικανοποιημενος με την εικονα για να κανω και εγω καποιες διαφορετικες δοκιμες  που θελω. Τη χρησιμοποιω για παρακολουθηση COSMOTE TV, KODI, NETFLIX και για gaming οντας κατοχος PS5 (Δεν εχω καποιο παραπονο για την εικονα που βλεπω απλως θελω να δω και καποιες εναλλακτικες ρυθμισεις που μπορει να μην εχω βρει ακομη και να την κανουν ακομα πιο τελεια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Kkostas1991 είπε

Καλησπερα σε ολους. Εχω ηδη συμβουλευτει το rtings για τις ρυθμισεις εικονας της εν λογω TV γενικα και τις εχω δοκιμασει. Οποιος μπορει και θελει να προτεινει και μερικες ρυθμισεις που εχει σεταρει ο ιδιος η εχει συμβουλευει καποιο site και εχει καταληξει (η ενα οδηγο ρυθμισεων που να ειναι συγκεντρωμενα ολα για την συγκεκριμενη tv ) και ειναι ικανοποιημενος με την εικονα για να κανω και εγω καποιες διαφορετικες δοκιμες  που θελω. Τη χρησιμοποιω για παρακολουθηση COSMOTE TV, KODI, NETFLIX και για gaming οντας κατοχος PS5 (Δεν εχω καποιο παραπονο για την εικονα που βλεπω απλως θελω να δω και καποιες εναλλακτικες ρυθμισεις που μπορει να μην εχω βρει ακομη και να την κανουν ακομα πιο τελεια) 

Καλύτερα να ανοίξετε θέμα στις τηλεοράσεις. Αφήστε το νήμα καθαρό μόνο σε θέματα που αφορούν την προσφορά και διαθεσιμότητα των δύο μοντέλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας τρελάνει το MM.

Παρήγγειλα την GX μαζί με τα ακουστικά δώρο.

Τα ακουστικά δεν είναι άμεσα διαθέσιμα και προς το παρόν δεν έχει προχωρήσει η παραγγελία.

Έχει γίνει όμως η τιμολόγηση και θα πάρω κανονικά τους πόντους ή θα φάμε άκυρο?!?
Τα χρήματα πάντως έχουν χρεωθεί στην κάρτα κανονικά.

Έχει κανείς άποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Lefteris235 είπε

Θα μας τρελάνει το MM.

Παρήγγειλα την GX μαζί με τα ακουστικά δώρο.

Τα ακουστικά δεν είναι άμεσα διαθέσιμα και προς το παρόν δεν έχει προχωρήσει η παραγγελία.

Έχει γίνει όμως η τιμολόγηση και θα πάρω κανονικά τους πόντους ή θα φάμε άκυρο?!?
Τα χρήματα πάντως έχουν χρεωθεί στην κάρτα κανονικά.

Έχει κανείς άποψη?

Η παραγγελία σου γιατί δεν έχει προχωρήσει; Λόγω των ακουστικών; Νομίζω γ τ ακουστικά έχει ν κάνει η LG κ ότι πρέπει ν στειλεισ  σ αυτούς, κάτι τέτοια λένε κάποιοι πιο πριν και δεν έχει ν κάνει με τα μμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, POUARO είπε

Με χρεωστικη η πιστωτικη πληρωσες? Εγω πηρα την Εθνικη, ειδαν την συναλλαγη , και μου ειπαν να τους στειλω email!!!!

τι θέλουν να τους στείλεις με  email;  στην ίδια φάση ειμαι κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Dimg19 είπε

H γυναίκα τρομοκρατημένη. Κράτα της έλεγα, κρατάω γερά απαντούσε... 😂😂😂

Ε άλλο πράμα εσύ. Εσύ σ' ατρόμητος. 

Τα καλύτερα mode είναι τα expert modes Φωτεινός και σκοτεινός χώρος ανάλογα με το χώρο σας και τη φωτεινότητά του η την ώρα της ημέρας που γίνεται η θέαση. Εκεί θα παίξετε με ρυθμίσεις. 

Αυτες του RTINGS κάνουν την εικόνα πολύ σκοτεινή.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει μαθει κανεις τι γινεται με τους ποντους go4more στα σιγουρα? μεχρι 250.000ποντοι  το μηνα ειναι τελικα ή δεν ισυχει αυτο επειδη ειναι προσφορα? εχω και παρει και την Εθνικη και το ΜΜ αλλα δε κανεις δε ξερει.. τραγικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cpetro είπε

εχει μαθει κανεις τι γινεται με τους ποντους go4more στα σιγουρα? μεχρι 250.000ποντοι  το μηνα ειναι τελικα ή δεν ισυχει αυτο επειδη ειναι προσφορα? εχω και παρει και την Εθνικη και το ΜΜ αλλα δε κανεις δε ξερει.. τραγικο

Μη φοβάσαι το λέει και στους όρους ότι οι υπόλοιποι  πόντοι θα μπουν αργότερα.

 Αν εχεις πληρώσει εφάπαξ θα μπουν πιο σύντομα. Αν έχεις πληρώσει με δόσεις με την πρώτη δόση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, kournias είπε

τι θέλουν να τους στείλεις με  email;  στην ίδια φάση ειμαι κι εγω

Θέλουν την πληρωμή (απο ιντερνετ banking την έστειλα ), και τους έστειλα και την απόδειξη αγοράς  στο 

[email protected]  και στο  [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...