Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μιας και βλεπουμε απο Τεταρτη, επι 3 ημερες μεσα στο θεμα, παραδοσεις δωροκαρτων της LG για τις ΒΧ OLED, αυτο σημαινει οτι παρελαβαν την δωροκαρτα 200/300€ ολοι οσοι τις περιμεναν με παραγγελιες των ημερων της προσφορας; 

 Ή υπαρχουν ατομα που ΔΕΝ την παρελαβαν ακομα;

αγορά tv: 06/04
παραλαβή tv - ολοκλήρωση διαδικασίας έκδοσης της κάρτας: 12/04
παραλαβή κάρτας: ΟΧΙ  (Πάτρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μιας και βλεπουμε απο Τεταρτη, επι 3 ημερες μεσα στο θεμα, παραδοσεις δωροκαρτων της LG για τις ΒΧ OLED, αυτο σημαινει οτι παρελαβαν την δωροκαρτα 200/300€ ολοι οσοι τις περιμεναν με παραγγελιες των ημερων της προσφορας; 

 Ή υπαρχουν ατομα που ΔΕΝ την παρελαβαν ακομα;

αγορά tv (55BX) : 31/03
παραλαβή tv: 10/04

ολοκλήρωση διαδικασίας έκδοσης της κάρτας: 12/04

επιβεβαίωση e-mail επιτυχούς αποστολής στοιχείων από την LG στις 13/04 
παραλαβή κάρτας από LG: ΟΧΙ  AKOMH (Ηράκλειο Κρήτης).

Επίσης δεν μου έχει στείλει (με οποιονδήποτε τρόπο) η MEDIA MARKT το δωροκουπόνι αξίας 100 ευρώ. Δεν αρνούνται όμως ότι το δικαιούμαι, απλώς επικαλούνται μεγάλο φόρτο εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, POUARO είπε

Χρησιμοποιειται παντου .. Επιβεβαιωμενο!! εκτος απο στοιχηματα και αναληψη μετρητων.. 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πάντως εν τάχει, δεν μου δούλεψε σε πληρωμή κινητής τηλεφωνίας, και Efood. Αυτά από σύντομη δοκιμή. Εκτός και αν μιλάμε για φυσικά καταστήματα και μόνο...Δεν τα λέω για αντιπαράθεση απλά για να ξέρουμε όλοι μας. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noble είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πάντως εν τάχει, δεν μου δούλεψε σε πληρωμή κινητής τηλεφωνίας, και Efood. Αυτά από σύντομη δοκιμή. Εκτός και αν μιλάμε για φυσικά καταστήματα και μόνο...Δεν τα λέω για αντιπαράθεση απλά για να ξέρουμε όλοι μας. :)

οσο την δοκιμασα παιζει κανονικα σε POS φυσικων καταστηματων. Efood οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ζορίζουμε ας πάμε στα κλασικά βενζίνη σούπερ μάρκετ τελείωσε η επιταγή. Μέχρι το 2024 είναι είναι δυνατόν να  μη φάμε 200 ευρώ στο σούπερ μάρκετ και βενζίνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία tv: 31/03
Έκδοση Απόδειξης αγοράς: 14/04
Παραλαβή tv - Επικοινωνία με LG: 15/04
Λήψη επιβεβαιωτικού mail από LG: 16/04
Παραλαβή κάρτας: ΟΧΙ  (Αθήνα)

Θα περιμένω λίγο μήπως έρθει για να τη χρησιμοποιήσω στην αγορά της επέκτασης εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να ρωτήσω κάτι, επειδή δε μου έχει περάσει η κάρτα ακόμα στην εφαρμογή, έχω στείλει μήνυμα και περιμένω να μου απαντήσουν.
Όπως έχει έρθει είναι ενεργοποιημένη; (ή χρειάζεται η διαδικασία για να ενεργοποιηθεί; )
Επίσης χρειάζεται pin για αγορές από κάποιο ποσό και πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Innersense είπε

Παιδιά για να ρωτήσω κάτι, επειδή δε μου έχει περάσει η κάρτα ακόμα στην εφαρμογή, έχω στείλει μήνυμα και περιμένω να μου απαντήσουν.
Όπως έχει έρθει είναι ενεργοποιημένη; (ή χρειάζεται η διαδικασία για να ενεργοποιηθεί; )
Επίσης χρειάζεται pin για αγορές από κάποιο ποσό και πάνω;

Εχει οδηγίες στο χαρτι που έρχεται μαζί με την κάρτα.

Θελει να καλεσεις εναν αριθμο και ακολουθείς τις οδηγίες για ενεργοποιήση, βάζεις την ημερομηνία γεννήσης (DD/MM/YYYY), (αμα δε στην δεχτεί την βάζεις με ΜΜ/DD/YYYY) (εμένα ήταν ανεστραμένος), και σου λέει το σύστημα το PIN που πρέπει αν το σημειώσεις.

Και μετά κατεβάζεις την εφαρμογή, κάνεις εναν λογαριασμό στην Edenred, και ακολουθείς τις οδηγίες για να κανεις προσθήκη της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, sportime είπε

Εχει οδηγίες στο χαρτι που έρχεται μαζί με την κάρτα.

Θελει να καλεσεις εναν αριθμο και ακολουθείς τις οδηγίες για ενεργοποιήση, βάζεις την ημερομηνία γεννήσης (DD/MM/YYYY), (αμα δε στην δεχτεί την βάζεις με ΜΜ/DD/YYYY) (εμένα ήταν ανεστραμένος), και σου λέει το σύστημα το PIN που πρέπει αν το σημειώσεις.

Και μετά κατεβάζεις την εφαρμογή, κάνεις εναν λογαριασμό στην Edenred, και ακολουθείς τις οδηγίες για να κανεις προσθήκη της κάρτας.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Για κάποιο λόγο δε μου την δέχεται στην ενεργοποίηση.
Ο αριθμός της κάρτας που ζητάει στο τηλέφωνο στην ενεργοποίηση είναι ο κλασικός που έχει μπροστά ή ο δεκαψήφιος που έχει πισω και ζητάει και η εφαρμογή;
Δοκίμασα και τα δυο και δε δουλεύει με κανένα...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Innersense είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Για κάποιο λόγο δε μου την δέχεται στην ενεργοποίηση.
Ο αριθμός της κάρτας που ζητάει στο τηλέφωνο στην ενεργοποίηση είναι ο κλασικός που έχει μπροστά ή ο δεκαψήφιος που έχει πισω και ζητάει και η εφαρμογή;
Δοκίμασα και τα δυο και δε δουλεύει με κανένα...  

Στο τηλεφωνο εγω έβαλα τον μπροστινό, και στην εφαρμογή τον 10ψηφιο πίσω.

Μπορει να κάνεις λάθος στην ημερομηνία γέννησης που ζητάει μετά, δοκίμασε αν έχεις μονοψήφιο στην ημέρα ή στο μήνα, να βάζεις και 0 μπροστά, και δοκίμασε και τα 2 φορμάτ ημερομηνίας πχ. αν έιναι 3 Νοεμβρίου 1980 βάλε  03111980 και 11031980, εμένα το δέχτηκε με το 2ο φορμάτ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update: Όλα οκ, τον μπροστά κλασικό αριθμό ήθελε ΧΧΧΧ ΧΧΧΧ ΧΧΧΧ ΧΧΧΧ
Και καπάκι ημερομηνία γέννησης εμένα μου την πήρε σε DDMMYYYY (δοκίμαζα MMDDΥYYY όπως λέγατε τόση ώρα).
Με το που έγινε η ενεργοποίηση μου έδωσε pin και αυτόματα εμφανίστηκε και στην εφαρμογή στο κινητό.
Όλα οκ λοιπόν.

Πολύ καλή φάση που λήγει το 2024 πάντως, είμαστε άνετοι.

Επεξ/σία από Innersense
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 λεπτά πριν, Innersense είπε


Και καπάκι ημερομηνία γέννησης εμένα μου την πήρε σε DDMMYYYY (δοκίμαζα MMDDΥYYY όπως λέγατε τόση ώρα).

Καλα, οπως να 'ναι τα εχουν κανει;

LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν πάρει κανείς τους πόντους της Go4more ας ειδοποιήσει. Κάλεσα την Ε.Τ.Ε. και εκπρόσωπος μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει τι γίνεται με τους υπόλοιπους πόντους και με προέτρεψε να στείλω email με την απόδειξη για να μου απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Darthvader είπε

Παιδιά αν πάρει κανείς τους πόντους της Go4more ας ειδοποιήσει. Κάλεσα την Ε.Τ.Ε. και εκπρόσωπος μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει τι γίνεται με τους υπόλοιπους πόντους και με προέτρεψε να στείλω email με την απόδειξη για να μου απαντήσουν.

Μεχρι 14 Μαιου θα μπουν. Το εχουμε αναφερει πολλες φορες, η τελευταια προχθες.  Ειναι πολυ νωρις. Μην τους στειλεις τιποτα, δεν υπαρχει λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...