Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/4/2021 στις 10:23 ΜΜ, noble είπε

Αν δεν δημιουργώ πρόβλημα, μπορούμε να παραθέσουμε με κάποιο τρόπο και πού έχουμε τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσουμε την κάρτα; Εγώ πχ. είχα ξεγράψει τα supermarket και από βενζινάδικα είδα να προωθούνται (και αυτά με επιφύλαξη) κάποια Coral από την εφαρμογή. Τελικά τι ισχύει; Γιατί μέσω της εφαρμογής απογοητεύτικα και πραγματικά θα ήταν καλό (για το συμφέρον όλων) και για την τρέχουσα προσφορά αλλά και μελλοντικές να ξέρουν οι ενδιαφερόμενοι, τί μπορούν να αγοράσουν με αυτές τις δωροκάρτες. Ευχαριστώ πολύ. (Παρέλαβα προχθές)

Όπου θες την χροισιμοποιης. Εγώ πήρα ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου και έβαλα και βενζίνη από άσχετο βενζινάδικο οπότε μια χαρά αφού το γράφει κιόλας σε όλα τα POS με Mastercard χωρίς διακρίσεις. Μπράβο στην LG. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παρασυρθηκα από το app που έδειχνε κάτι delicatessen καταστήματα ότι μπορείς να τη χρησιμοποιείς,για αυτό έγραψα ότι δεν περνάει σε super market.Τελικα περνάει σχεδόν παντού,τσάμπα τα έφαγα τα μισά λεφτά στον Κωτσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα υποβάλλει στις 19/4 ερώτημα στο Media markt (μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο site) σχετικά με το Δωροκουπόνι. Σήμερα 26/4  μου τηλεφώνησαν από το Public! για να με εξυπηρετήσουν. Η πολύ ευγενική και εξυπηρετική κυρία στο τηλέφωνο φαινόταν εντελώς πηγμένη, μισοήξερε τα της προσφοράς οπότε κάτι μου λέει ότι τους αγγάρεψαν τελευταία στιγμή να βοηθήσουν τους συναδέλφους τους από το mediamarkt. Το κουπόνι λήγει στις 2/5 από ότι μου είπε και υποσχέθηκε να κάνει ότι μπορεί ώστε να το λάβω το συντομότερο δυνατόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, coyote2 είπε

Μου δώσανε έναν αριθμό από το messenger. Αλλά δεν έχω μάθει πότε λήγει... Λες να ειναι για 2 Μαίου (ή για χτες?)

τελικά μου είπανε μέχρι 15.5 να το χρησιμοποιήσω. αρα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/4/2021 στις 10:39 ΜΜ, kournias είπε

αγορά tv: 06/04
παραλαβή tv - ολοκλήρωση διαδικασίας έκδοσης της κάρτας: 12/04
παραλαβή κάρτας: ΟΧΙ  (Πάτρα)

update: 26/4/2021 παραλαβή κάρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kournias είπε

update: 26/4/2021 παραλαβή κάρτας

Οπως βλεπω σχεδον σε ολους εχει διαρκεσει ακριβως 14 ημερες απο την ολοκληρωση της διαδικασιας εως την παραλαβη. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που δεν παρέλαβα ακόμα την τηλεόραση?

Παραγγελία 6/4 (την GX με δώρο τα ακουστικά).

Τα ακουστικά είναι σε έλλειψη, η παραγγελία ακόμα εκκρεμεί....

3 φορές τους πήρα να στείλουν την τηλεόραση αφού υπάρχει και χωριστά τα ακουστικά, ακόμα να γίνει....

Η πλάκα είναι η εγγύηση να μετράει από 6/4

Επεξ/σία από Lefteris235
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lefteris235 είπε

Εγώ που δεν παρέλαβα ακόμα την τηλεόραση?

Παραγγελία 6/4 (την GX με δώρο τα ακουστικά).

Τα ακουστικά είναι σε έλλειψη, η παραγγελία ακόμα εκκρεμεί....

3 φορές τους πήρα να στείλουν την τηλεόραση αφού υπάρχει και χωριστά τα ακουστικά, ακόμα να γίνει....

Η πλάκα είναι η εγγύηση να μετράει από 6/4

Δεν νομίζω, η απόδειξη θα κοπεί σαν συνοδευτικό μεταφοράς όταν σου φέρουν την τηλεόραση.

Εσύ τώρα λογικά στα χέρια σου έχεις μια απόδειξη είσπραξης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, giorginho είπε

Οπως βλεπω σχεδον σε ολους εχει διαρκεσει ακριβως 14 ημερες απο την ολοκληρωση της διαδικασιας εως την παραλαβη. ;)

Μπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα λίγο πιο προσεκτικά και συνειδητοποίησα πως οι βασικοί πόντοι που έχω λάβει δεν είναι αυτοί που θα έπρεπε.
Δηλαδή, για το 1% θα έπρεπε να είχα λάβει 4 πόντους για κάθε ευρώ της αξίας της τηλεόρασης.
Αντί αυτού, βλέπω πως έλαβα ακριβώς τόσους πόντους, όσους ήταν και η αξία της τηλεόρασης σε €.
Ηλεκτρονική αγορά από το mediamarkt.gr, πληρωμή άμεση με χρεωστική.
Πρόκειται για λάθος (τους), σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλήρωσα με χρεωστική όπως έγραψα (όλο το ποσό), δεν έβαλα δόσεις κάπου.

Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι πως το λάθος έχει να κάνει με το ότι η παραγγελία έγινε Σάββατο βράδυ, την τελευταία μέρα της ενέργειας (10/04/2021) και η απόδειξη που έλαβα στα χέρια έχει άλλη ημερομηνία (12/04) και κάπου εκεί κάποιος (υπάλληλος Mediamarkt ίσως;) παρέλειψε να την συμπεριλάβει στην ενέργεια με το 30%.
Εννοείται πως η πληρωμή έγινε ταυτόχρονα με την παραγγελία (10/04/2021).
Σύμφωνα με τους όρους, είναι ρητά εντός της ενέργειας η παραγγελία, το είχα τσεκάρει πριν την κάνω κιόλας εκείνη την ημέρα.

Επικοινώνησα μέσω της φόρμας που έχουν στο site της Εθνικής.
Να δούμε από support πως πάνε, πότε και τι θα απαντήσουν...

EDIT:
Εντάξει κοκομπλόκο, κανονικά μου τους βάλανε τους βασικούς, δεν ξέρω τι κόλλημα έφαγα και το παρερμήνευσα ξαφνικά μια μέρα.
Αναμένουμε το υπόλοιπο 29%. Τζάμπα τους έγραψα κατεβατό email

Επεξ/σία από trabakoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...