Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρομοίως κι εδώ τίποτα. Έχω στείλει email στο [email protected] όπως πρότειναν κάποια άτομα παραπάνω.

Μια ερώτηση για να δω αν υπάρχει κάποιο κοινό στοιχείο στις αγορές μας όσων δεν έχουν μπει οι πόντοι ακόμα.

Κάνατε την αγορά στις 31/3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, woodygon είπε

Παρομοίως κι εδώ τίποτα. Έχω στείλει email στο [email protected] όπως πρότειναν κάποια άτομα παραπάνω.

Μια ερώτηση για να δω αν υπάρχει κάποιο κοινό στοιχείο στις αγορές μας όσων δεν έχουν μπει οι πόντοι ακόμα.

Κάνατε την αγορά στις 31/3;

Εγώ στις 06/04.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, achisael είπε

Εγω την εκανα 31.3 τιμολόγηθηκε 5.4 παρέλαβα 6.4 .οι πόντοι μπήκαν εδώ και 2 βδομάδες.

Τα ίδια με εσένα αλλά δεν πήρα πόντους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, achisael είπε

Εγω την εκανα 31.3 τιμολόγηθηκε 5.4 παρέλαβα 6.4 .οι πόντοι μπήκαν εδώ και 2 βδομάδες.

Πριν μια, οχι δυο.  7-5  Παρασκευη βραδυ βλεπω ηταν το σχολιο σου.

Μηπως ειναι θεμα μαγαζιου και αυτο της Λαρισας που στην πουλησε, εκανε καλα την αποστολη του πινακα στην τραπεζα ενω αλλα μαγαζια οχι; Ή στελνουν τα κεντρικα για ολη την Ελλαδα; Αν ηταν απο τα κεντρικα ομως, θα εμπαιναν σε ολους και οχι σε ελαχιστους οπως φαινεται πως εγινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Πριν μια, οχι δυο.  7-5  Παρασκευη βραδυ βλεπω ηταν το σχολιο σου.

Μηπως ειναι θεμα μαγαζιου και αυτο της Λαρισας που στην πουλησε, εκανε καλα την αποστολη του πινακα στην τραπεζα ενω αλλα μαγαζια οχι; Ή στελνουν τα κεντρικα για ολη την Ελλαδα; Αν ηταν απο τα κεντρικα ομως, θα εμπαιναν σε ολους και οχι σε ελαχιστους οπως φαινεται πως εγινε.

Ναι σωστά 1 βδομάδα.

Online πηρα αλλά παρέλαβα από mm Λάρισας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 ώρες πριν, achisael είπε

Ναι σωστά 1 βδομάδα.

Online πηρα αλλά παρέλαβα από mm Λάρισας. 

Ειχες γραψει οτι πληρωσες στο καταστημα. Δυο θυμαμαι πληρωμη καταστημα και ενας ομως online πληρωμη να εχουν παρει τους ποντους. Πανω απο 10 εγραψαν οτι ακομα περιμενουν και δεν εβαλε τους ποντους στην προθεσμια που υποσχοταν η τραπεζα. Φαινεται να μην οφειλεται στο αν εγινε πληρωμη ονλαιν ή σε καταστημα επομενως.

Μηπως απο συγκεκριμενα (λιγα; ) καταστηματα πληρωθηκαν τους ποντους οι πελατες και απο αλλα οχι;

Εκτος αν ειναι εντελως τυχαιο χωρις καμια λογικη; Φταιει η τραπεζα ή το καταστημα;

Αυτα συμβαινουν σε καποια αλλη χωρα; (οποιος ειναι εξω ας μας το γραψει, αυτο για μενα ειναι το σημαντικοτερο πιστευω μιας και δεν ειναι πρωτη φορα που συμβαινει εδω, το αντιθετο: συμβαινει λιγο-πολυ τις περισσοτερες φορες συμφωνα με οσα διαβαζουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θεωρω οτι ειναι ανοργανωσια της Ε.Τ.Ε. Απο την στιγμή που εχουν βάλει τους αρχικους πόντους με την συναλλαγη σημαινει οτι γνωριζουν οτι ηδη εγινε.

Δυστυχως αυτα τα προβλήματα δημιουργουνται οταν δεν γινει η πληρωμη στο δικο τους pos. Σε αντιστοιχη αγορα που εγινε απο καταστημα, οχι μεσω internet (στο pos της εθνικης), ολοι οι ποντοι μπηκαν αμεσα με την εκδοση της απόδειξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...