Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ΝΑΙ! Μου ήρθε σήμερα απάντηση στο email που έστειλα στην Εθνική 14/5!

Το ίδιο που σας ήρθε και εσάς...
 

Αξιότιμε κύριε,

Σας ευχαριστούμε για την επικοινωνία σχετικά με το πρόγραμμα συνολικής επιβράβευσης go4more της Εθνικής Τράπεζας. Σας ενημερώνουμε πως θα διερευνήσουμε όσο πιο σύντομα γίνεται το θέμα σας.  

Παραμένουμε στη διάθεσή σας. 

Με εκτίμηση

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 
 

Είναι φανερό ότι είμαστε σε πάρα πολύ καλό δρόμο, ξέρουν ότι υπάρχουμε εκεί έξω και το ψάχνουν δε μας αγνοούν, οι άνθρωποι το έχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά επικοινωνήσετε στο messenger με την εθνική μου γράψανε το παρακάτω μήνυμα και οι πόντοι μπήκαν ακαριαία 

Καλησπέρα σας. Σας ενημερώνουμε πως σας έχουμε αποδώσει 137.925 go4more πόντους, με ημερομηνία εμφάνισης στο λογαριασμό σας 31/03/2021. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση. Παραμένουμε στη διάθεσή σας για ό,τι άλλο χρειαστείτε.

 

Επεξ/σία από Mute_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Mute_ είπε

Παιδιά επικοινωνήσετε στο messenger με την εθνική μου γράψανε το παρακάτω μήνυμα και οι πόντοι μπήκαν ακαριαία 

Καλησπέρα σας. Σας ενημερώνουμε πως σας έχουμε αποδώσει 137.925 go4more πόντους, με ημερομηνία εμφάνισης στο λογαριασμό σας 31/03/2021. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση. Παραμένουμε στη διάθεσή σας για ό,τι άλλο χρειαστείτε.

 

η σελίδα είναι αυτή του i-bank? (i-bank | Facebook)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, svach είπε

η σελίδα είναι αυτή του i-bank? (i-bank | Facebook)

εκεί έστειλα σήμερα κι εγω και είπαν το προωθήσανε στο αρμόδιο τμήμα

το έστειλα και με εμαιλ

Αρα θα πάρω τους διπλούς ποντους όταν το λύσουν!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, DiamadisT είπε

Από 65άρα πήρε κανείς πόντους; Γιατί αν δεν κάνω λάθος από τους πόντους που έχουν αναφερθεί, πρόκειται για 55άρες. 

65αρα πήρα,  email έστειλα σε ΜΜ και ΕΤΕ,  messenger στο facebook χρησιμοποίησα όπως είπαν και παραπάνω ... πόντους δεν έχω δει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το messenger δούλεψε... Δευτέρα βράδυ τους έστειλα τα δικαιολογητικά (απόδειξη αγοράς της τηλεόρασης και screenshot από την συναλλαγή από το ebanking της Εθνικής τράπεζας) και μόλις μπήκαν 168.198 πόντοι.  φίλε Mute_  ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...