Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, spacestar είπε

Κι εμενα μπηκαν!! Που βλεπεις την αντιστοιχια σε ευρω;

Για κάθε 2.000 go4more πόντους που εξαργυρώνονται, το όφελος είναι 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σπασω λίγο τα  χαρμόσυνα. Mail από αρχες τις προηγούμενης εβδομάδας και messanger απο χτες το πρωί στις 11 και ακόμα δεν έχουν μπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gchris7 είπε

Για να σπασω λίγο τα  χαρμόσυνα. Mail από αρχες τις προηγούμενης εβδομάδας και messanger απο χτες το πρωί στις 11 και ακόμα δεν έχουν μπει.

messenger σε δύο μέρες και είσαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nikoleo είπε

Για να παρετε τους ποντους επρεπε η πληρωμη να γινει ηλεκτρονικα ή στο καταστημα ή δε παιζει ρολο;

Δεν παίζει ρολο. Ισως μπαινουν πιο γρηγορα αν πας απο εκει βεβαια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην ομάδα, μήνυμα σε mail, με τα δικαιολογητικά κτλ, πριν απο μια βδομάδα και ακόμα τπτ.Αγορά 65αρας,σκέφτομαι οτι επειδή ειναι περισσότερα τα χρήματα επιστροφής, μπάς και διστάζουν, δεν είναι και λίγο να σου γυρνάνε σχεδόν 500€,αφού είναι δουλεμένα με ιδρώτα, στα χωράφια τους. Α ρε που.... αααα που θέλουν.Μια ερώτηση, όταν γράφουν κάποιοι φίλοι μήνυμα στο messenger, εννοουν μέσω fb ή έχει το app της εθνικής messenger, διότι η πληρωμή έγινε απο άτομο της οικογένιας μου, οπότε δεν το έχω το app. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολή μειλ χθες το βράδυ σε [email protected] και [email protected] με όλα τα αποδεικτικά.

Καμία απάντηση στο μειλ αλλά οι πόντοι (137.925 για την 55αρα) μπήκαν πριν λίγο που τσέκαρα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχουμε και λέμε, μπήκαν σήμερα (χωρίς να φτάσω να στείλω μήνυμα και στο messenger)
Για 65άρα 
01% 5799 πόντοι
29% 168198 πόντοι 
Σύνολο 173997 πόντοι.

Είναι σίγουρα σωστά γιατί για το σύνολο των 175882 πόντων που έχω αυτή τη στιγμή μου βγάζει =440€

1500€ - 300€ Δωροκάρτα LG - 440€ επιστροφή GoForMore κάνει 760€, δεν κάνει το έμμεσα 715€ που λέγατε, πως έβγαινε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Innersense είπε

Λοιπόν έχουμε και λέμε, μπήκαν σήμερα (χωρίς να φτάσω να στείλω μήνυμα και στο messenger)
Για 65άρα 
01% 5799 πόντοι
29% 168198 πόντοι 
Σύνολο 173997 πόντοι.

Είναι σίγουρα σωστά γιατί για το σύνολο των 175882 πόντων που έχω αυτή τη στιγμή μου βγάζει =440€

1500€ - 300€ Δωροκάρτα LG - 440€ επιστροφή GoForMore κάνει 760€, δεν κάνει το έμμεσα 715€ που λέγατε, πως έβγαινε αυτό;

1450 ήταν η τιμή - 435 -300 = 715

2 ώρες πριν, Nikoleo είπε

Για να παρετε τους ποντους επρεπε η πληρωμη να γινει ηλεκτρονικα ή στο καταστημα ή δε παιζει ρολο;

Δεν παίζει ρόλο. Απλά στο κατάστημα γίνεται αμέσως και μπορείς να εξαργυρώσεις άμεσα (πχ. αν θες να πάρεις και κάτι άλλο).

1 ώρα πριν, ithan είπε

Καλημέρα στην ομάδα, μήνυμα σε mail, με τα δικαιολογητικά κτλ, πριν απο μια βδομάδα και ακόμα τπτ.Αγορά 65αρας,σκέφτομαι οτι επειδή ειναι περισσότερα τα χρήματα επιστροφής, μπάς και διστάζουν, δεν είναι και λίγο να σου γυρνάνε σχεδόν 500€,αφού είναι δουλεμένα με ιδρώτα, στα χωράφια τους. Α ρε που.... αααα που θέλουν.Μια ερώτηση, όταν γράφουν κάποιοι φίλοι μήνυμα στο messenger, εννοουν μέσω fb ή έχει το app της εθνικής messenger, διότι η πληρωμή έγινε απο άτομο της οικογένιας μου, οπότε δεν το έχω το app. 

Οχι απο app. Στο messenger, θα στείλεις μήνυμα σε ibank.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...