Προς το περιεχόμενο
LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, Innersense είπε

Λοιπόν έχουμε και λέμε, μπήκαν σήμερα (χωρίς να φτάσω να στείλω μήνυμα και στο messenger)
Για 65άρα 
01% 5799 πόντοι
29% 168198 πόντοι 
Σύνολο 173997 πόντοι.

Είναι σίγουρα σωστά γιατί για το σύνολο των 175882 πόντων που έχω αυτή τη στιγμή μου βγάζει =440€

1500€ - 300€ Δωροκάρτα LG - 440€ επιστροφή GoForMore κάνει 760€, δεν κάνει το έμμεσα 715€ που λέγατε, πως έβγαινε αυτό;

1450 ήταν η τιμή - 435 -300 = 715

2 ώρες πριν, Nikoleo είπε

Για να παρετε τους ποντους επρεπε η πληρωμη να γινει ηλεκτρονικα ή στο καταστημα ή δε παιζει ρολο;

Δεν παίζει ρόλο. Απλά στο κατάστημα γίνεται αμέσως και μπορείς να εξαργυρώσεις άμεσα (πχ. αν θες να πάρεις και κάτι άλλο).

1 ώρα πριν, ithan είπε

Καλημέρα στην ομάδα, μήνυμα σε mail, με τα δικαιολογητικά κτλ, πριν απο μια βδομάδα και ακόμα τπτ.Αγορά 65αρας,σκέφτομαι οτι επειδή ειναι περισσότερα τα χρήματα επιστροφής, μπάς και διστάζουν, δεν είναι και λίγο να σου γυρνάνε σχεδόν 500€,αφού είναι δουλεμένα με ιδρώτα, στα χωράφια τους. Α ρε που.... αααα που θέλουν.Μια ερώτηση, όταν γράφουν κάποιοι φίλοι μήνυμα στο messenger, εννοουν μέσω fb ή έχει το app της εθνικής messenger, διότι η πληρωμή έγινε απο άτομο της οικογένιας μου, οπότε δεν το έχω το app. 

Οχι απο app. Στο messenger, θα στείλεις μήνυμα σε ibank.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 1,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

"Οι ποντοι ΔΕΝ πιστωθηκαν μεχρι και 14-5-2021"

Ενα τοπικ που στις 11 ημερες που κρατησε με ενεργη την προσφορα στις διαφορες μορφες της, ξεπερασε τα 800 σχολια! Αυτο τα λεει ολα απο μονο του. Οπως καταλαβαμε και ειπαμε πολλοι μεσα σε ολε

Ήμασταν τυχεροί γιατί συνδυάστηκαν προσφορές από ανεξάρτητα κανάλια πώλησης, δεν ήταν κράχτης μόνο από έναν. Είχαμε: 1) Τέλος "εκπτώσεων" και προσπάθεια να σπρώξουν ότι μπορούν τα ΜΜ με δωρο

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και μένα μπήκαν σήμερα, είχα στείλει fb χτες, δεν ξέρω αν αυτό ήταν που βοήθησε, Τέλος καλό, όλα καλά, εύχομαι και στους υπόλοιπους να μπουν γρήγορα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 λεπτά πριν, svach είπε

Και μένα μπήκαν σήμερα, είχα στείλει fb χτες, δεν ξέρω αν αυτό ήταν που βοήθησε, Τέλος καλό, όλα καλά, εύχομαι και στους υπόλοιπους να μπουν γρήγορα

Αυτο ειναι φιλε μου. Εχω περιπου 10 ημερες που εστειλα email και τιποτα.

Μολις εστειλα στο fb την αλλη μέρα μπηκαν. Οποτε μαλλον ήταν θεμα της τραπεζας και οχι των media markt.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σήμερα μπήκαν και σε εμένα μετά από επικοινωνία μέσω messenger.

Η εξαργύρωση πόντων γίνεται μόνο στα συνεργαζόμενα καταστήματα που γράφει στο site σωστά;

Ήθελα να κάνω μια ακριβούτσικη αγορά από vodafone αλλά δυστυχώς δεν είναι μέσα σε αυτές που αναφέρονται.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Darthvader είπε

1450 ήταν η τιμή - 435 -300 = 715

Ωπ, σωστά, έχεις δίκιο, λάθος μου!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μένα μπήκαν κάποια στιγμή σήμερα, μετά από email πριν 10 μέρες και messenger χθες...

Επεξ/σία από noble
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Επιβεβαιώνω ότι μπήκαν σήμερα οι χρωστούμενοι πόντοι, με επικοινωνία διάμεσο e-mail και της φόρμας επικοινωνίας της Εθνικής, στην οποία εχθές έλαβα τυπική απάντηση "γνωρίζουμε το θέμα σας και εργαζόμαστε σκληρά για την επίλυση του."

Απλώς να σημειώσω το ότι τελικώς έπραξαν τα αυτονόητα δεν αναιρεί με μονοκοντυλιά την κάκιστη εντύπωση που δημιουργήθηκε με το εν λόγω ζήτημα. Προσωπικά θα το σκεφτώ δύο φορές στην αξιοποίηση προσφορών go4more μεγάλων αγορών έναντι αντίστοιχων προωθητικών ενεργειών άλλων τραπεζών.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και σε εμένα μπήκαν, χωρίς να χρειαστεί να επικοινωνήσω μαζί τους.

Άρα μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος, εκτός αν χρωστάνε ακόμα σε κανέναν

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Και σε εμένα μπήκαν, χωρίς να χρειαστεί να επικοινωνήσω μαζί τους.

Άρα μήπως πρέπει να αλλάξει ο τίτλος, εκτός αν χρωστάνε ακόμα σε κανέναν

Χρωστάνε.. ψυχική οδύνη!!!

• Like 1
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μου εστειλαν αυτο:

Καλημέρα σας, Σε απάντηση σχετικού αιτήματός σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, η πίστωση πόντων go4more από ενέργειες που αφορούν σε επιβράβευση συγκεκριμένων προϊόντων, πραγματοποιείται κατόπιν παραλαβής αρχείου που μας προωθεί η συνεργαζόμενη επιχείρηση (εν προκειμένω η Media Markt) και το οποίο περιλαμβάνει τις συναλλαγές προς επιβράβευση. Βρισκόμαστε σε επικοινωνία με την επιχείρηση για να διευκρινίσουμε τον λόγο που δεν συμπεριλήφθηκε η συγκεκριμένη συναλλαγή σας στο αρχείο που λάβαμε. Ωστόσο, και καθώς επιβεβαιώσαμε ότι δικαιούστε τους επιπλέον πόντους, σας αποδόθηκαν ήδη στον go4more λογαριασμό σας. Μπορείτε να δείτε το νέο σας διαθέσιμο υπόλοιπο καθώς και αναλυτικά το ιστορικό των συναλλαγών σας μέσω της ιστοσελίδας του προγράμματος www.go4more.gr ή και μέσω της εφαρμογής για κινητά τηλέφωνα go4more app. Λυπούμαστε για την αναστάτωση και παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση. Με εκτίμηση, η ομάδα του go4more.

Αρα φταίνε τα mediamrkt τελικά? Γιατί δεν λένε οτι φταίει ο ΟΤΕ να τελειώνουμε? 😁

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

και σε μένα

"Σε απάντηση σχετικού αιτήματός σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, η πίστωση πόντων go4more από  ενέργειες που αφορούν σε επιβράβευση συγκεκριμένων προϊόντων, πραγματοποιείται κατόπιν παραλαβής αρχείου που μας προωθεί η συνεργαζόμενη επιχείρηση (εν προκειμένω η Media Markt) και το οποίο περιλαμβάνει τις συναλλαγές προς επιβράβευση. Βρισκόμαστε σε επικοινωνία με την επιχείρηση για να διευκρινίσουμε τον λόγο που δεν συμπεριλήφθηκε η συγκεκριμένη συναλλαγή σας στο αρχείο που λάβαμε. Ωστόσο, και καθώς επιβεβαιώσαμε ότι δικαιούστε τους επιπλέον πόντους, σας αποδόθηκαν ήδη στον go4more λογαριασμό σας.

Μπορείτε να δείτε το νέο σας διαθέσιμο υπόλοιπο καθώς και αναλυτικά το ιστορικό των συναλλαγών σας μέσω της ιστοσελίδας του προγράμματος www.go4more.gr ή και μέσω της εφαρμογής για κινητά τηλέφωνα go4more app.

Λυπούμαστε για την αναστάτωση και παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Με εκτίμηση, η ομάδα του go4more"

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μα τι αρχείο και ιστορίες εν έτη 2021?

Κανονικά αυτό θα έπρεπε να γίνεται αυτόματα, αν φυσικά πληρώσει κάποιος για να ενωθούν τα συστήματα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ακόμη περιμένω να πιστωθούν οι πόντοι................αξίας €600+, μετά απο αγορά στο κατάστημα με χρεωστική κάρτα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Insead είπε

Ακόμη περιμένω να πιστωθούν οι πόντοι................αξίας €600+, μετά απο αγορά στο κατάστημα με χρεωστική κάρτα.

Κάπου είχα διαβάσει οτι υπάρχει όριο 500€ αν θυμάμαι καλά. Διορθώστε με αν κάνω λάθος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.