Προς το περιεχόμενο
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΑΔΑ , ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ , ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάποιος που να το έχει κάνει και να μπορεί να μας πει τη γνώμη του? Το συγκεκριμένο ξεκίνησε από πέρυσι να υφίσταται και επειδή ενδιαφέρομαι πολύ για να κάνω αίτηση μόλις ανοίξουν οι αιτήσεις τον Μάιο , οποιαδήποτε συμβουλή ή γνώμη από όσους το ξεκίνησαν πέρυσι ή από όσους έχουν ακούσει κάτι θα ήταν πολύ χρήσιμη.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο μεταπτυχιακό, με εξαιρετικά μαθήματα και επισκέπτες καθηγητές . Σας Υ.Δ και ακαδημαικος υπότροφος στο παδα σου λέω δοκιμασε το με τα χιλια

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

@Ribopaido Είδα το πρόγραμμα σπουδών και όντως μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα τους και το προτιμώ με χίλια από καποδιστριακό και ΠΑΠΕΙ . Επειδή δεν έχω το lower αλλά έχω εργασιακή εμπειρία 2 χρόνων και συστατικές επιστολές από 2 καθηγητές ,  πιστεύεις θα με απορρίψουν λόγω lower? 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, georgem1966 είπε

@Ribopaido Είδα το πρόγραμμα σπουδών και όντως μου αρέσουν πολύ τα μαθήματα τους και το προτιμώ με χίλια από καποδιστριακό και ΠΑΠΕΙ . Επειδή δεν έχω το lower αλλά έχω εργασιακή εμπειρία 2 χρόνων και συστατικές επιστολές από 2 καθηγητές ,  πιστεύεις θα με απορρίψουν λόγω lower? 

Γενικά το μετράνε αρκετά , αλλα επειδη δεν το έχεις αν τους καλύπτουν τα υπολοιπα απλα θα σε εξετασουν προφορικα στα αγγλικα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

όταν λες θα με εξετάσουν προφορικά , εννοείς στην ορολογία του επαγγέλματος ή γενικές γνώσεις ?

να προσθέσω ότι έχω πιστοποίηση Β1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, georgem1966 είπε

όταν λες θα με εξετάσουν προφορικά , εννοείς στην ορολογία του επαγγέλματος ή γενικές γνώσεις ?

να προσθέσω ότι έχω πιστοποίηση Β1

Εξετάζουν την γενικη ορολογια της Επιστήμης ναι. Μην αγχωνεσαι ευκολα ειναι

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.