Προς το περιεχόμενο

Παίρνεις 3 πληρώνεις 1 @mastihashop(Για σημερα μονο 1/4) [ΤΕΛΟΣ]


exitpc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν πήρα τσίχλες που ήθελα και ήταν το πρώτο μαζί με το λικέρ που σκέφτηκα... Φαίνονται πολύ ωραία, άντε, καλοφάγωτα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω τα παρέλαβα από acs... Τεράστιο κουτί (νόμιζα θα μου τα έστελναν σε δύο) και είχε μέσα 10 χάρτινες σακούλες μικρές (πήρα μπόλικα αλκοολούχα σε μικρά μπουκαλάκια και κάτι κρέμες) και 3 μεγάλες, μάλλον για τα λικέρ του λίτρου... Τα έβαλαν γιατί υπέθεσαν , σωστά, ότι τα περισσότερα ήταν για δωράκια. Από ημερομηνίες λήξης έχει κάτι υποβρύχια που λήγουν το καλοκαίρι και καραμέλες που λήγουν το '23 (όλα τα υπόλοιπα στο ενδιάμεσο)

Η διεύθυνση αποστολής είναι από Χίο και μένω Ροδόπη... Θεωρώ ήρθαν γρήγορα

ΥΓ: με τέτοιες τιμές νιώθω σαν να τους έκλεψα

ΥΓ 2: πήρα μέχρι και γλυκό τριαντάφυλλο... Εξεπλάγην ευχάριστα, απλά φοβερό!!!

Και πάλι ευχαριστούμε για την ενημέρωση της προσφοράς

Επεξ/σία από taftaf
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους επειδή έχουν καθυστερήσει, μου είπαν ότι αρχές της επόμενης βδομάδας θα παραλάβω γιατί παραδίδουν οι ίδιοι οι πωλητές, όχι εταιρία courier. Μιλάω για Αθήνα παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Σε τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους επειδή έχουν καθυστερήσει, μου είπαν ότι αρχές της επόμενης βδομάδας θα παραλάβω γιατί παραδίδουν οι ίδιοι οι πωλητές, όχι εταιρία courier. Μιλάω για Αθήνα παντα

Ούτε εγώ έχω παραλάβει ακόμα και αν παραδώσουν απο Δευτέρα μιλάμε για 12+ ημερολογιακές ημέρες απο τις 2-4 εργάσιμες που δίνουν ως παράδοση. Αν δεν μπορούν να παραδώσουν στην αναγραφόμενη μόνοι τους να αναθέσουν τα υπόλοιπα σε κούριερ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lnoldori είπε

Και εγώ περιμένω ακόμα, βέβαια έχω βάλει αντικαταβολή αλλά πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω αυτό το αρωματικό λικεράκι, πως και πως το περιμένω.

Κι εγω αυτο περιμενα και οντως ειναι πολυ καλο....κρυο ειναι ακομα καλυτερο.

Ενα σφηνακι μετα το φαγητο σαν χωνευτικο.;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...