Προς το περιεχόμενο

[GPU] VGA MSI GeForce® GTX 1660 Super 6GB AERO ITX @JMCTech 242.55 (με μεταφορικά +3ε για αντικαταβολή) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΛΑΘΟΣ]


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.jmctech.gr/product/vga-msi-geforce-gtx-1660-super-6gb-aero-itx-oc-v809-3262r/?ref=bestprice.gr&__bpgid=ekchJCZJYkY0SSwxWVFBLW9+RGhPeQ==

8 - 14 ημέρες

Δεν γράφω πολλά για να προλάβει όποιος θέλει

237,55 με παραλαβή απο το κατάστημα , φαντάζομαι κανείς δεν θα μπορεί εκτός αν ανοίξουν μέχρι τότε

242.55 με μεταφορικά

245.55 με αντικαταβολή

215ε χαμηλότερη τιμή σύμφωνα με το best price τον Οκτώβρη πριν αρχίσει ο χαμός , για νωρίτερα δεν γνωρίζω

Edit :

Συγνώμη αν λείπει κάτι απο το ποστ αλλά προχθές πήγα να ανοίξω ένα αντίστοιχο και μέχρι να βάλω όλες τις τιμές είχε τελειώσει :(

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το δα καν απ εδώ μπήκα best price και παράγγειλα χωρίς καν να δω τι πήρα . Άντε να δούμε μην μας πέσει κάνα προτάριλιατικο 

Επεξ/σία από koukis hlias
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τιμή και απο εκεί πρόσφατα αγόρασα cpu που είχε περιθώριο 30 ημερών, στο ιστορικό χαμηλό του και παρέλαβα σε 3 εβδομάδες. Μηδαμινο το ρίσκο με αντικαταβολή και καλή προσφορά βάση της σημερινής πραγματικότητας.

(να φανταστείς κάποιοι που έφτιαχναν vfm pc για wow πήγαν και αγόρασαν 1080 :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nickol-us είπε

Μια χαρά τιμή και απο εκεί πρόσφατα αγόρασα cpu που είχε περιθώριο 30 ημερών, στο ιστορικό χαμηλό του και παρέλαβα σε 3 εβδομάδες. Μηδαμινο το ρίσκο με αντικαταβολή και καλή προσφορά βάση της σημερινής πραγματικότητας.

(να φανταστείς κάποιοι που έφτιαχναν vfm pc για wow πήγαν και αγόρασαν 1080 :P)

Εδώ σκέφτομαι και εγώ να πάρω μία απλά για backup

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσίμπησα και εγω μία...τώρα αν είναι Πρωταπριλιά καλα μας την έφερε... :)

Αν είναι όμως όντως...κάποιοι πριν κάποιες μέρες κάτι λέγαν για μια κακιά MSI...κτλ (και εγώ λίγο μαζί...)....τώρα

 

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος η 1660

Λυπούμαστε, το προϊόν "VGA MSI GeForce® GTX 1660 Super 6GB AERO ITX OC V809-3262R" έχει εξαντληθεί. Παρακαλούμε, επεξεργαστείτε το καλάθι σας και δοκιμάστε ξανά. Ζητούμε συγγνώμη για οποιαδήποτε ταλαιπωρία προκλήθηκε.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, petran91 είπε

TS αν δεν είναι κανένα λάθος (που βλέπω να τρώμε φόλα σίγουρα), με έσωσες. Πρόλαβα και έριξα μία. Θενξ.

Εύχομαι να μην είναι ρε παιδιά , το πέρασα και εγώ αυτό με την κάρτα και έχω αφήσει κάποιες ειδοποιήσεις να μου έρχονται απλά να ενημερώνω εδώ αν προλαβαίνω.

Μακάρι να σας έρθουν να τις χαρείτε και ελπίζω να μην τις δούμε εδώ σε αγγελίες με τις γνωστές τιμές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...