Προς το περιεχόμενο

σκουπα ρομποτ


margarita2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας. ενδιαφερομαι να παρω μια σκουπα ρομποτ γιατι στο σπιτι εχω γατο και πρεπει να σκουπιζω καθημερινα λογω τριχων αλλα πιο πολυ γιατι σκορπαει την αμμο του στο σπιτι.. αυτο οπως καταλαβαινετε πρεπει να γινεται καθημερινα κατι που ειναι δυσκολο με την κλασσικη σκουπα..οσοι εχετε κατοικιδια ή εχετε αγορασει τετοιες σκουπες, ποια θα μου προτεινατε; θα προτιμουσα να κανει και σφουγγαρισμα αλλα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι 2 σε 1.. εχω βρει την Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P με Wi-Fi Black που εχει καλες κριτικες..ποια η γνωμη σας; την εχει καποιος που εχει κατοικιδια; ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margarita2 είπε

καλησπερα σας. ενδιαφερομαι να παρω μια σκουπα ρομποτ γιατι στο σπιτι εχω γατο και πρεπει να σκουπιζω καθημερινα λογω τριχων αλλα πιο πολυ γιατι σκορπαει την αμμο του στο σπιτι.. αυτο οπως καταλαβαινετε πρεπει να γινεται καθημερινα κατι που ειναι δυσκολο με την κλασσικη σκουπα..οσοι εχετε κατοικιδια ή εχετε αγορασει τετοιες σκουπες, ποια θα μου προτεινατε; θα προτιμουσα να κανει και σφουγγαρισμα αλλα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι 2 σε 1.. εχω βρει την Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P με Wi-Fi Black που εχει καλες κριτικες..ποια η γνωμη σας; την εχει καποιος που εχει κατοικιδια; ευχαριστω πολυ!

Ακριβώς ίδια περίπτωση και ίδια σκούπα. Την προτείνω. Είναι σωσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά θα είσαι με την Xiaomi.

Αν το σπίτι δεν ειναι τεράστιο, την βάζεις δύο φορές τη μέρα και είσαι κυριλέ. Το επιβεβαιώνει και ο μαλακοβιόλης εδώ:

Screenshot_20210402-231442_Gallery.jpg

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεσαι κυριως για σκουπισμα, ισως η Xiaomi Mi 1C Σκούπα Ρομπότ να συμφερει περισσότερο. Την εχω καποιους μηνες τωρα, και απορω πως ζουσα χωρις αυτη, με 3 σκυλια στο σπιτι 🙄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 3 γάτες στο σπίτι, έχω να πω:

- καταρχας, κλειστή τουαλέτα γάτας για να μην σκορπάει δεξιά κι αριστερά άμμο. Επίσης κρυσταλλική άμμο αντί της πούδρας.

- δεν ξέρω ποσό μεγάλο σπίτι έχεις, αλλά μια σκούπα stick με 1-2 φορες τη μέρα απο 10 λεπτά κάνει δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tasanton είπε

Με 3 γάτες στο σπίτι, έχω να πω:

- καταρχας, κλειστή τουαλέτα γάτας για να μην σκορπάει δεξιά κι αριστερά άμμο. Επίσης κρυσταλλική άμμο αντί της πούδρας.

- δεν ξέρω ποσό μεγάλο σπίτι έχεις, αλλά μια σκούπα stick με 1-2 φορες τη μέρα απο 10 λεπτά κάνει δουλειά.

κλειστη τουαλετα εχω αλλα οσο να ναι κολλαει στα πατουσακια του..κρυσταλλικη εχω δοκιμασει και δεν μου αρεσαν οσες δοκιμασα μυριζε..θελω να την βαζω οσο λειπω απο το σπιτι και ειμαι δουλεια..η στικ ειναι ιδια με την κλασσικη δεν αλλαζει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ψαχνω και εγω να αγορασω μια τετοια σκουπα,καθως εχω 2 σκυλια που μαδανε αρκετα,και ενα γατι που επισης αφηνει πραμα.

Ειναι η ιδια σκουπα που ο κωτσος την εχει 200 ευρω πανω απο το skroutz?
Θα βολευε πολυ να την παρω με δοσεις,αλλα βλεπω οτι η φθηνη xiaomi essentials στον κλεφτοβολο εχει οσο η pro στο skroutz.

wtf..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Παιδες ψαχνω και εγω να αγορασω μια τετοια σκουπα,καθως εχω 2 σκυλια που μαδανε αρκετα,και ενα γατι που επισης αφηνει πραμα.

Ειναι η ιδια σκουπα που ο κωτσος την εχει 200 ευρω πανω απο το skroutz?
Θα βολευε πολυ να την παρω με δοσεις,αλλα βλεπω οτι η φθηνη xiaomi essentials στον κλεφτοβολο εχει οσο η pro στο skroutz.

wtf..

ναι η ιδια ειναι γιατι και εγω ηθελα δοσεις..εχει ομως και στα σκρουτζομαγαζα με ατοκες δοσεις..βαλτε στα φιλτρα να σας βγαζει καταστηματα με ατοκες δοσεις..την εχουν αρκετα

Επεξ/σία από margarita2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, margarita2 είπε

ναι η ιδια ειναι γιατι και εγω ηθελα δοσεις..εχει ομως και στα σκρουτζομαγαζα με ατοκες δοσεις..βαλτε στα φιλτρα να σας βγαζει καταστηματα με ατοκες δοσεις..την εχουν αρκετα

Εχεις δε αν παιζει  άνευ πιστωτικης;Ευχαριστω,θα ριξω μια ματια.
την εχεις παρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, StamTheMan είπε

Εχεις δε αν παιζει  άνευ πιστωτικης;Ευχαριστω,θα ριξω μια ματια.
την εχεις παρει;

δεν την εχω παρει ακομα γιατι ειμαι αναμεσα σε αυτη της xiaomi και στις roborock..νομιζω και αυτες της xiaomi ειναι απλα πιο καλες απ οτι φαινεται..χωρις πιστωτικη δεν εχει οχι..μονο πλαισιο κωτσοβολος και τετοια κανουν χωρις πιστωτικη αλλα δεν ειναι ατοκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, margarita2 είπε

μονο πλαισιο κωτσοβολος και τετοια κανουν χωρις πιστωτικη αλλα δεν ειναι ατοκο

Δε με ενοχλει το εντοκο,με ενοχλει οτι ειναι πολυ πιο ακριβα τα προιοντα εκει.

Καλλιο να το παρω κατευθειαν απο σκρουτζ τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Δε με ενοχλει το εντοκο,με ενοχλει οτι ειναι πολυ πιο ακριβα τα προιοντα εκει.

Καλλιο να το παρω κατευθειαν απο σκρουτζ τοτε.

ναι δεν συμφερει..ειναι στα 500 ευρω απο κει..αν ειναι να δωσω τοσα να παρω κατι αλλο καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, margarita2 είπε

ναι δεν συμφερει..ειναι στα 500 ευρω απο κει..αν ειναι να δωσω τοσα να παρω κατι αλλο καλυτερο

Με τοσα..παιρνω καθαριστρια :P 

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ειπωθεί απευθείας το όνομα του καταστήματος, αλλά το κατάστημα "Ρωτήστε τον Αδαμ(καντε αγγλική μεταφραση)" δίνει δύο χρόνια εγγύηση αντιπροσωπείας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2021 στις 9:33 ΜΜ, margarita2 είπε

καλησπερα σας. ενδιαφερομαι να παρω μια σκουπα ρομποτ γιατι στο σπιτι εχω γατο και πρεπει να σκουπιζω καθημερινα λογω τριχων αλλα πιο πολυ γιατι σκορπαει την αμμο του στο σπιτι..

Να ξέρεις ότι καλή επιλογή όπως προαναφέρθηκε είναι και μιά καλή, ελαφριά σκούπα stick. Με 5-10 λεπτά στοχευμένου σκουπίσματος την ημέρα θα δείς τεράστια διαφορά. Η σημαντική διαφορά είναι ότι μπορείς να κάνεις και τα έπιπλα.

Για την άμμο για γάτες να αγοράσεις κλειστή λεκάνη άμμου για να μήν πετάγεται μεγάλη ποσότητα εκτός.

Αν έχεις καταλήξει ότι αυτό που χρειάζεσαι είναι ρομποτική σκούπα, η Xiaomi Mii Mop Pro είναι πολύ καλή για τα λεφτά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...