Προς το περιεχόμενο

AMD RYZEN 7 3700X BOX 254€ [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω ανοιξει το link γιατι δεν ξερω απο που ειναι αλλα λογικα εννοεις τα δυο καταστηματα που φαινονται στο skroutz.

https://www.skroutz.gr/s/19344938/AMD-Ryzen-7-3700X-Box.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν εχω ανοιξει το link γιατι δεν ξερω απο που ειναι αλλα λογικα εννοεις τα δυο καταστηματα που φαινονται στο skroutz.

https://www.skroutz.gr/s/19344938/AMD-Ryzen-7-3700X-Box.html

Mε mouse over πριν πατησεις ενα λινκ, το βλεπεις κατω στην γραμμη καταστασης.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν εχω ανοιξει το link γιατι δεν ξερω απο που ειναι αλλα λογικα εννοεις τα δυο καταστηματα που φαινονται στο skroutz.

https://www.skroutz.gr/s/19344938/AMD-Ryzen-7-3700X-Box.html

Το λινκ ειναι για την σελιδα του μαγαζιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Στο google και τα 2 καταστήματα έχουν πολύ χάλια κριτικές και με βάζει σε σκέψεις!

Βάλε πληρωμή με αντικαταβολή, τι έχεις να χάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, zio10 είπε

Από κινητό μπορούμε;

Απο tablet δεν γινοταν να το κανω αυτο που μου ειπε ο matrixxx και γι'αυτο εγραψα αυτο που εγραψα στο 2ο post. 

Απο κινητο δεν γνωριζω αν γινεται αλλα απο το pc με το ποντικι γινεται οπως ειπε....απλα πας τον κερσορα πανω και το βλεπεις στην γραμμη καταστασης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, LaMereda είπε

Βάλε πληρωμή με αντικαταβολή, τι έχεις να χάσεις;

Χρονο.

Καλλιστα μπορουν να σε εχουν στο περιμενε για κανα διμηνο και βαλε...καθε 15 μερες μπορουν να λενε το τροπαριο οτι περιμενουν στο επομενο 15ημερο, κλπ.

Δεν λεω για τα συγκεκριμενα μαγαζια, δεν τα ξερω, αλλα μου εχει τυχει 2-3 φορες σε φθηνα σκρουτζομαγαζα και απο τοτε σταματησα το αθλημα, καλυτερα λιγο πιο ακριβα και σχετικα "σιγουρα" (οσο γινεται βεβαιως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, nek4d είπε

Χρονο.

Καλλιστα μπορουν να σε εχουν στο περιμενε για κανα διμηνο και βαλε...καθε 15 μερες μπορουν να λενε το τροπαριο οτι περιμενουν στο επομενο 15ημερο, κλπ.

Δεν λεω για τα συγκεκριμενα μαγαζια, δεν τα ξερω, αλλα μου εχει τυχει 2-3 φορες σε φθηνα σκρουτζομαγαζα και απο τοτε σταματησα το αθλημα, καλυτερα λιγο πιο ακριβα και σχετικα "σιγουρα" (οσο γινεται βεβαιως).

Ε καλά. Επεξεργαστής ειναι. Δεν ειναι κάτι τρομερό που δεν ζεις χωρις αυτο. Στην τελική δεν ειναι σε κάποιο απόμερο βουνό το μαγαζί. Αττική είναι. Απο Δευτέρα παει όποιος φοβάται και είναι στην Αττικη και τον παραλαμβάνει ο ίδιος ή παίρνει τηλέφωνο για επιβεβαίωση αν τον έχουν.

Οι μισές αρνητικές κριτικές στο skroutz (ανάμεσα σε 100αδες θετικές) αφορούν καθυστέρηση παράδοσης...εξαιτίας της Courier!!! Ε και είσαι μαγαζί ε και κάνεις συνεργασία με τις πιο γνωστές courier και στο τέλος αξιολογούν αρνητικά το μαγαζί ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η COURIER!!!! Ένα έλεος κάπου. Δεν πάει το μυαλό τους οτι πρέπει να αξιολογήσουν την Courier!!!

Σαν κάτι τύπους που παραγγέλνουν απο Κίνα, τα ΕΛΤΑ καθυστερούν τις παραδόσεις μήνες και πάνε και βάζουν αρνητικές αξιολογήσεις στον πωλητή ή κανουν dispute παρότι παρέλαβαν με αργοπορία. Τόσο μυαλό!  

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ε καλά. Επεξεργαστής ειναι. Δεν ειναι κάτι τρομερό που δεν ζεις χωρις αυτο. Στην τελική δεν ειναι σε κάποιο απόμερο βουνό το μαγαζί. Αττική είναι. Απο Δευτέρα παει όποιος φοβάται και είναι στην Αττικη και τον παραλαμβάνει ο ίδιος ή παίρνει τηλέφωνο για επιβεβαίωση αν τον έχουν.

Οι μισές αρνητικές κριτικές στο skroutz (ανάμεσα σε 100αδες θετικές) αφορούν καθυστέρηση παράδοσης...εξαιτίας της Courier!!! Ε και είσαι μαγαζί ε και κάνεις συνεργασία με τις πιο γνωστές courier και στο τέλος αξιολογούν αρνητικά το μαγαζί ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η COURIER!!!! Ένα έλεος κάπου. Δεν πάει το μυαλό τους οτι πρέπει να αξιολογήσουν την Courier!!!

Σαν κάτι τύπους που παραγγέλνουν απο Κίνα, τα ΕΛΤΑ καθυστερούν τις παραδόσεις μήνες και πάνε και βάζουν αρνητικές αξιολογήσεις στον πωλητή ή κανουν dispute παρότι παρέλαβαν με αργοπορία. Τόσο μυαλό!  

Κοίτα να δείς θα συμφωνήσω αλλά και θα διαφωνήσω ταυτόχρονα , να φροντίσει το μαγαζί να πάει σε κάποιον ποιο αξιόπιστο courrier.

Έκανα παραγγελία τον προηγούμενο μήνα έναν επεξεργαστή ετοιμοπαράδοτο , έκανα άρνηση παραλαβής στις 13 ημέρες ενώ τον είχα πληρωμένο και σε επικοινωνία μαζί τους ενώ φαινόταν η άρνηση παραλαβής μου είπα ότι η επιστροφή ποσού θα γίνει όταν επιστρέψει το προϊόν πίσω.

Μου έβαλαν τα λεφτά πίσω 22 ημέρες μετά την ημερομηνία αγοράς , δεν μπήκα να βάλω αρνητική με την λογική που έχεις και εσύ αλλά οκ προσωπικά δεν θα αγοράσω ξανα απο εκεί

acs.png.480753a0769894cf8b6fdef461f1b250.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...