Προς το περιεχόμενο

Videos Αυτοκινήτων - Reviews , Παρουσιάσεις, Moose test κτλ.


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5 merc ο πρόεδρος στο συνεργείο ταυτόχρονα… κ έμεινε και στο 6ο από αυτόματο κιβώτιο, ο tsofras ακούει; 😂

 

Κ μιλαμε για άνθρωπο που εχει state of the art μοντελα κ εχει σκασει 5 μυρια συνολο στη merc και εχει και να δινει για οτι προκυπτει... Σκεφτειτε το δικο μου rage μόλις το είχα ξεχρεωσει και ουτε 1 μηνα απο τη λήξη της "εγγυησης"...

 

 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, paylidis είπε

5 merc ο πρόεδρος στο συνεργείο ταυτόχρονα… κ έμεινε και στο 6ο από αυτόματο κιβώτιο, ο tsofras ακούει; 😂

 

Κ μιλαμε για άνθρωπο που εχει state of the art μοντελα κ εχει σκασει 5 μυρια συνολο στη merc και εχει και να δινει για οτι προκυπτει... Σκεφτειτε το δικο μου rage μόλις το είχα ξεχρεωσει και ουτε 1 μηνα απο τη λήξη της "εγγυησης"...

 

 

Να πάει να πάρει yaris να βρεί την υγειά του :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Να πάει να πάρει yaris να βρεί την υγειά του :D

Το cross κιολας να ειναι και "suv" χαχαχαχχα

ή οπως ειχε πει και ο αθανατος βασιλης στο παρακατω:

Δεν έπαιρνα ένα Datsun να κάνω κι εγώ τη δουλειά μου σαν άνθρωπος

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, aris_rom είπε

Πολύ μακρύ δεν είναι βρε παίδες; 🙄

4,687 μέτρα από 4,367 του 308, και 4,055 του 208. Το 508 είναι λίγο μεγαλύτερο στα 4,750μ. 

Το 2008 4,300μ το 3008 είναι 4,447 μ, το 5008 4,64. Παράξενο που είναι μεγαλύτερο από το 5008 βασικά, και τόσο κοντά στο 508.

Όμορφο πάντως στα μάτια μου, πιο ωραίο από 3008 θαρρώ (προφανώς βέβαια δεν θα το πλησιάσει σε πωλήσεις), και σίγουρα πιο όμορφο από το 508 που είναι τέρμα βαρετό.

Επεξ/σία από Papakaliati
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Papakaliati είπε

4,687 μέτρα από 4,367 του 308, και 4,055 του 208. Το 508 είναι λίγο μεγαλύτερο στα 4,750μ. 

Το 2008 4,300μ το 3008 είναι 4,447 μ, το 5008 4,64. Παράξενο που είναι μεγαλύτερο από το 5008 βασικά, και τόσο κοντά στο 508.

Όμορφο πάντως στα μάτια μου, πιο ωραίο από 3008 θαρρώ (προφανώς βέβαια δεν θα το πλησιάσει σε πωλήσεις), και σίγουρα πιο όμορφο από το 508 που είναι τέρμα βαρετό.

Είναι το ξαδερφάκι του Citroën C5X.

Το περίεργο είναι ότι εκτος του οτι ανήκουν στην ίδια κατηγορία, μοιάζουν και αρκετά. 

Ίσως να απευθύνονται σε άτομα με διαφορετικές προτεραιότητες.

Άνεση και πρακτικότητα για C5X, οδηγική συμπεριφορά και tech χαρακτηριστικά για 408.

Αλλά και τα 2 για Ελλάδα είναι ακριβά.

Επεξ/σία από Peugeot208
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Peugeot208 είπε

Είναι το ξαδερφάκι του Citroën C5X.

Το περίεργο είναι ότι εκτος του οτι ανήκουν στην ίδια κατηγορία, μοιάζουν και αρκετά. 

Ίσως να απευθύνονται σε άτομα με διαφορετικές προτεραιότητες.

Άνεση και πρακτικότητα για C5X, οδηγική συμπεριφορά και tech χαρακτηριστικά για 408.

Αλλά και τα 2 για Ελλάδα είναι ακριβά.

Γερμανία το Citroen ξεκινά από 36κ. Βέβαια και το 3008, τιμή στο σάιτ πλέον λέει από 33κ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...