Προς το περιεχόμενο

Videos Αυτοκινήτων - Reviews , Παρουσιάσεις, Moose test κτλ.


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, Peugeot208 είπε

Πάντοτε μου άρεσαν εμφανισιακά τα Tucson, όπως και αυτό.

Το συγκεκριμένο το θεωρώ overal μέτριο σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Το δυνατό του σημείο, βεβαια, είναι η τιμή του.

Οπότε, ναι. Είναι vfm. Υπό την προϋπόθεση ότι δεν θα το χαντακώσουν οι απαράδεκτες αντιπροσωπείες τους.

Αν όμως ψάχνεις το κάτι παραπάνω υπάρχουν καλύτερες προτάσεις.

Υ.Γ. 1: ΟΚ, οι Κορεάτες πάντα είχαν τσιμπημένες καταναλώσεις, αλλά 9+ σε μεικτό κύκλο είναι πάρα πολλά.

Αστικό είπε 9  7.5 μεικτό νομίζω

Οκ 180 άλογα είναι αυτά οπότε πεινανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σλοβακικά παιδιά δυστυχώς δεν γνωρίζω, αλλά θα αρχίσουν σιγά σιγά να ανεβαίνουν και αγγλόφωνα βίντεο πιστεύω, οπότε μέχρι τότε ας πάρουμε απλά μια γεύση...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Christos Vvs είπε

Σλοβακικά παιδιά δυστυχώς δεν γνωρίζω, αλλά θα αρχίσουν σιγά σιγά να ανεβαίνουν και αγγλόφωνα βίντεο πιστεύω, οπότε μέχρι τότε ας πάρουμε απλά μια γεύση...

'Η ο τύπος είναι νάνος ή πραγματικά πίσω είναι αεροδρόμιο για τα δεδομένα της κατηγορίας.

Όμορφο, και ωραίο touch οι αεραγωγοί πίσω, νομίζω κανένα άλλο της κατηγορίας δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, tasos30 είπε

'Η ο τύπος είναι νάνος ή πραγματικά πίσω είναι αεροδρόμιο για τα δεδομένα της κατηγορίας.

Όμορφο, και ωραίο touch οι αεραγωγοί πίσω, νομίζω κανένα άλλο της κατηγορίας δεν έχει.

Νάνος δεν είναι αλλά μάλλον δεν είναι και ιδιαίτερα ψηλός . Η νέα πλατφόρμα είναι εντυπωσιακή σε χώρους , εγώ που είμαι 1.83 στο Ibiza καθόμουν πίσω άνετα , όχι μόνο δεν έβρισκαν τα πόδια αλλά είχα σίγουρα και μία παλάμη αέρα. Οπότε αν ο τύπος είναι κοντά στο 1.70 για αυτό βλέπεις τόσο χώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tasos30 είπε

Όμορφο, και ωραίο touch οι αεραγωγοί πίσω, νομίζω κανένα άλλο της κατηγορίας δεν έχει.

Κρατά μικρό καλάθι γιατί κ το καμικ έχει κ κάποιος μου είπε ότι είναι ανενεργοί (στην πρώτη κ μεσαία έκδοση) αν κατάλαβα καλά (δε το έχω δοκιμάσει αλλά εάν ισχύει είναι μέγα fail)

Κατά τα αλλά σαφώς βελτιωμένο. Ελπίζω να βγει και με ΦΑ αν κ με το χώρο αποσκευών που βλέπω το θεωρω χλωμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Ελπίζω να βγει και με ΦΑ αν κ με το χώρο αποσκευών που βλέπω το θεωρω χλωμό...

Είχε γράψει κάποιο παλικάρι εδώ στο forum, ότι στο εξωτερικό που μένει, δημοσιεύματα ανεφεραν πριν λίγο καιρό πως θα φοράει και κινητήρα Φ. Α και σε συνδιασμο με dsg κιβώτιο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, terry308 είπε

Είχε γράψει κάποιο παλικάρι εδώ στο forum, ότι στο εξωτερικό που μένει, δημοσιεύματα ανεφεραν πριν λίγο καιρό πως θα φοράει και κινητήρα Φ. Α και σε συνδιασμο με dsg κιβώτιο... 

αν ισχύει θα αξίζει φουλ... κ εγώ το καμικ θε το ρίσκαρα για αυτόματο αλλά δεν.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε εμένα μου φαίνεται ολόιδιο με το πόλο; Ναι οκ, ίδιο πάτωμα κλπ κλπ, αλλά ρε παίδες αλλάξτε το λίγο εξωτερικά.

Κατά τ άλλα το εσωτερικό ωραίο και ευρύχωρο για την κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, aris_rom είπε

Μόνο σε εμένα μου φαίνεται ολόιδιο με το πόλο; Ναι οκ, ίδιο πάτωμα κλπ κλπ, αλλά ρε παίδες αλλάξτε το λίγο εξωτερικά.

Κατά τ άλλα το εσωτερικό ωραίο και ευρύχωρο για την κατηγορία.

Και το Ibiza ίδιο είναι βασικά facelifts είναι γιατί δεν βγάζει νέα μοντέλα στην 3ετία (τόσο είναι το Ibiza το Polo δεν ξέρω ακριβώς αλλά κάπου εκεί πρέπει να είναι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/5/2021 στις 3:02 ΜΜ, tsofras είπε

Η ηλιοροφή τα σπάει πολύ όμορφο σύνολο 

Δεν ανοίγει όμως η ηλιοροφή. Ωραίο αμάξι πάντως. όντως value for money, 32k αυτοματο τετρακινητο.

Επεξ/σία από Papakaliati
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Papakaliati είπε

Δεν ανοίγει όμως η ηλιοροφή. Ωραίο αμάξι πάντως. όντως value for money, 32k αυτοματο τετρακινητο.

Και το νέο Quasqai ωραίο και κινητήρες της προκοπής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, tsofras είπε

Πανέμορφο το νέο DS4

💕 Από τότε που παρουσιάστηκε , πανέμορφο και μαζεμένο σε σχέση με το ds7 , περίμενε να λανσαριστεί και δες το ζεστά

Επεξ/σία από terry308
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μπαγάσα @tsofras σου βρήκα τη λύση... Και smooth ride για τη μέση σου, και γκάζι αρκετό, και αυτόματο, και με όλα τα συμπράγκαλα πίσω έτοιμα τοποθετημένα. Λίγο μακρύ είναι αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα.

ΟΚ θα δώσεις κάτι παραπάνω αλλά θα είσαι κούκλος...

Thank me later... 😎

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...