Προς το περιεχόμενο

AlphaBank προσπάθεια πληρωμής προς Wind


george1807

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

πριν λίγο έγινε διπλή προσπάθεια πληρωμής προς Wind την οποία δεν έκανα εγώ και ούτε έχω Wind.

Ευτυχώς δεν πέρασε γιατί δεν αποδέχτηκα την πληρωμή και πάγωσα κατεθείαν την κάρτα.

Έχει κανείς άλλος τέτοιο περιστατικό; Μου φαίνεται απίθανο να έχει κάποιος τα στοιχεία της κάρτας μιας και δεν τη χρησιμοποιώ για online συναλλαγές και γενικά προσέχω. Πιο πολύ για κανά bug της Alpha μου κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ειχες βαλει καποια στιγμη παγια εντολη?

10 λεπτά πριν, george1807 είπε

Καλησπέρα,

πριν λίγο έγινε διπλή προσπάθεια πληρωμής προς Wind την οποία δεν έκανα εγώ και ούτε έχω Wind.

Ευτυχώς δεν πέρασε γιατί δεν αποδέχτηκα την πληρωμή και πάγωσα κατεθείαν την κάρτα.

Έχει κανείς άλλος τέτοιο περιστατικό; Μου φαίνεται απίθανο να έχει κάποιος τα στοιχεία της κάρτας μιας και δεν τη χρησιμοποιώ για online συναλλαγές και γενικά προσέχω. Πιο πολύ για κανά bug της Alpha μου κάνει. 

Μηπως ειχες βαλει καποια στιγμη παγια εντολη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TheoAlex50 είπε

Μηπως ειχες βαλει καποια στιγμη παγια εντολη?

Μηπως ειχες βαλει καποια στιγμη παγια εντολη?

Όχι γιατί δεν έχω καν wind. Γενικά πάντως ποτέ δεν έχω βάλει πάγια, τις αποφεύγω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, george1807 είπε

Όχι γιατί δεν έχω καν wind. Γενικά πάντως ποτέ δεν έχω βάλει πάγια, τις αποφεύγω. 

Το προτιμοτερο θα ηταν να επικοινωνησεις αμεσα με την εξυπηρετηση της τραπεζας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Το προτιμοτερο θα ηταν να επικοινωνησεις αμεσα με την εξυπηρετηση της τραπεζας.

Επικοινώνησα, αλλά δεν μπορούν να δουν πως έγινε η προσπάθεια. Μου είπαν να πάρω από Δευτέρα στην εξυπηρέτηση πελατών.

Πάντως μου κάνει εντύπωση η προσπάθεια αυτή, γι'αυτό έγραψα και εδώ μήπως έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία και μήπως έχουν κάποιο τεχνικό πρόβλημα το οποίο στέλνει λανθασμένα myAlphaCode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...