Προς το περιεχόμενο

Μηχανικό πληκτρολογιο cooler master ck550 rgb 43€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sils είπε

Δεν απενεργοποιειται?

Στην κάρτα γραφικών; Όχι, έχω το κλασσικό πρόβλημα του aorus engine της Gigabyte που δεν αναγνωρίζει καν την κάρτα. Οπότε το rgb ήρθε μπλε, και μέχρι να κάνω format και να τύχει να δουλέψει η εφαρμογή, θα μείνει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GreeKar98K είπε

Στην κάρτα γραφικών; Όχι, έχω το κλασσικό πρόβλημα του aorus engine της Gigabyte που δεν αναγνωρίζει καν την κάρτα. Οπότε το rgb ήρθε μπλε, και μέχρι να κάνω format και να τύχει να δουλέψει η εφαρμογή, θα μείνει έτσι.

Για το πληκτρολογιο μαλλον εννοει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, foniki_melitzana είπε

πφφφ... με έκοψε στην πληρωμή :( Λέει μη διαθέσιμο πλέον

Βαζω εξαντληθηκε στον τιτλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, TheoAlex50 είπε

Παζάρι? Νέο αυτό η έχω χάσει επεισόδια? 🤣🤓

2-3 χρονια υπαρχει κατα περιοδους. Ειναι ενα κολπο μαρκετιν, σχετικα καλο κατα την γνωμη μου. 

Μαλιστα ετσι οπως ειναι, αλλοι το αγοραζουν σε καλη τιμη και αλλοι κρατανε τον τζιρο πιο ψηλα για να μπορουν να μπαινουν πιθανον καλυτερες τιμες. :) 

Μερικες φορες βεβαια γελαω με τις τιμες παζαριου, αλλα καποιες (λιγες θα ελεγα, ή και πολυ λιγες) φορες μπορει να βρεις καλη περιπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το πληκτρολογιο το εχω αγορασει εδω και 1.5 χρονο απο Κοτσοβολο και ειναι αρκετα καλο (στα 60 ευρω) .Το μονο θεμα ειναι οτι μου εχουν ξεβαψει στο 1.5 χρονο τα S/D που παταει οταν παιζω και οτι κανει λιγο θορυβο παραπανω. Προφανως στα 40 ευρω δεν εχει ανταγωνιστη αλλα επειδη ειχα και Cherry δεν συγκρινονται ,τα cherry ειναι καλυτερα.

Επεξ/σία από Aias
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...