Προς το περιεχόμενο

Βοηθός λογιστή


akis_skrl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.

Ως βοηθός λογιστή με 0 προυπηρεσία πως μπορεί κάποιος να φτάσει ένα καθαρό μισθό κοντά στα 700 - 750 ευρώ.

Ρωτάω γιατί κάποιος λογιστής μου είπε ότι για να γίνει αυτό θα πρέπει να ασφαλιστώ ως υπάλληλος γραφείου.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πτυχίο Β' τάξεως; Εγώ όταν είχα πρωτοπροσλάβει με Β' τάξεως τους είχα ξεκινήσει από τα 750€ καθαρά για το πρώτο τρίμηνο. Πάντως προσωπικά επ' ουδενί δεν θα ήθελα να είμαι λογιστής στην ειδικότητα και να φαίνομαι απλός υπάλληλος γραφείου — διότι πρέπει να μετράνε τα χρόνια μου για το ΟΕΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Zazula είπε

Έχεις πτυχίο Β' τάξεως; Εγώ όταν είχα πρωτοπροσλάβει με Β' τάξεως τους είχα ξεκινήσει από τα 750€ καθαρά για το πρώτο τρίμηνο. Πάντως προσωπικά επ' ουδενί δεν θα ήθελα να είμαι λογιστής στην ειδικότητα και να φαίνομαι απλός υπάλληλος γραφείου — διότι πρέπει να μετράνε τα χρόνια μου για το ΟΕΕ.

Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ δεν έχω σπουδάσει λογιστική,παρόλα αυτά δουλεύω ως βοηθός λογιστή τα τελευταία 2μιση χρόνια. 

19 λεπτά πριν, Zazula είπε

Έχεις πτυχίο Β' τάξεως; Εγώ όταν είχα πρωτοπροσλάβει με Β' τάξεως τους είχα ξεκινήσει από τα 750€ καθαρά για το πρώτο τρίμηνο. Πάντως προσωπικά επ' ουδενί δεν θα ήθελα να είμαι λογιστής στην ειδικότητα και να φαίνομαι απλός υπάλληλος γραφείου — διότι πρέπει να μετράνε τα χρόνια μου για το ΟΕΕ.

 Μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LabrakisG1992 είπε

Πάντως εγώ δεν έχω σπουδάσει λογιστική,παρόλα αυτά δουλεύω ως βοηθός λογιστή τα τελευταία 2μιση χρόνια. 

 Μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό?

https://oe-e.gr/β-τάξη/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερώτημα σου είναι να ξεκινήσεις από το μηδέν με μισθο των 700ε και οχι να φτάσεις ,σωστα;

Σε γραφείο κομματι δύσκολο θαρρώ υπό τις σημερινες συνθήκες.Πρέπει να σου τύχει λαχείο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...