Προς το περιεχόμενο

Διευκρύνιση για λογαριασμό ΔΕΗ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημεροκαλησπέρα.

Μιας και μετακόμισα σε νέο σπίτι γύρισα οπως ειναι λογικο το ρολόι της Δεη στο όνομα μου.
Ο τελικός λογαριασμός του προηγούμενου έχει εξοφληθεί.
Ήρθε λοιπον ο πρώτος λογαριασμός στο όνομα μου (ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ), που όλα είναι οκ , με την κατανάλωση σε λογικά πλαίσια , την εγγύηση που μου είχαν πει οτι θα περιέχεται,
ΑΛΛΑ και ένα κερατιάτικο 105€ με την ένδειξη "Μεταφορά από λογαριασμό" .
Επειδή τα τηλέφωνα δε τα σηκώνουν με την καμία και στα email δεν απαντάνε,
Ξέρει κανείς τι εννοεί ο ποιητής ;;; Έχει τύχει σε καποιον ;;;
Να πω ότι η περίοδος ειναι απο 21/01 μέχρι 18/03 και έχω επιλέξει να έρχεται μηνιαία ο λογαριασμός.
Σκέφτηκα μηπως είναι καποιος έναντι που δεν ήρθε το Φεβρουάριο , αλλά τωρα στον εκκαθαριστικο δεν αναφέρεται κάτι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο λόγος που έριξα άκυρο στην ΔΕΗ και πήγα σε ιδιωτική εταιρία, καθώς όταν τους κάλεσα για τις διαδικασίες του συμβολαίου

μου είπαν ότι θα μου στείλουν και υπεύθυνη δήλωση ότι αναλαμβάνω προηγούμενα χρέη της παροχής.

Μήπως είναι τέτοια περίπτωση;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
53 λεπτά πριν, piiii είπε

Είναι ο λόγος που έριξα άκυρο στην ΔΕΗ και πήγα σε ιδιωτική εταιρία, καθώς όταν τους κάλεσα για τις διαδικασίες του συμβολαίου

μου είπαν ότι θα μου στείλουν και υπεύθυνη δήλωση ότι αναλαμβάνω προηγούμενα χρέη της παροχής.

Μήπως είναι τέτοια περίπτωση;

Όχι , όπως είπα και στο πρώτο ποστ , έχω εξοφλήσει όλους τους λογαριασμούς του προηγούμενου. Έναν έναντι και τον τελικό λογαριασμό πλήρωσα όσο ήμουν μέσα στο σπίτι μιας και δεν έκανα την αλλαγή κατευθείαν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.