Προς το περιεχόμενο

SHEIN παραγγελία


mariapapa12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά οποίος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμουσα πολυ

Εχω παραγγειλει κάτι από τα SHEIN από τον Ιανουάριο και δεν μου έχει έρθει ακόμα

Η κατάσταση του δεματος είναι λέει in transit arrived at the airport of the destination- clearance in process

Είναι της yun express 

Το έχω βάλει να παει Χαλκιδική 

Λέτε γι αυτό να καθυστερεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γενικά υπάρχει καθυστέρηση.

Τα μηνύματα στην κατάσταση δέματος δεν έχουν καμία σχέση με το τι συμβαίνει στην πραγματικότητα: ακόμη και την ίδια ημέρα που παρέλαβα, το δέμα εμφανιζόταν (όπως και όλο το προηγούμενο διάστημα) στο αεροδρόμιο του Άμστερνταμ. Νομίζω μία ώρα αφότου παρέλαβα άλλαξε σε "delivered".

Τώρα, για το διάστημα της καθυστέρησης, ενδεχομένως να παίζει ρόλο ο τόπος παράδοσης. Και πάλι, δεν θυμάμαι να έχει αργήσει δέμα τόσο, αλλά με την κατάσταση που επικρατεί, ό,τι και να πούμε είναι παρακινδυνευμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γειά σας έχω κάνει μια παραγγελία από 14 Οκτωβρίου και έχει πάει 29 και ακομα μου γράφει στην παρακολούθηση Arrive at the local facility! Υπάρχει περίπτωση να μην μου έρθει καν το δέμα?

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελια απο Aliexpress Νοεμβριο του 21 εφτασε Απριλιο του 22! 3 μηνες στο αεροδρομιο και μετα εδειξε οτι επεστρεψε Κινα. Το ειχαν ριξει στο γραμματοκιβωτιο μας (ηταν θηκη κινητου). 

Για shein εχω ακουσει οτι ειναι πιο τυπικοι.

Επεξ/σία από Uptheirons
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

εκανα παραγγελια απο το shein και δεν εχει ερθει ακομα ενω μου ελεγε μεχρι 7/01 θα ειναι εδω ας με βοηθησει καποιος αν ξερει γιατι ειναι 60€ παραγγελια💘

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tzk είπε

εκανα παραγγελια απο το shein και δεν εχει ερθει ακομα ενω μου ελεγε μεχρι 7/01 θα ειναι εδω ας με βοηθησει καποιος αν ξερει γιατι ειναι 60€ παραγγελια💘

ίσως η αργία της παρασκευής επηρέασε την  ημερομηνία παράδοσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tzk είπε

εκανα παραγγελια απο το shein και δεν εχει ερθει ακομα ενω μου ελεγε μεχρι 7/01 θα ειναι εδω ας με βοηθησει καποιος αν ξερει γιατι ειναι 60€ παραγγελια💘

Παραγγελιες μεσα σε γιορτες = παραλαβη μετα τον εκτιμωμενο χρονο παραδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Έχω κάνει παραγγελία από τις 5/7 από το shein και από τις 13/7 είναι Θεσσαλονίκη! Προσπαθώ να δω που είναι η παραγγελία με τον αριθμό τηα παραγγελίας και μου λέει ότι δεν υπάρχει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, MaKritsela είπε

Έχω κάνει παραγγελία από τις 5/7 από το shein και από τις 13/7 είναι Θεσσαλονίκη! Προσπαθώ να δω που είναι η παραγγελία με τον αριθμό τηα παραγγελίας και μου λέει ότι δεν υπάρχει! 

Παραγγελία 5/7 και την παρέλαβα χθες. Αν έχεις tracking από την εταιρία courier, επικοινωνείς μαζί τους για περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, MaKritsela said:

Έχω κάνει παραγγελία από τις 5/7 από το shein και από τις 13/7 είναι Θεσσαλονίκη! Προσπαθώ να δω που είναι η παραγγελία με τον αριθμό τηα παραγγελίας και μου λέει ότι δεν υπάρχει! 

Μπαιβεις στη σελίδα της dpd νε το tracking που σου έχουν δώσει. Θα δεις να αναφέρονται 2 διαφορετικα tracking. Αν χρησιμοποιήσεις το δεύτερο στη σελίδα της acs θα σου δείξει την πορεία εντός Ελλαδος (σημερα έχει θέματα η σελίδα της acs υπόψιν )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...