Προς το περιεχόμενο

Outriders [Xbox Series S|X][PS4][PS5]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, το θέμα είναι οτι ΜΕΤΑ το σημερινό server-side patch, δηλώνουν οτι το πρόβλημα λύθηκε (άσχετο το πόοοοτε θα πάρεις εσύ πίσω τα δικά σου που ήδη έχασες),
και παραπέμπουν σε ενα sub-thread όσους "παρ' ελπίδα" τους συμβει ΜΕΤΑ το σημερινό patch,
και ήδη έχει μπόλικες αναλυτικές αναφορές, μάλιστα κάποιοι έγιναν στριπτιζούδες στο λόμπι, πριν να προλάβουν να ξεκινήσουν να παίζουν.

backup στον εξωτερικό το outridersssss και βλέπουμεεε

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, jimtriol είπε

δε θα λυθει ευκολα....Εγω το επαθα παιζοντας με ασχετους ,αν πας σε team αλλου κινδυνευεις..Αν εισαι στο δικο σου team εισαι safe

δεν ισχύει καθόλου αυτό όμως!
ακόμα και μόνος σου, ακόμα και στο lobby σου με κλειστο cross-platform και κλειστο το join ακόμα και σε friends,
άμα το παιχνίδι γουστάρει, σε βγάζει στο κλαρί

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και fan των diablo (που καποιος το παρομοιασε στο xbox thread μαλλον), δεν μου εκατσε καλα. Αυτο που μου δεν μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι καταλαβαινεις ποτε εχει εχθρους (τουλαχιστον στο κομματι που παιζεις στο demo). Περπατας λιγο, και μετα απο 10 βηματα ξαφνικα ανοιχτος χωρος με διαφορες σημεια για καλυψη. Οκ καταλαβαινεις οτι θα ερθουν εχθροι. Τελειωνεις απο εκει, περαπατας λιγο, παλι ανοιχτος χωρος, παλι τα ιδια. Καμια σχεση με diablo που πεταγοντουσαν απο οπουδηποτε.

Τα stores μου φανηκαν λιγο "αργα" στην χρηση τους, οπως επισης και το disassemble που κανεις μεσα στο Inventory. 

Το travel system meh. Δεν καταλαβαινεις ευκολα που εχεις side quests.

Τα sides φαινονται ακομα και αν τα τελειωσεις (με γκρι !) αλλα πχ η πορτα εκει στο μαρκετ ακομα γυαλιζει με μπλε χρωμα (σαν να εχεις κατι να κανεις εκει). 

Τεσπα, καποια στιγμη σε χαμηλη τιμη θα το τελειωσω γτ μου αρεσε το στορι, αλλα δεν θα σκασω τωρα 70 ευρω για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Αν και fan των diablo (που καποιος το παρομοιασε στο xbox thread μαλλον), δεν μου εκατσε καλα. Αυτο που μου δεν μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι καταλαβαινεις ποτε εχει εχθρους (τουλαχιστον στο κομματι που παιζεις στο demo). Περπατας λιγο, και μετα απο 10 βηματα ξαφνικα ανοιχτος χωρος με διαφορες σημεια για καλυψη. Οκ καταλαβαινεις οτι θα ερθουν εχθροι. Τελειωνεις απο εκει, περαπατας λιγο, παλι ανοιχτος χωρος, παλι τα ιδια. Καμια σχεση με diablo που πεταγοντουσαν απο οπουδηποτε.

Τα stores μου φανηκαν λιγο "αργα" στην χρηση τους, οπως επισης και το disassemble που κανεις μεσα στο Inventory. 

Το travel system meh. Δεν καταλαβαινεις ευκολα που εχεις side quests.

Τα sides φαινονται ακομα και αν τα τελειωσεις (με γκρι !) αλλα πχ η πορτα εκει στο μαρκετ ακομα γυαλιζει με μπλε χρωμα (σαν να εχεις κατι να κανεις εκει). 

Τεσπα, καποια στιγμη σε χαμηλη τιμη θα το τελειωσω γτ μου αρεσε το στορι, αλλα δεν θα σκασω τωρα 70 ευρω για αυτο.

Το Disassemble ειναι πολυ γρηγορο,μπορεις να κανεις ολα τα rare ολα τα epic ολο το inventory μαζι.  .μπορεις 3 5 10 item  ,οσα θες. Με ενα κλικ

Αν αφησεις το βελακι πανω στο καθε μερος που θες να κανεις travel εμφανιζει διπλα τα missions.με κιτρινο δεν τα εχεις κανει

Με γκρι φενονται τα sides που μπορεις να τα ξανακανεις.

Σιγουρα πρεπει να προσθεσουν περιεχομενο.

Μη το πληρωσεις 70.βαλε game pass.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελιωσα λιγο το ΣΚ και μου αφησε αναμεικτες εντυπωσεις. Το πιο καλο στοιχειο θεωρω οτι ειναι το shooting, πραγματικα εχουν κανει πολυ καλη δουλεια. Παμε στα αρνητικα, παρα πολλα bugs, κοβεται ο ηχος, συνεχεια disconnects (δεν ειδα καν το cutscene μετα το τελικο boss), expeditions. Το τελευταιο το θεωρω ακυρο να εχει χρονο γιατι σε αναγκαζει να χρησιμοποιεις συγκεκριμενα builds, ελπιζω να το τροποποιησουν καπως.

Το matchmaking τραγικο, τις περισσοτερες φορες σε βαζει με afk ατομα. 

Παντως περασα καλα παρολο τα θεματα που εχει. 

Επεξ/σία από xaralas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σβήστε το σας παρακαλώ πολύ.

Άλλωστε αυτό το τοπικ είναι νεκρό αφού δεν μιλάει κανείς σε αυτό.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι, σε ενοχλεί που υπάρχει;
Πολύ καλό το παιχνίδι αν και δεν είμαι fan του είδους με κέρδισε. Πιστεύω στο μέλλον θα βελτιωθεί περισσότερο. Αξίζει σίγουρα να το δοκιμάσετε. Ειδικά αν έχετε game pass.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν με ενοχλεί που υπάρχει.

Ίσα - ίσα θα ήθελα να υπάρχει περισσότερη κίνηση σε αυτό το τοπικ για να μπορούμε να αλλήλο βοηθιόμαστε σχετικά με αυτό το παιχνίδι.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Τελικά επέλεξα κλαση devastator. διάβασα βέβαια άπειρες διαφορετικές γνώμες. ήμουν μεταξύ trickster και deva.

Ίσως να μου ταίριαζε περισσότερο ο trickster καθώς είμαι νευρικός και γρήγορος αλλά κανένα πρόβλημα, θα δούμε πως θα πάει.

Θα μου άρεσε ο ρόλος sniper αλλά στο σολο θα ήταν σίγουρα δύσκολο με τα bosses. Τώρα βέβαια χρησιμοποιω και το sniper οπλο απο μακριά και μετά το γυρναω στα κλασικά όπλα όταν έχω μεγάλο εχθρό.

Καλές οι πρώτες εντυπώσεις, πολύ δραση , ωραία skills.

Δεν μου αρέσει που είναι always online και δεν έχει pause. Επίσης όσον αφορά τα γραφικά, δεν μου αρέσουν τα χρώματα . θα ήθελα και λιγο καλύτερα physics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, The_Judas said:

Τελικά επέλεξα κλαση devastator. διάβασα βέβαια άπειρες διαφορετικές γνώμες. ήμουν μεταξύ trickster και deva.

Ίσως να μου ταίριαζε περισσότερο ο trickster καθώς είμαι νευρικός και γρήγορος αλλά κανένα πρόβλημα, θα δούμε πως θα πάει.

Θα μου άρεσε ο ρόλος sniper αλλά στο σολο θα ήταν σίγουρα δύσκολο με τα bosses. Τώρα βέβαια χρησιμοποιω και το sniper οπλο απο μακριά και μετά το γυρναω στα κλασικά όπλα όταν έχω μεγάλο εχθρό.

Καλές οι πρώτες εντυπώσεις, πολύ δραση , ωραία skills.

Δεν μου αρέσει που είναι always online και δεν έχει pause. Επίσης όσον αφορά τα γραφικά, δεν μου αρέσουν τα χρώματα . θα ήθελα και λιγο καλύτερα physics.

trickster επρεπε να παρεις αν παιζεις solo. Ωραιο παιχνίδι γενικα και με καλο story που δεν το περιμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα πολλές απόψεις και μπερδεύτηκα! Ορισμένοι έλεγαν ότι ως trickster μετά δυσκολεύεσαι με τα bosses μετά από τη μέση του παιχνιδιού. Άλλοι έλεγαν ότι δεν είσαι ευέλικτος ως devastator.

Υπάρχει νομίζω και επιλογή για αλλαγή κλάσης αργότερα.

Με το loot τι κάνουμε; deconstruct και μετά τα πουλάμε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ποια είναι η σωστή τακτική για την αναβάθμιση όπλων;

καταστρέφω τα όπλα με χαμηλό επίπεδο και βάζω τα καλά mods που παίρνω σε υψηλοτερου level ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...