Προς το περιεχόμενο

Motherboard Asrock B560 Pro4 (1200 socket) στο JMtech 108,57 Παράδοση σε 8 - 14 ημέρες ΤΕΛΟΣ


JDROGAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

158479575_Screenshot_2021-02-22-asrock-b560-pro4-webp-WEBP--400--241-.png.a49f1ccd5d5b7504e341c5277e3a4b47.png

Ιστορικο χαμηλο η μητρικη εχει στα 97,90 ευρω στις 3 Μαρτιου.

Το καταστημα βλεπω υποστηριζει αντικαταβολη,(ειναι Καρπενησι) οποτε δεν εχετε να χασετε κατι. (μεταφορικα 5+3 αντικαταβολη)

https://www.jmctech.gr/product/asrock-b560-pro4-1200-d-90-mxbf10-a0uayz/

Δεν εχω ψωνισει ποτε απο το συγκεκριμενο αλλα εχουν ψωνισει αρκετοι στο φορουμ χωρις προβληματα.

Δευτερη τιμη στο bestprice ειναι στα 143 ευρω.

Πρωτη τιμη στο σκρουτζ στα 129,13 ευρω.

Ιστορικο χαμηλο στο σκρουτζ στις 23 Μαρτιου στα 118 ευρω.

Καλη περιπτωση για παντρεμα με 11η γενια intel!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και υπάρχουν και πάρα πολλοί που προσπάθησαν να ψωνίσουν και ...."συγγνώμη"

Μόνο με αντικαταβολή άλλη φορά απο τους "μαγκες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JDROGAS είπε

Ωχ.....καταλαβα.

Γι αυτο ανεφερα οτι δεν εχω ψωνισει και τονισα την αντικαταβολη :rolleyes:

Εγω δεν προπληρωνω πια τιποτα.

Μετά απο το τελευταίο μπατιρντί σε μυστηριώδη μαγαζιά και εγώ αντικαταβολή....αν έρθει πληρώνεις...ειδάλλως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, masteripper είπε

Μετά απο το τελευταίο μπατιρντί σε μυστηριώδη μαγαζιά και εγώ αντικαταβολή....αν έρθει πληρώνεις...ειδάλλως.

Τωρα ειδα εισαι κι εσυ επαρχια σαν και μενα.......οποιος δεν ξερει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός ρίχνει άκυρα και μετά βάζει τιμές στο Θεό..
Το ίδιο έκανε και με τις κάρτες γραφικών και αν δείτε τις έβαλε μετά διαθέσιμες αλλά σε ανεβασμένες τιμές!
Κακώς τον διαφημίζεται ακόμα ενώ θα έπρεπε να του έχουμε ήδη ρίξει αρνητικές και αποκλεισμό από τις προσφορές του insomnia.
Όπως για παράδειγμα αυτή εδώ την κάρτα που την έβγαλε 270 ευρώ, έριξε άκυρα και τώρα αυτό -->> https://bit.ly/3wupfyW

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, masteripper είπε

Και υπάρχουν και πάρα πολλοί που προσπάθησαν να ψωνίσουν και ...."συγγνώμη"

Μόνο με αντικαταβολή άλλη φορά απο τους "μαγκες"

Από το συγκεκριμένο ψώνισα πρόσφατα, εννοείται φυσικά με την ασφάλεια της αντικαταβολής και δεν είχα κανένα πρόβλημα, για να είμαι ειλικρινής τήρησαν κατά γράμμα οτι ανέφεραν.

9600kf, παραδοση 30ημερων, παρέλαβα στις 3 εβδομάδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωπα ωπα.......μισο λεπτακι.

Στην Καλαματα ζω δεν το γνωριζω το καταστημα το εκανα σαφες απο την πρωτη στιγμη.

Δεν διαφημιζω κανεναν για να εξηγουμαστε να μην παρεξηγουμαστε.......

Πολλα μελη εχουν αναφερει οτι εχουν ψωνισει χωρις κανενα θεμα απο το συγκεκριμενο καταστημα.

Ακυρα με τις καρτες γραφικων εριξαν και ριχνουν τα περισσοτερα καταστηματα απόσο γνωριζω.

Γνωριζω οτι υπαρχει μεγαλη ζητηση σε Β560 μητρικες (και γενικα σε socket 1200 που υποστηριζει την 11η γενια ιντελ) απο τα νηματα που εχουν ανοιξει διαφορα μελη και ειπα να βαλω την προσφορα να την δει κοσμος.

Μακρια απο μενα διαφημισεις και τετοια κολπα!

Επεξ/σία από JDROGAS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hasiotis_john είπε

 ρίχνει άκυρα και μετά βάζει τιμές στο Θεό..
Το ίδιο έκανε και με τις κάρτες γραφικών και αν δείτε τις έβαλε μετά διαθέσιμες αλλά σε ανεβασμένες τιμές!
Κακώς τον διαφημίζεται ακόμα ενώ θα έπρεπε να του έχουμε ήδη ρίξει αρνητικές και αποκλεισμό από τις προσφορές του insomnia.
Όπως για παράδειγμα αυτή εδώ την κάρτα που την έβγαλε 270 ευρώ, έριξε άκυρα και τώρα αυτό -->> https://bit.ly/3wupfyW

Εγώ έκανα αρνητική και σκρουτζ και bestprice και απλά δεν τις δημοσιεύουν οι ξεφτίλες...
Μου έστειλε το σκρουτζ μήνυμα να μου ζητήσει αποδεικτικά ότι έκανα παραγγελία, τους έστειλα το email επιβεβαιώσης και από τότε άφαντοι. Και φυσικά δεν ανέβασαν την αξιολόγηση που έγραφε "ακύρωσαν την παραγγελία λόγω λάθος τιμής". Αυτό έγραψα, ούτε σάλτσες ούτε τίποτα. Ξεφτίλες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hasiotis_john είπε

 ρίχνει άκυρα και μετά βάζει τιμές στο Θεό..
Το ίδιο έκανε και με τις κάρτες γραφικών και αν δείτε τις έβαλε μετά διαθέσιμες αλλά σε ανεβασμένες τιμές!
Κακώς τον διαφημίζεται ακόμα ενώ θα έπρεπε να του έχουμε ήδη ρίξει αρνητικές και αποκλεισμό από τις προσφορές του insomnia.

Προσωπικά έχω αγοράσει πρόσφατα μια μητρική από το συγκεκριμένο κατάστημα στην καλύτερη τιμή της αγοράς με μεγάλη διαφορά τιμής η οποία μου ήρθε κανονικότατα.(και δεν το περίμενα)

Επίσης 1 μήνα μετά από την αγορά της μητρικής, μια παραγγελία μου για έναν επεξεργαστή ακυρώθηκε και επιστράφηκε όλο το ποσό από το ίδιο κατάστημα αλλά μετά από καθυστέρηση 1ας εβδομάδας.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή μιλάμε εδώ με αποδείξεις , δείτε το άκυρο που έριξε σε μένα
και μετά στο καπάκι δείτε πόσο την ανέβασε --> https://bit.ly/3wupfyW
Έκανα edit στον χαρακτηρισμό, αλλά έλεος, μην μας κοροϊδεύουν και από πάνω.
169650381-462787031722516-90207109459254

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Επειδή μιλάμε εδώ με αποδείξεις , δείτε το άκυρο που έριξε σε μένα
και μετά στο καπάκι δείτε πόσο την ανέβασε --> https://bit.ly/3wupfyW
Έκανα edit στον χαρακτηρισμό, αλλά έλεος, μην μας κοροϊδεύουν και από πάνω.
169650381-462787031722516-90207109459254

Επιβεβαιώνω, είχα προλάβει 1660s στα 240 όπως και άλλος τόσος κόσμος. Φάγαμε άκυρο και μετά η κάρτα μπήκε 450.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά με τις κάρτες έχει γίνει χαμός, μπήκε στος προσφορές του φόρουμ και φαντάζομαι θα έπεσε το site απο τους miners...

Προσωπικά με αποδείξεις 9600kf αγορασμένος στο ιστορικό χαμηλό του, το οποίο το είχε το εν λόγω κατάστημα

jm1.PNG.84b5086d42d224708de1f9844bebf2c1.PNGjm2.PNG.91ddcf8d57d38ea984307ca2114e3b06.PNGjm3.PNG.1cf37282d203152fb49457255bfa4cf6.PNG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εως τώρα είχα αγοράσει και εγώ αλλά η συμπεριφορά τους στο "λάθος" ήταν εντελώς για τα μπάζα... πιο πολύ για πείραμα φάνηκε...να δουνε πόσο γρήγορα παραγγέλνει ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...