Προς το περιεχόμενο

LG OLED BX/CX 6LA/B


Innersense

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Αυτήν είπαμε θα είναι μέχρι 15 Μαΐου

Μεχρι 14 Μαιου ειναι οι ποντοι, μεχρι 15 Ιουνιου νομιζω ειναι δυστυχως η αποστολη της δωροκαρτας. 2 μηνες αναμονης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μεχρι 14 Μαιου ειναι οι ποντοι, μεχρι 15 Ιουνιου νομιζω ειναι δυστυχως η αποστολη της δωροκαρτας. 2 μηνες αναμονης;

Βεβαια εμενα το Customer Service μου ειπε 10 εργασιμες τηλεφωνικα και μετα το email ελεγε εως 15 Ιουνιου. Ειδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GEOZN8 είπε

Την δώρο κάρτα prepaid 200 με την αγορά των bx την έχει παραλάβει κανείς η όχι ακόμη?? 

Εγώ ακόμα περιμένω,θα καλέσω αύριο.

 

3 ώρες πριν, coyote2 είπε

Αυτήν είπαμε θα είναι μέχρι 15 Μαΐου

Ποια θα είναι μέχρι τις 15 Μαιου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω επικοινωνήσει 4 φορές τηλεφωνικά έστειλα και mail ακόμα δνε πηρα την δωροεπιταγη των 100€

 

Βέβαια μου απάντησαν πως θα την στειλουμ στο  mail μετά από καντήλια και σε αναφορά σε συνήγορο του καταναλωτή κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, achisael είπε

Και εγω εχω επικοινωνήσει 4 φορές τηλεφωνικά έστειλα και mail ακόμα δνε πηρα την δωροεπιταγη των 100€

 

Βέβαια μου απάντησαν πως θα την στειλουμ στο  mail μετά από καντήλια και σε αναφορά σε συνήγορο του καταναλωτή κτλ...

από το facebook τους μιλάω. το ίδιο ειναι φαντάζομαι... αλλά εχουν αργήσει. Το μόνο θετικό ειναι ότι έχει 20% με τα yellows η πειραιώς οπότε πρέπει να επωφεληθούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εν τω μεταξύ πάλι αφήσαμε τη συζήτηση για τις ίδιες τις τηλεοράσεις και ασχολούμαστε με τις δωροεπιταγές και τους όρους της εξτρά εγγύησης... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο ισχυει, ειναι φαινεται γλυκια η αποκλιση απο το θεμα παντα. :)Μεσα στις προσφορες ειχαμε πολλα σχολια ακομα και μετα την δημιουργια του τοπικ εδω, για θεματα ρυθμισεων και λειτουργιων και τωρα βεβαια που κλειδωσε το εκει τοπικ λογω φιλοσοφικων συζητησεων που ειχαν ξεκινησει ενω εμενε οπως παντα ανοικτο για τετοια θεματα (επι της προσφορας και της αποδοσης της), η κουβεντα μεταφερεται εδω αφου δεν υπαρχει και αλλη διεξοδος βεβαια. 

Θα μπορουσαμε να κανουμε αλλη μια προσπαθεια, να μεταφερθουν εκει ολα τα σχολια του παροντος τοπικ που αφορουν εξελιξη επι των ποντων, δωροεπιταγων κλπ και να προσπαθησουν ολοι να ειναι στο εξης οντοπικ και στα δυο θεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα. Είχα αρρωστήσει σοβαρά και δεν παρακολούθησα για 10 μέρες κανένα τόπικ,ενώ δεν είχα χάσει ποστ ως τότε. Έχω την τηλεόραση,αλλά έχει ένα σημαντικό θέμα:

την κλείνω και ανοίγει ξανά ΜΟΝΗ ΤΗΣ μετά από 1-2 λεπτά!! Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά μετά από λίγες ώρες ξαναγίνεται αυτό...

Έχει ξανακούσει κανείς ένα τέτοιο πράγμα; Αναφέρομαι στην 55BX.

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coyote2 είπε

λεει ένας 

Turn off standby power mode on the tv, worked for me.

 

επίσης έβαλες το καινουργιο firmware? 

Ναι έχω κάνει την ενημέρωση εννοείται. Το standby power mode on που βρίσκεται να το κλείσω; θα το ψάξω εννοείται ευθείς αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Ναι έχω κάνει την ενημέρωση εννοείται. Το standby power mode on που βρίσκεται να το κλείσω; θα το ψάξω εννοείται ευθείς αμέσως.

δε ξέρω  απλά το έβαλα γιατί το βρήκα στο web

κάποιοι λένε ότι αυτό όμως δε θα βοηθάει στο burn inn

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Ίων Δραγούμης said:

Παιδιά καλησπέρα. Είχα αρρωστήσει σοβαρά και δεν παρακολούθησα για 10 μέρες κανένα τόπικ,ενώ δεν είχα χάσει ποστ ως τότε. Έχω την τηλεόραση,αλλά έχει ένα σημαντικό θέμα:

την κλείνω και ανοίγει ξανά ΜΟΝΗ ΤΗΣ μετά από 1-2 λεπτά!! Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά μετά από λίγες ώρες ξαναγίνεται αυτό...

Έχει ξανακούσει κανείς ένα τέτοιο πράγμα; Αναφέρομαι στην 55BX.

Τι άλλο έχεις συνδεδεμένο πάνω της ή σε AVR που είναι επίσης συνδεδεμένος με την τηλεόραση? Για να ανάψει μόνη της η τηλεόραση πρέπει να λάβει σήμα μέσω μέσω HDMI/CEC (απο ενισχυτή, media player, klp ή μέσω BT ή μέσω δικτύου (κάποιο remote app για παράδειγμα ή ακόμη και από κάποιον virtual assistant αν έχεις προσθέσει την τηλεόραση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έκανα παραγγελία και εγώ την LG OLED48CX6LA και έρχεται σε κανα δυο μέρες.

Επεξ/σία από akmakas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...