Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για prebuild PC.


Sk23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε αν αξίζει να αγοράσω αυτό το pc, το θέλω για ελαφρύ gaming και μπορώ στο μέλλον αν θελήσω να κάνω πχ αναβάθμιση κάρτας γραφικών;

https://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=131876&pcode=SHOW_PROD131876&skr_prm=WyJkNzQ5YmFhNi04OTgzLTRiNjctOTE0NC0yODI3NDNhNjljYjIiLDE2MTc3OTcxNjM3ODQseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiJycmYtZyxtcy1jIn1d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην θα πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος στο ελαφρυ gaming.

Τα γραφικα του θα σε καλυψουν; γιατι σαν επεξεργαστης δεν λεει τιποτα ειναι αρκετα πισω,και μπορει αυτο που φαινεται φθηνο σημερα

να σου βγει πολυ ακριβο αυριο.

Και εξηγουμαι

Το τροφοδοτικο σιγουρα θα ειναι φτηνοκατασταση και κανεις δεν ξερει εαν θα μπορεις αργοτερα να βαλεις μια καλη καρτα γραφικων.

Το ιδιο ισχυει και για τη μητρικη που ειναι η βαση ενος καλου συστηματος.

Το συνηθιζουν στα ετοιμα pc αυτα τα δυo parts να ειναι πολυ χαμηλης ποιοτητας.

Ποιο ειναι το μπατζετ σου μηπως μπορεσουμε να βοηθησουμε;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 300 ευρώ καταλαβαίνεις οτι μιλάμε για μεγάλη πατάτα. Δεν βγαίνει διαφορετικά. Δεν ξέρεις τι μητρική και τροφοδοτικό φοράει , όπως σωστά ανέφερε ο JDROGAS, επίσης φοράει μόνο ένα στικ μνήμης όπου single channel με ενσωματωμένα γραφικά όπως και 2666mhz ταχύτητα μνήμης σε ryzen είναι πολύ κακή επιλογή. Προσπάθησε να μαζέψεις λεφτά να πάρεις κάτι πιο "προσεγμένο" είναι η γνώμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...