Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά bluethooth] Huawei Freebuds 4i+ Δώρο Huawei band 4 @public 69€ [ΤΕΛΟΣ]


li@m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ έχω κατεβάσει την εφαρμογή AI Life από το app gallery μου κολλάει στο 30% όταν κάνω σύζευξη με τα ακουστικά. Καμία λύση; Έχω Huawei mate 10 pro. 

Update: τελικά τα κατάφερα.

Επεξ/σία από _dimdim_
Λύση προβλήματος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια απορία γενικά για το Active Noise Cancellation, γιατί είναι η πρώτη φορά που έχω ακουστικά με τέτοιο feature.

Αυτό τώρα υποτίθεται ότι μπλοκάρει τους εξωτερικούς ήχους από εμένα που τα φοράω μόνο; Γιατί ως προς αυτό δουλεύει αρκετά καλά το λίγο που το δοκίμασα σε μια βόλτα πεζός στον δρόμο.

Να πω την αλήθεια είχα την εντύπωση ότι μπλοκάρει και τους εξωτερικούς ήχους από τον συνομιλητή μου όταν το χρησιμοποιώ για τηλεφωνική κλήση. Δηλαδή παίρνω τηλέφωνο από ένα μέρος με πολύ θόρυβο, όπως πχ ένα μαγαζί με κόσμο, ή οδηγάω με τα παράθυρα ανοιχτά και βελτιώνει την ποιότητα με την οποία με ακούει ο άλλος μέσω των ακουστικών. Όχι;

Επεξ/σία από Sadako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την τελευταία αναβάθμιση του AI Life App στο iOS (version 11.0.0.309) μπορείτε πλέον να προσθέσετε τα 4i και τα νέα Freebuds 4 στην εφαρμογή :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Xristos-pap είπε

Εμένα δεν μου τα συνδέει τα ακουστικά η αναβαθμισμένη εφαρμογή στο iOS 

Ούτε και εμένα τα συνδέει.

Από τη στιγμή που έκανα αναβάθμιση στο τελευταίο λογισμικό τους δεν έχω καταφέρει να τα δουλέψω για κλήσεις αλλά μόνο για μουσική. Και τώρα είπα ωραία θα μπορέσω να τα συνδέσω για κλήσεις μέσω της αναβαθμισμένης εφαρμογής, αλλά για ακόμη μια φορά απογοήτευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις πάντως βλέπω ΜΕΓΑΛΗ βελτίωση στην κατανάλωση της μπαταρίας χωρίς χρήση. Δεν κρατάω στατιστικά, ούτε σημείωσα πότε τα φόρτισα τελευταία φορά (γιατί οκ, δεν τα χρησιμοποιώ και καθημερινά), αλλά έχει πόσες μέρες που τα έχω στην θήκη τους και βλέπω μπαταρία 100%-100%-95%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πιθανότατα προετοιμάζει τα ακουστικά για την συμβατότητα με το iOS, οι ενημερώσεις της εφαρμογής AI Life δεν έρχονται μέσα από αυτή αλλά μέσα από τα app stores. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...