Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά bluethooth] Huawei Freebuds 4i+ Δώρο Huawei band 4 @public 69€ [ΤΕΛΟΣ]


li@m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, sokonik_ είπε

Μου ήρθε κι εμένα σήμερα στα 89 ευρώ ενώ έπρεπε 72, δε το παρέλαβα και τους πήρα τηλ αφού περίμενα 30 λεπτά αναμονή και η κυρία μου είπε ότι θα στείλει στην μεταφορική ενημέρωση να το παραλάβω στο κανονικό ποσό αύριο.

 

 

12 ώρες πριν, Xristos-pap είπε

Εγώ πάντως παράγγειλα Κυριακή από Κώτσο με 49+3 μεταφορικά συν το band. Στείλανε τα ακουστικά κ το band περίμενα να αποσταλεί. Χωριστά δέματα. Με παίρνει ο μεταφορέας κ μου λέει έχω δέμα στα 69€. Λέω μέσα μου, περίεργο. Ακόμα κ στην αρχική τιμή να ήταν τα μεταφορικά 3€ που είναι; Του λέω εγώ ξέρω κοστίζει 52€, κρατήστε το κ θα μιλήσω με Κώτσο. Παίρνω τον Κώτσο κ μου λέει έχει γίνει λάθος θα μιλήσει με την μεταφορική να μου το δώσει στα 52€ και θα στείλουν άμεσα κ το band δωρεάν. Στο καπάκι μου ήρθε μήνυμα ότι το έστειλαν το band με άλλη μεταφορική και θα πάω αύριο να παραλάβω στα 52€

-Εσείς το χειριστηκατε καλύτερα από έμενα γιατί έχετε υπομονή και επιμονή, εγώ έδωσα click away στο πλαίσιο και το απόγευμα που βγήκα για τζόκινγκ πήγα και παρέλαβα- στο δρόμο μου ήταν- άπλα έχασα το band διότι τελείωσε η προσφορά.

16 ώρες πριν, yiamaha είπε

Άρα όσοι προλάβαμε και παραγγείλαμε την Κυριακή στα 52 να ετοιμαζόμαστε για άκυρα;

 

16 ώρες πριν, Sadako είπε

Ωχ, μην μου λες τέτοια.. Σε εμένα πάντως στην εξέλιξη παραγγελίας ο Κοτσώβολος ακόμα το έχει σε "αναμονή διαθεσιμότητας"...

Σε έμενα έγινε όπως τα ανάφερα, μακάρι να παραλάβατε και με έκπτωση και με δώρο. Πάντως διάθεση και  χρόνο να επικοινωνήσω μαζί τους δεν έχω. Μου φαίνεται πολύ ανέντιμο και ερασιτεχνικό αυτό που έκανε. Απορρίπτεται από κάθε μελλοντική αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εγώ έχω παραγγείλει τα μαύρα μαζί με το band από κωτσοβολο στις 12/4 στα 72 (69+3) κι ακόμα περιμένω. Σήμερα ήρθε mail ότι θα υπάρχει καθυστέρηση λόγο καθυστέρηση παραλαβής από τον προμηθευτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, klai9991 είπε

Υπάρχει κάπου ακόμα αυτή η προσφορά? 

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα για android?

Ευχαριστώ!

Ή προσφορά με το Band δεν παίζει πια.

Δεν μπορώ να συγκρινω με τα 4i μιας και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει αλλά δύο αξιόλογες και μάλιστα πιο φθηνές εναλλακτικές πάντως είναι τα

Edifier TWS200

SoundPEATS TrueAir2

Εγω τα 4i θα τα αφήνα στην ησυχία τους μέχρι να τα διορθώσουν. Άλλωστε θα πέσει και η κανονική τους τιμή σε λίγο στην τιμή της προσφοράς λογικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AX

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Ή προσφορά με το Band δεν παίζει πια.

Δεν μπορώ να συγκρινω με τα 4i μιας και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει αλλά δύο αξιόλογες και μάλιστα πιο φθηνές εναλλακτικές πάντως είναι τα

Edifier TWS200

 

Χωρίς λάστιχα σιλικόνης είναι δύσκολο να κουμπώσουν καλά στο αυτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, achilles_g_ είπε

AX

Χωρίς λάστιχα σιλικόνης είναι δύσκολο να κουμπώσουν καλά στο αυτί.

Όπως του αρέσει του καθένα.

Να πέφτουν δεν πέφτουν πάντως ακόμη και σε τρεξιματακι ή σε γυμναστήριο. Στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον.

Αλλά στον καθένα κάθονται και διαφορετικά. Έχω και τα Freebuds Pro τα οποία όμως μου κουράζουν τα δικά μου αυτιά κάπως πιο γρήγορα.

Γενικά προτιμώ να ακούω τους θορύβους του περιβάλλοντος γιατί τα χρησιμοποιω για ομιλία στην δουλειά.

Σημείωση ότι οι παραπάνω προτάσεις είναι με κριτήριο την καλή συνομιλία σε κλήσεις με καλό για την κατηγορία noise canceling.

Για οποίον τα θέλει για να ακούει μουσική υπάρχουν καλύτερες επιλογές αλλά υστερούν όμως σε ποιότητα συνομιλίας. Για Gaming πάλι είναι διαφορετικές. Δυστυχώς δεν συνδιαζονται όλα τα παραπάνω ποσό μάλλον σε χαμηλό κόστος.

Πολύ καλή επιλογή εάν θέλεις λαστιχάκια σιλικόνης είναι τα 

edifier tws nb2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, assos01 είπε

Σημερα βγηκε και 3o νεο update 1.9.0.152

Εμενα έχει μείνει στην 138 και δεν βρίσκει διαθέσιμο update. Από περιέργεια τι γράφει το changelog? Σου βελτιώθηκε το battery life? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω σχετικά με το band που ήταν σε διαφορετικό πακέτο πως σήμερα που πήγα στη μεταφορική του είχαν χρέωση 44.90€. Μετά από πολλές ώρες προσπαθώντας να βρω γραμμή με το τηλεφωνικό κέντρο, επικοινώνησαν με το λογιστήριο και θα παραλάβω δωρεάν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, li@m είπε

Εμενα έχει μείνει στην 138 και δεν βρίσκει διαθέσιμο update. Από περιέργεια τι γράφει το changelog? Σου βελτιώθηκε το battery life? 

 

Screenshot_20210423-152041_AI Life.jpg

Εγώ τα παρέλαβα χθες και τα έβαλα για φόρτιση κατά τις 12 το μεσημέρι. Μετά τα σκαλισα λίγο και πήρε και 2 αναβαθμίσεις, μέχρι το βράδυ που πήγα για ύπνο τα χρησιμοποίησα 1,5 ώρα αλλά δεν κοίταξα μπαταρία. Πριν λίγο που γύρισα από δουλειά τα άνοιξα και συνδέθηκαν με το Κιν και η μπαταρία τους είναι 100 100 και η θήκη 90. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία έγινε 7/4 , πρώτα ήρθε ξεχωριστά το band αλλά τα earbuds ακόμα όχι καθώς στο μαύρο χρώμα που έχω επιλέξει είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας από τον προμηθευτή ......😡

Ελπίζω να μην καθυστερήσει πολύ ακόμα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Freebuds-Pro-battery-drains-out/topicId_146080/

 

Άρα αν τα έχεις μέσα στη θήκη τρώει 10% την ημέρα

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Freebuds-Pro-battery-drains-out/topicId_146080/

 

Άρα αν τα έχεις μέσα στη θήκη τρώει 10% την ημέρα και το πιο παλιό μοντέλο

 

 

 

 

 

https://www.huaweiupdate.com/huawei-freebuds-pro-latest-1-0-0-140-update-reduces-power-consumption/

Το έχουνε μειώσει λίγο για να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...