Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά bluethooth] Huawei Freebuds 4i+ Δώρο Huawei band 4 @public 69€ [ΤΕΛΟΣ]


li@m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, dpolal είπε

Αν πώ τώρα ότι αποφεύγω εδώ και καιρό τέτοιου είδους ακουστικά διότι............ φοβάμαι ότι σε κάποια χρονική στιγμή θα χάσω ένα ή και τα δύο επειδή έχω μια μικρή τάση να ξεχνάω πράγματα θα με πάρετε με τις πέτρες ;;; 😛

Εννοείται πως όχι ,εγώ βέβαια τα αποφεύγω γιατί τα ξεχνάω στην τσέπη και μετά τα βλέπω απλωμενα στην μπουγάδα από την γυναίκα μου μαζί με την θήκη κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, Sadako είπε

Το έχει βρει κανείς σε κανένα κατάστημα διαθέσιμο σε άλλο χρώμα; Γιατί με ενδιαφέρει σε μαύρο, αλλά στον Κωτσόβολο το βγάζει μη-διαθέσιμο. Το βάζει βέβαια στο καλάθι, και γράφει 'αναμένεται σύντομα'. Το θέμα είναι αν ισχύει κανονικά η έκπτωση και το δώρο σε αυτήν την περίπτωση...

μόνο Κωτσο σε μαύρο όντως. Για τις περιοχές που είναι σε κόκκινο (πχ Πάτρα) και δεν υπάρχει δυνατότητα από φυσικό κατ/μα, μόνο Public δίνουν δωρεάν μτφ στον χώρο σου. Ευχαριστώ TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πλαίσιο βγαίνει 49 ....! ευρώ με την προσφορά.....Εγώ πέρασα και τα πήρα μαζί με το band 4.....  Βάλτε τα στο καλάθι να δείτε...! Βάζει διπλή έκπτωση.... μπορεί να είναι bug.... Προλάβετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nava3d είπε

Από πλαίσιο βγαίνει 49 ....! ευρώ με την προσφορά.....Εγώ πέρασα και τα πήρα μαζί με το band 4.....  Βάλτε τα στο καλάθι να δείτε...! Βάζει διπλή έκπτωση.... μπορεί να είναι bug.... Προλάβετε....

Δυστυχως όχι. Δεν βγαινει 49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, hayabusagr είπε

Και σε εμένα 49ευρω μου βγήκαν και όχι 69ευρω και τα πήρα αμέσως 🙏🙏

 

Πλαίσιο 

Πως ρε παιδια; Τι ακριβως κανατε; Κι εχθες και σημερα εμενα 69 βγαζει.

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Πως ρε παιδια; Τι ακριβως κανατε; Κι εχθες και σημερα εμενα 69 βγαζει.

Μάλλον voodoo κάνανε γιατί και εγώ δοκίμασα αλλά φευ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα και πήρα και δεύτερο σετ στα 49.... Σήμερα το πρωί το φτιάξαμε και μου τα βγάζει 69..   Σε λίγους κάποιο bug τους έβαζε διπλή έκπτωση στο καλάθι....όσοι προλάβαμε προλάβαμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/4/2021 στις 6:14 ΜΜ, nava3d είπε

Από πλαίσιο βγαίνει 49 ....! ευρώ με την προσφορά.....Εγώ πέρασα και τα πήρα μαζί με το band 4.....  Βάλτε τα στο καλάθι να δείτε...! Βάζει διπλή έκπτωση.... μπορεί να είναι bug.... Προλάβετε....

49 τα πηρα και εγω απο το πλαισιο. και με το ρολογακι δωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα έχω παραγγείλει από public και από κωτσο. Μέχρι στιγμής σιγή ιχθύος κι απο τους 2. Πώς παραλάβανε οι του 49ευρου;; 

Screenshot or it never happened.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...