Προς το περιεχόμενο

Mito vs fiesta καρδια vs μυαλο


ΒουρΝ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Liapisftw είπε

Πάρε ότι θες αλλά μακριά από μαντραδες. Πας σαν πρόβατο στην σφαγή. Βρες έναν ιδιώτη και πάρε ένα καθαρό ειδικά αν είναι και πρώτο χέρι.

Ισχυει απιστευτα το τι γραφανε οι ανθρωποι που πηρανε αμαξι απο τον συγκεκριμενο μαντρα 

 

https://www.google.com/search?q=δημητριου cars&sxsrf=ALeKk03ENzYOVeEF2YXPc7NzDfkKSErkCA:1617905519730&ei=aEdvYICmNNT97_UP6piG0A0&oq=δημητριου+cars&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgAEEcQsAM6AggmOgYIABAWEB5QjRBY3CtgnixoBnACeACAAbQBiAGvCZIBBDAuMTCYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6yAEIwAEB&sclient=gws-wiz&ved=2ahUKEwiD5qHen-_vAhUihP0HHbn5DhYQvS4wBHoECAsQHA&uact=5&tbs=lf:1,lf_ui:4&tbm=lcl&rflfq=1&num=10&rldimm=2867665547916023480&lqi=ChfOtM63zrzOt8-Ez4HOuc6_z4UgY2FycyIDiAEBSKmBxN2dqoCACFo6ChfOtM63zrzOt8-Ez4HOuc6_z4UgY2FycxAAEAEYABgBIhfOtM63zrzOt8-Ez4HOuc6_z4UgY2Fyc5IBCmNhcl9kZWFsZXKqAR8QASobIhfOtM63zrzOt8-Ez4HOuc6_z4UgY2FycygS&rlst=f#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπορει να σου απανταω αργα και μαλλον τωρα εχεις καταληξει. Ειμαι 18 και ειχα το ιδιο θεμα με το fiesta και το mito. Ακολουθησα την καρδια μου οπως λες και πηρα ενα mito 16000 πετρελαιο. Το αυτοκινητο ειναι απιστευτο δεν μασαει πουθενα. Το φιεστα ειναι πιο τρεντ αμαξι συνδιαζει αξιοπιστια και οικονομια αλλα σου θυμιζει την ρουτινα. Ενω το αλφα ρομεο ειναι αλλη φαση, το βλεπεις και σου φτιαχνει η μερα απο την ομορφια και την οδηγικη ποιοτητα και εμπειρια που εχει να σου δωσει. Περα απο την ομορφια, το φιεστα για πετρελαιο που ηθελα το εβγαζε 1500 3κιλινδρο, οποτε το 4κιλινδρο αλφα με τραβηξε ακομη παραπανω. Τωρα για τις εκδοσεις με βενζινη δεν εχω ιδεα με πιανεις αδιαβαστο γιατι δνε με ενδιεφεραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/4/2021 στις 8:21 ΜΜ, yioula είπε

ειμαι λιγο ασχετος με τα συγκεκριμενα αυτοκινητα, θα σε πω το εξης:

αν εισαι σε νεαρη ηλικια  παρε το ιταλικο γενικα κανε αυτο που λεει η καρδια σου,

ακομη και αν στο χαραξουν κ στεναχωρηθεις,

 

αργοτερα στη ζωη θα κανεις μονο συντηριτικες ,κοστολογημενες ή αναγκαστικες επιλογες σχεδον σε ολα,

τοτε μαλιστα, μια επιλογη ''καρδιας'' θα ξεχειλιζει γεροντο.. απωθημενα!

 

Ότι ακριβώς σου έγραψε ο δάσκαλος εδώ.

Μην αρχίζεις από τώρα τους συμβιβασμούς, έχεις όλο το μέλλον μπροστά σου να κάνεις μπόλικους..

Είναι αμαρτία και μόνο να συγκρίνεις το Mito με κουτιά τύπου Fiesta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...