Προς το περιεχόμενο

3060 έχει παραλάβει κανένας από πλαίσιο;


iraklic29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, iraklic29 είπε

καταγγελία σε περίπτωση ακύρωσης εννοείς. εμένα που είναι από αντικαταβολή μόνο στο τηλέφωνο μου μιλάνε , για να μην έχω αποδείξεις... οπότε δεν ξέρω τι θα γίνει σε αυτή την περίπτωση. ευελπιστώ να μου την δώσουν με το καλό 😜

εγω εδωσα 300 ευρω προκαταβολη αλλα εγω και ενας φιλος ειχαμε παρει τελος 2020 μια 3070 και μετα απο δυο μηνες σε καλει για να στειλεις λογαριασμο να σου βαλουν πισω τα λεφτα για να σου πει οτι μονο μια καρτα μπορεις να παρεις απο της 3000 κλασικα κολπο για να παει στα ατομα εργασιας του Πλαισ,μετα απο καταγγελια ειναι ξανα σε αναμονη για παραλαβη μετα απο 3 μηνες βλεπω να παιρνω τελος το 2021 οταν θα ειναι ξανα με τιμες στα 800$ για να τη παρω 1200$ απλα τραγικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/4/2021 στις 9:06 ΜΜ, iraklic29 είπε

Άμα πέσουν οι τιμές εσύ δεν μπορείς να την ακυρώσεις και να την πάρεις στην κανονική τιμή ; @giannis2156

για να πεσει σε χαμηλοτερα χρηματα σημαινει οτι εχουν ερθει αρκετες ωστε να εχει ηδη παραλαβει την δικη του.

Και σιγα μην πεσουν οι τιμες... εγω πιστευω πριν το φθινοπωρο δεν υπαρχει περιπτωση να πεσουν οι τιμες. Θα αρχιιιισουν δειλα-δειλα να πεφτουν καλοκαιρακι, που ο κοσμος θα εχει αρχισει να βγαινει εξω, θα εχουν εξυπηρετηθει και αρκετες παραγγελιες (μακαρι) και θα επανελθει η ζητηση σε λιγο πιο λογικα επιπεδα.

ή οταν crash-αρουν τα cryptocoins, γιατι αυτη τη στιγμη μεχρι και η κουτση μαρια και η γιαγια της κανουν mining... υπαρχουν ατομα εδω μεσα που εχουν 5-10 καρτες RTX και εμεις κλαιγομαστε για το ποτε θα παρουμε μια... να ξερετε

Επεξ/σία από TerrorGore
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τζάμπα κουράζεστε, σιγά μην γίνουν ποτέ παραλαβές οι τιμές έχουν πάει στο θεό, όλοι εμείς που παραγγείλαμε πριν 3-4 μήνες σε αισθητά πιο χαμηλές τιμές δεν προκυτε να παραλάβουμε, κάποια στιγμή απλά θα βαρεθούμε την κατάσταση και θα ζητήσουμε ακύρωση παραγγελίας και έτσι θα λήξει το θέμα.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωση δεν πρόκειται να κάνω, έτσι κι αλλιώς δεν μου τράβηξαν λεφτά, γιατί ενώ πλήρωσα όλο το ποσό με κάρτα, η πληρωμή δεν εκτελέστηκε αφού δεν στάλθηκε το προϊόν. Ευτυχώς δεν την καίγομαι αυτή τη στιγμή την κάρτα, όχι ότι θα μου κακόπεφτε να την έχω.

Η κατάσταση είναι δυσοίωνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/4/2021 στις 10:20 ΠΜ, Greenday13 είπε

Μερα παρα μερα τηλεφωνο, πλεον το εχουν μαθει το ποιημα και απαντανε αποτομα : "Δεν εχουμε ενημερωση". 

οντος φιλε μου δεν εχουνε ιδεα τι τους γινετε, θελει μια μαζικη καταγγελια να δουμε μετα αν πουνε ξανα δεν εχουμε ενημερωση, αν δεν εσυ μεγαλε ενημερωση ποιος θα εχει εχω που την αγοραζω και το κουφο τις υποθεσσς ειναι οτι στις καρτες γραφικων λεει κατοπιν παραγγελιας και δεν μπορεις να την παραγγειλεις

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ακυρωσαν την 3060 μετα απο 2 μηνες. Τους εστειλα 3 φορες e-mail χωρις να παρω καποια απαντηση ( με εγραψαν στα τετοια τους ) . 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από πλαίσιο;

@AmixReckless

ότι νάναι. το φοβάμαι και εγώ αυτό. πραγματικά με τον συνήγορο του καταναλωτή δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;

Επεξ/σία από iraklic29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, iraklic29 είπε

Από πλαίσιο;

@AmixReckless

ότι νάναι. το φοβάμαι και εγώ αυτό. πραγματικά με τον συνήγορο του καταναλωτή δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;

Ναι απο Πλαίσιο. Δεν ξέρω, δεν ασχολήθηκα. Έφευγα εξωτερικό οπότε δεν είχα και χρονο να ασχοληθω και ουτε χρειαζομουν καρτα επειγοντος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...