Προς το περιεχόμενο

Προσφορά steelseries rival 600 @59.90


thanasiis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για δουλειά ίσως παραμένει καλή πρόταση. Για ανταγωνιστικά fps παιχνίδια που χρειάζεται σπιρτάδα, άνεση στην γρήγορη εκτέλεση κινήσεων κ λιγότερη καταπόνηση του χεριού θα λειτουργεί σαν ένα ενδιαφέρον τούβλο.

Brick-PNG-High-Quality-Image.png

 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Για δουλειά ίσως παραμένει καλή πρόταση. Για ανταγωνιστικά fps παιχνίδια που χρειάζεται σπιρτάδα, άνεση στην γρήγορη εκτέλεση κινήσεων κ λιγότερη καταπόνηση του χεριού θα λειτουργεί σαν ένα ενδιαφέρον τούβλο.

Brick-PNG-High-Quality-Image.png

 

96 γραμμάρια είναι δεν το λες και τούβλο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Για δουλειά ίσως παραμένει καλή πρόταση. Για ανταγωνιστικά fps παιχνίδια που χρειάζεται σπιρτάδα, άνεση στην γρήγορη εκτέλεση κινήσεων κ λιγότερη καταπόνηση του χεριού θα λειτουργεί σαν ένα ενδιαφέρον τούβλο.

Brick-PNG-High-Quality-Image.png

 

Που στο μεταξύ είναι από τα καλύτερα ποντίκια για fps. 

Μάθαμε στα 4γρ ποντίκια από ότι βλέπω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
25 λεπτά πριν, koukis hlias είπε

96 γραμμάρια είναι δεν το λες και τούβλο 

Αν το λεει το τουβλο για θεμα βαρους, τοτε και εγω συμφωνω με τον Ηλια. 

Το δικο μου μιας και το ζυγισα τωρα εξαιτιας αυτων των σχολιων, ειναι 122γρ και το εχω παει εγω εκει, βαζοντας το ενα απο τα 6 βαρακια που εχει διαθεσιμα. Οποτε μονο βαρυ δεν θα το ελεγα στα 96. Κατω απο τα 96 για μενα τουλαχιστον, θα εμοιαζε με παιχνιδακι ενα ποντικι. Γουστα βεβαια, αλλα μην πεταμε ετσι ευκολα τα... τουβλα. ;) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά 1 χρόνο και, που το έχω είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Μοναδική εξαίρεση τα λαστιχάκια αριστερά-δεξιά που ξεκολλάνε. Σε άλλους στους 2-3 μήνες σε άλλους λιγότερο. Σε εμένα στο χρόνο πάνω ξεκόλλησαν αλλά δεν είναι κάτι το τραγικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Μοναδική εξαίρεση τα λαστιχάκια αριστερά-δεξιά που ξεκολλάνε.

κλασσικό κουσουρι της σειράς αυτής

3 ώρες πριν, insomiaistas είπε

καλύτερα ποντίκια

 Άτοπος ο όρος στον χώρο των περιφερειακών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτα τα λεφτα παίρνεις model d/d-, Xtrfy M4, MM720, Deathader v2/mini. Και αυτο ειναι απο τα εργονομικά. Ολα μακράν καλύτερά απο αυτο. Τώρα αν δεν παίζεις φπς ναι χέστηκες. Αλλα αν επιμένεις και παίζεις competitive fps με βαριά ποντίκια ειναι σαν να εχεις handicap. Απο g502 πηγα σε g pro και μετα σε superlight. Και ναι δεν ειναι καθόλου βλακείες αυτα που λενε για χαμηλά γραμμάρια πατάκια ακριβά mousepads κλπ.

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Μοναδική εξαίρεση τα λαστιχάκια αριστερά-δεξιά που ξεκολλάνε. Σε άλλους στους 2-3 μήνες σε άλλους λιγότερο. Σε εμένα στο χρόνο πάνω ξεκόλλησαν αλλά δεν είναι κάτι το τραγικό 

Εχω το εν λόγο mouse 1.5 χρόνο. Εχω αλλάξει πολλά mouse ανα τα χρόνια, στο χέρι μου και στο στυλ που παίζω claw/palm είναι το καλύτερο που είχα ποτέ. Αν μου χαλούσε αύριο πάλι αυτό θα αγόραζα.

Οσον αφορά τα rubbers ναι χαλάνε εύκολα αυτά που έρχονται με το mouse. Εμένα δεν βγάλανε 3 μήνες. Έστειλα όμως msg στο support τις steelseries και μου έστειλαν αλλά δωρεάν. Εκείνα τα έχω 1 χρόνο και ακόμα να χαλάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, 7nisiotis said:

Για δουλειά ίσως παραμένει καλή πρόταση. Για ανταγωνιστικά fps παιχνίδια που χρειάζεται σπιρτάδα, άνεση στην γρήγορη εκτέλεση κινήσεων κ λιγότερη καταπόνηση του χεριού θα λειτουργεί σαν ένα ενδιαφέρον τούβλο.

Brick-PNG-High-Quality-Image.png

 

Είδες το φως τον αληθινό με το superlight και υιοθετείς ορούς απο το r/mousereview?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

 Άτοπος ο όρος στον χώρο των περιφερειακών.

Φυσικά και άτοπο γιατί Αυτό σίγουρα δεν ξέρουμε αν  είναι καλύτερο από το rival 600,

γιατί δεν υπάρχει η λέξη "καλύτερο" στον χώρο των περιφερειακών

Επεξ/σία από insomiaistas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, insomiaistas said:

Φυσικά και άτοπο γιατί Αυτό σίγουρα δεν ξέρουμε αν  είναι καλύτερο από το rival 600,

γιατί δεν υπάρχει η λέξη "καλύτερο" στον χώρο των περιφερειακών

Γιατι το σωστο στα ποντικια ειναι "καλύτερο στην τιμη του και γαι το χερι σου". Αν και διαφωνώ στην περίπτωσή του rival αν ειναι καν υποψήφιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2021 στις 1:22 ΠΜ, vassilis018 είπε

Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά 1 χρόνο και, που το έχω είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Μοναδική εξαίρεση τα λαστιχάκια αριστερά-δεξιά που ξεκολλάνε. Σε άλλους στους 2-3 μήνες σε άλλους λιγότερο. Σε εμένα στο χρόνο πάνω ξεκόλλησαν αλλά δεν είναι κάτι το τραγικό 

 

Είχα και εγώ (όπως και πολλοί άλλοι) το ίδιο ζήτημα, μπορείς να στείλεις στην steel series ενα τικετ και θα σου στείλουν δωρεάν ανταλλακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...